Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkarusell 7 Brakahaug

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell 7 Brakahaug
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: tirsdag 28 august 2018

Damer - kort løype

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering38.54
2Kari Anne B. RingdalHaugesund IL Orientering39.15+0.21
3Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering44.45+5.51
4Miriam SveenHaugesund IL Orientering51.06+12.12
5Hanar MaroufHaugesund IL Orientering51.10+12.16
Randi EngløkkHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Damer - mellom løype

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vilde NystedHaugesund IL Orientering45.46
2Anita SælevikHaugesund IL Orientering52.24+6.38
3Ingrid EggenHaugesund IL Orientering57.45+11.59
4Ann Charlotte KvalaHaugesund IL Orientering1.04.11+18.25
Tiril OlaussenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Herrer - kort løype

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Benjamin VikseHaugesund IL Orientering37.48
Lucas M. LarsenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Håkon Lie OlsenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Victor RingdalHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Benjamin SævikHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Herrer - mellom løype

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering30.56
2Ivar KvaleHaugesund IL Orientering32.40+1.44
3Arne StakkestadHaugesund IL Orientering38.50+7.54
4Jon Magne Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering39.31+8.35
5Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering41.47+10.51
6Frode NystedHaugesund IL Orientering41.59+11.03
7Sigved GramstadHaugesund IL Orientering42.28+11.32
8Sondre SchefflerHaugesund IL Orientering45.19+14.23
9Erik EngløkkHaugesund IL Orientering45.24+14.28
10Lars Johann MiljeHaugesund IL Orientering45.37+14.41
11Sverre BakkevigHaugesund IL Orientering46.58+16.02
12Knut Bendik KvalaHaugesund IL Orientering53.13+22.17
13Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering53.57+23.01
Eivind EngløkkHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Herrer - lang løype

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering43.17
2Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering58.30+15.13
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Ny Kort

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Rikke og Tove JosephsenHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse
Helene Pedersen MiljeHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse
Harald PedersenHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse
Ingrid SveenHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse

Ny Lang

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Even EngesliHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse
Leo Røvær JosephsenHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor