Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkarusell 8 Kattanakk

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell 8 Kattanakk
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: tirsdag 4 september 2018

Damer - kort løype

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari Anne B. RingdalHaugesund IL Orientering39.53
2Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering43.40+3.47

Damer - mellom løype

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Randi EngløkkHaugesund IL Orientering45.16
2Anita SælevikHaugesund IL Orientering48.42+3.26
3Marte Engesli LysakerHaugesund IL Orientering1.04.02+18.46
Sara HetlandHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Britt RameckersHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Selma SteinsvågHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Tiril OlaussenHaugesund IL Orienteringbrutt
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orienteringbrutt

Damer - lang løype

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid EggenHaugesund IL Orientering1.27.31

Herrer - kort løype

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering42.35
2Einar SæbøHaugesund IL Orientering57.09+14.34
Victor RingdalHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Herrer - mellom løype

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnar SætreHaugesund IL Orientering46.52
2Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering47.23+0.31
3Jon Magne Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering50.18+3.26
4Knut Bendik KvalaHaugesund IL Orientering57.54+11.02
5Sverre BakkevigHaugesund IL Orientering1.10.01+23.09
Ivar KvaleHaugesund IL Orienteringbrutt
Lars Johann MiljeHaugesund IL Orienteringbrutt

Herrer - lang løype

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering50.00
2Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering50.31+0.31
3Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb52.22+2.22
4Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering1.07.53+17.53
5Erik EngløkkHaugesund IL Orientering1.27.25+37.25
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orienteringbrutt

Ny Kort

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Emil Westerlund HokholtHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse
Aleksander Totland JensenHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse
Leo Røvær JosephsenHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse
Lucas M. LarssenHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse
Håkon Lie OlsenHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse
Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse
Tove og Rikke Røvær JosephsenHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse
Benjamin SævikHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse

Ny Lang

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Even EngesliHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse
Aleksander HoffHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse
Eirik MiljeHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse
Helene MiljeHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse
Harald PedersenHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse
Filip SveenHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse
Ingrid SveenHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse
Benjamin VikseHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse
Hilde VikseHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse
Lars WikstrømHaugesund IL Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor