Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkarusell 2 Haraldsvang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell 2 Haraldsvang
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: tirsdag 3 april 2018

Damer - kort løype

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Hanar MaroutHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Damer - mellomlang løype

3 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Madli allocatedNOTEAM26.218.47
2Miriam  SveenHaugesund IL Orientering35.15+8.5411.45
3Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering37.56+11.3512.38
4Sara HetlandHaugesund IL Orientering37.58+11.3712.39
5Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering39.24+13.0313.08
Marie  LindtnerHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Damer - lang løype

4 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristina VollHaugesund IL Orientering36.048.35
2Marthe LysakerHaugesund IL Orientering1.04.45+28.4115.25
Claudia SamuelsbergHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Herrer - kort løype

1 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering20.1010.36
2Sigved GramstadHaugesund IL Orientering31.28+11.1816.33
3Lars WikstrømHaugesund IL Orientering46.55+26.4524.41
4Emil EngesliHaugesund IL Orientering59.28+39.1831.17
5Magnus  KleivlandHaugesund IL Orientering59.32+39.2231.20
Torvald Hagland BørsethHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Herrer - mellomlang løype

3 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering26.238.47
2Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering26.50+0.278.56
3Frode NystedHaugesund IL Orientering27.16+0.539.05
4Per Bjarne  MyhreHaugesund IL Orientering27.34+1.119.11
5Jon Magne Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering30.53+4.3010.17
6Victor RingdalHaugesund IL Orientering39.22+12.5913.07
7Elias EngesliHaugesund IL Orientering44.58+18.3514.59

Herrer - lang løype

4 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering28.356.48
2Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering29.41+1.067.04
3Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering30.36+2.017.17
4Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering31.51+3.167.35
5Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering33.40+5.058.00
Fridtjof RachorHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Sondre  ScefflerHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Ny Kort

800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Markus Amdal|Haugesund IL Orientering24.0930.11
0Maria BjordalHaugesund IL Orientering8.33+-15.3610.41
0Andreas Wiig NystadHaugesund IL Orientering14.21+-9.4817.56
0Fillip SveenHaugesund IL Orientering24.02+-0.0730.02
0Ingrid SveenHaugesund IL Orientering21.44+-2.2527.10
0Benjamin SævikHaugesund IL Orientering14.19+-9.5017.53

Ny Lang

1 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Sanna BjordalHaugesund IL Orientering22.0814.45
0Live BrandsøHaugesund IL Orientering21.54+-0.1414.36
0Even EngesliHaugesund IL Orientering23.41+1.3315.47
0Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering15.52+-6.1610.34
0Leo Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering21.28+-0.4014.18
0Sebastian  JørgensenHaugesund IL Orientering18.01+-4.0712.00
0AngeliNa KhalilHaugesund IL Orientering22.12+0.0414.48
Emil Olsen RachorHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor