Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkarusell 4 Elvegård

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell 4 Elvegård
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: tirsdag 24 april 2018

Damer - mellom løype

3 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anita SælevikHaugesund IL Orientering48.1316.04
2Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.00.05+11.5220.01
3Sara HetlandHaugesund IL Orientering1.02.31+14.1820.50
3Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering1.02.31+14.1820.50
5Kari Anne B. RingdalHaugesund IL Orientering1.03.05+14.5221.01
6Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering1.06.34+18.2122.11
7Ann Charlotte KvalaHaugesund IL Orientering1.08.38+20.2522.52
8Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering1.10.28+22.1523.29
Ida LütcheratHaugesund IL Orienteringbrutt
Miriam SveenHaugesund IL Orienteringbrutt

Damer - lang løype

4 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristina VollHaugesund IL Orientering55.5212.24
2Randi EngløkkHaugesund IL Orientering1.08.39+12.4715.15

Herrer - kort løype

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas VikseHaugesund IL Orientering33.0516.32
2Benjamin VikseHaugesund IL Orientering35.56+2.5117.58
Lars WikstrømHaugesund IL Orienteringbrutt

Herrer - mellom løype

3 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ivar KvaleHaugesund IL Orientering37.4312.34
2Frode NystedHaugesund IL Orientering41.58+4.1513.59
3Jon Magne Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering47.30+9.4715.50
4Magnar SætreHaugesund IL Orientering51.50+14.0717.16
5Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering52.25+14.4217.28
6Sigved GramstadHaugesund IL Orientering54.53+17.1018.17
7Victor RingdalHaugesund IL Orientering1.10.29+32.4623.29
8Elias EngesliHaugesund IL Orientering1.19.19+41.3626.26
Sondre SchefflerHaugesund IL Orienteringbrutt

Herrer - lang løype

4 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering38.158.30
2Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering43.02+4.479.33
3Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering45.07+6.5210.01
4Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering49.24+11.0910.58
5Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering55.58+17.4312.26
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orienteringbrutt

Ny Kort

1 200 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Live Halle BrandsøHaugesund IL Orientering15.3412.58
0Even EngesliHaugesund IL Orientering23.35+8.0119.39
0Emil Westerlund HokholtHaugesund IL Orientering23.22+7.4819.28
0Aleksander Totland JensenHaugesund IL Orientering30.36+15.0225.30
0Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering12.48+-2.4610.40
0Ellen KvalaHaugesund IL Orientering41.22+25.4834.28
0Linnea KvalaHaugesund IL Orientering41.22+25.4834.28
0Lukas LarsenHaugesund IL Orientering29.35+14.0124.39
0Andreas Wiig NystadHaugesund IL Orientering15.02+-0.3212.31
0Håkon Lie OlsenHaugesund IL Orientering30.13+14.3925.10
0Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orientering14.58+-0.3612.28
0Marius SeljestadHaugesund IL Orientering14.34+-1.0012.08
0Ingrid SveenHaugesund IL Orientering1.28.29+1.12.551.13.44
0Mona SührHaugesund IL Orientering1.28.55+1.13.211.14.05
0Benjamin SævikHaugesund IL Orientering30.41+15.0725.34

Ny Lang

2 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Arne Gramstad BerstadHaugesund IL Orientering31.5612.46
0Sigurd G. BerstadHaugesund IL Orientering43.50+11.5417.32
0Eirik EngesliHaugesund IL Orientering43.24+11.2817.21
0Sander Sjøen HjelmervikHaugesund IL Orientering40.31+8.3516.12
0Aleksander HoffHaugesund IL Orientering41.39+9.4316.39
0Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering31.45+-0.1112.42
0Filip SveenHaugesund IL Orientering40.23+8.2716.09
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orienteringbrutt
Kevin Hermansen LeineenHaugesund IL Orienteringbrutt
Claudia SamuelsbergHaugesund IL Orienteringbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor