Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkarusell 7 Brakahaug

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell 7 Brakahaug
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: tirsdag 28 august 2018

Haugesund IL Orientering

40 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Hanna LindtnerDamer - kort løype (6)38.54
1Vilde NystedDamer - mellom løype (5)45.46
1Benjamin VikseHerrer - kort løype (5)37.48
1Stein Jarle HelgelandHerrer - mellom løype (14)30.56
1Sigleif SteinsvågHerrer - lang løype (4)43.17
2Kari Anne B. RingdalDamer - kort løype (6)39.15+0.21
2Anita SælevikDamer - mellom løype (5)52.24+6.38
2Ivar KvaleHerrer - mellom løype (14)32.40+1.44
2Fridtjof RachorHerrer - lang løype (4)58.30+15.13
3Hanna Eline EngløkkDamer - kort løype (6)44.45+5.51
3Ingrid EggenDamer - mellom løype (5)57.45+11.59
3Arne StakkestadHerrer - mellom løype (14)38.50+7.54
4Miriam SveenDamer - kort løype (6)51.06+12.12
4Ann Charlotte KvalaDamer - mellom løype (5)1.04.11+18.25
4Jon Magne Røvær JosephsenHerrer - mellom løype (14)39.31+8.35
5Hanar MaroufDamer - kort løype (6)51.10+12.16
5Vegard Wiig NystadHerrer - mellom løype (14)41.47+10.51
6Frode NystedHerrer - mellom løype (14)41.59+11.03
7Sigved GramstadHerrer - mellom løype (14)42.28+11.32
8Sondre SchefflerHerrer - mellom løype (14)45.19+14.23
9Erik EngløkkHerrer - mellom løype (14)45.24+14.28
10Lars Johann MiljeHerrer - mellom løype (14)45.37+14.41
11Sverre BakkevigHerrer - mellom løype (14)46.58+16.02
12Knut Bendik KvalaHerrer - mellom løype (14)53.13+22.17
13Kristoffer JørgensenHerrer - mellom løype (14)53.57+23.01
Randi EngløkkDamer - kort løype (6)diskvalifisert
Tiril OlaussenDamer - mellom løype (5)diskvalifisert
Lucas M. LarsenHerrer - kort løype (5)diskvalifisert
Håkon Lie OlsenHerrer - kort løype (5)diskvalifisert
Victor RingdalHerrer - kort løype (5)diskvalifisert
Benjamin SævikHerrer - kort løype (5)diskvalifisert
Eivind EngløkkHerrer - mellom løype (14)diskvalifisert
Ruben KobbeltvedtHerrer - lang løype (4)diskvalifisert
Knut Steffen KvalaHerrer - lang løype (4)diskvalifisert
Rikke og Tove JosephsenNy Kortutenfor konkurranse
Helene Pedersen MiljeNy Kortutenfor konkurranse
Harald PedersenNy Kortutenfor konkurranse
Ingrid SveenNy Kortutenfor konkurranse
Even EngesliNy Langutenfor konkurranse
Leo Røvær JosephsenNy Langutenfor konkurranse

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor