Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 5
Arrangørorganisasjon: OK Horten
Dato: tirsdag 15 mai 2018

N-åpen

1 550 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Casper Velstadbråten BangåsBotne SK32.4621.08
0CristopherD. EriksenLarvik OK20.4813.25
0Endre Sagerøy FossBotne SK20.5213.27
0Iver Sagerøy FossBotne SK20.4513.23
0Kristian HaugbergAndebu IL13.589.00
0Lars Sørsdal IdlandAndebu IL26.5317.20
0Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL14.569.38
0Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn17.3411.20
0Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn30.3119.41
0Ruben LarsenBotne SK19.1612.25
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn13.318.43
0Leah Myhre LefsakerAndebu IL13.589.00
0Mia Myhre LefsakerAndebu IL21.4614.02
0Jakob RøedBotne SK32.4521.07
0Laila SagerøyBotne SK21.0613.36
0Halvard Sommerstad-EidAndebu IL13.368.46
0Johan Sommerstad-EidAndebu IL23.0314.52
0Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL28.3618.27
0Gard ViljugreinOK Horten17.1511.07
0Simon ViljugreinOK Horten22.5814.49
0Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn18.3712.00
Kevin LarsenBotne SKikke startet

D11-12

2 120 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tuva E. BookOK Horten26.3112.30
2Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn27.24+0.5312.55
3Anne HaugbergAndebu IL28.03+1.3213.13
4Daniella GjoneSandefjord OK29.05+2.3413.43
5Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn38.32+12.0118.10

D11-12N

1 550 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK15.5610.16
2Linnea GravningenBotne SK22.10+6.1414.18

D13-14

2 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maria GrovanOL Tønsberg og omegn29.2212.23

D13-16C

2 120 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL35.4416.51
Karoline FjæreHedrum OLikke startet

D15-16

3 250 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn38.3711.52
2Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn39.03+0.2612.00
3Ingvild JohnsenHedrum OL42.07+3.3012.57
4Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn42.21+3.4413.01
5Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK45.57+7.2014.08
Emilie JohansenSandefjord OKikke startet

D15B

2 370 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Eia HoltungOL Trollo21.409.08
2Emilie JahreAndebu IL30.06+8.2612.42
3Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn37.31+15.5115.49
4Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK38.21+16.4116.10
Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trolloikke startet

D17

3 680 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK30.538.23
2Anne Omholt BerrefjordLardal OL34.09+3.169.16
3Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn34.32+3.399.23
4Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn36.43+5.509.58
5Ella HagenSandefjord OK38.10+7.1710.22
6Tone StoklandSandefjord OK38.39+7.4610.30
7Julie EikelandOL Tønsberg og omegn51.09+20.1613.53

D17C

2 120 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrun GjoneSandefjord OK28.3513.28
2Astrid FodnæssAndebu IL28.36+0.0113.29
3Eirunn HiisStokke IL29.17+0.4213.48
4Pernille MoltebergHedrum OL30.13+1.3814.15
5Heidi EriksenLarvik OK31.35+3.0014.53
6Else StordalOL Tønsberg og omegn34.44+6.0916.23
7Julie Synnøve BøeStokke IL35.52+7.1716.55
8Lill DürbeckHedrum OL38.20+9.4518.04
9Kari BergLarvik OK45.11+16.3621.18
Inger MørkSandefjord OKikke startet

D17N

1 550 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1May Brith NordkveldeHedrum OL16.2510.35

D40

3 250 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Merete LyseboLardal OL30.519.29
2Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL33.28+2.3710.17
3Kristin BruserudOL Trollo34.06+3.1510.29
4Silje IslandOL Tønsberg og omegn36.49+5.5811.19
5Stine ArntzenSandefjord OK38.02+7.1111.42
6Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn38.34+7.4311.52
7Kari Reppesgård HoltHedrum OL39.39+8.4812.12
8Mona GjelstadSandefjord OK43.03+12.1213.14
9Anette Kjærås FiringAndebu IL43.08+12.1713.16
10Tone Sølie LysnesHedrum OL43.16+12.2513.18
11Anita MathisenOL Tønsberg og omegn47.25+16.3414.35
12Liv Kristin Omholt BerrefjordLardal OL49.52+19.0115.20
13Torill Hynne FjæreHedrum OL51.25+20.3415.49
14Mona JahreAndebu IL53.12+22.2116.22
15Wenche EikåsSandefjord OK54.12+23.2116.40
16Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn56.06+25.1517.15
17Anikken DybvikStokke IL1.03.03+32.1219.24
Katrine van RaaijHedrum OLikke startet

D50

3 250 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tiri RebårdSandefjord OK37.1311.27
2Lill-Ann TorpSandefjord OK44.59+7.4613.50
3Karin EriksenOL Tønsberg og omegn48.04+10.5114.47

D60

2 370 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gro EiaOL Trollo25.4710.52
2Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn29.32+3.4512.27
3Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn30.43+4.5612.57
4Randi HansenStokke IL30.59+5.1213.04
5Randi Kristin NærumLarvik OK33.46+7.5914.14
6Elisabeth RødAndebu IL39.46+13.5916.46
Anne Lise AndreassenSandefjord OKikke startet

D70

2 370 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margareta BrynhildsenStokke IL31.1813.12
2Gerd LangsethLarvik OK47.34+16.1620.04
3Astrid Reppesgård LieHedrum OL50.50+19.3221.26
4Anne Marie CeebergHedrum OL1.09.21+38.0329.15
Agnes SkarholtSandefjord OKikke startet
Hjørdis ØvreåsBotne SKikke startet

H11-12

2 120 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn22.4910.45
2Diderik Rønning BøeSandefjord OK26.40+3.5112.34
3Martin HalvorsenStokke IL28.19+5.3013.21
4Jens DybvikStokke IL40.40+17.5119.10

H13-14

2 370 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gabriel GjoneSandefjord OK20.508.47
2Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL23.38+2.489.58
3Brage EikåsSandefjord OK24.30+3.4010.20
4Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn24.44+3.5410.26
5Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn29.28+8.3812.25
6Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn39.20+18.3016.35

H13-16C

2 120 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegn27.5513.10
Mathias JahreAndebu ILikke startet

H15-16

3 680 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn28.397.47
2Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn33.04+4.258.59
3Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn36.08+7.299.49
4Benjamin GjoneSandefjord OK36.32+7.539.55
5Kristoffer FjæreHedrum OL39.12+10.3310.39
6Jonas EikåsSandefjord OK42.46+14.0711.37
7Håkon Omholt BerrefjordLardal OL46.44+18.0512.41
Henrik R HoltHedrum OLbrutt
Viljan van RaaijHedrum OLikke startet

H15B

2 370 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus LundAndebu IL26.2911.10
2Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn29.25+2.5612.24
3Trond Olav JahreAndebu IL30.09+3.4012.43
4Knut GjoneSandefjord OK40.40+14.1117.09

H17

4 430 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre R HoltHedrum OL27.026.06
2Øyvind WatterdalOL Tønsberg og omegn30.51+3.496.57
3Trym B IslandOL Tønsberg og omegn32.54+5.527.25
4Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn36.05+9.038.08
5Trond GjelstadSandefjord OK36.23+9.218.12
6Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn36.33+9.318.15
7Martin AskeAndebu IL37.33+10.318.28
8Jørgen FrøydLarvik OK40.48+13.469.12
9Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn46.37+19.3510.31
10Ludvig JohnsenHedrum OL46.42+19.4010.32
11Hans Olav SkogstadTelenor BIL56.42+29.4012.47
12Oliver DraveckyOL Trollo1.14.42+47.4016.51
Jørn SundbyLarvik OKikke startet

H17C

2 120 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn21.059.56
2Kristian Juel JohannessenHedrum OL21.19+0.1410.03
3Børre GrovanOL Tønsberg og omegn23.09+2.0410.55
4Ole Kristian V BangåsBotne SK25.14+4.0911.54
5Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn32.17+11.1215.13
6Holger KjærlandHedrum OL37.55+16.5017.53
Leif Th. LundAndebu ILbrutt

H40

3 680 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erling LefsakerAndebu IL27.147.24
2Rune Firing HaugbergAndebu IL28.01+0.477.36
3Anders Kristian HoltHedrum OL28.18+1.047.41
4Einar IdlandAndebu IL28.43+1.297.48
5Tom KristensenLarvik OK34.49+7.359.27
6Atle BorgersenHedrum OL35.45+8.319.42
7David HanssonOL Tønsberg og omegn37.37+10.2310.13
8Pål JevanordOL Trollo37.52+10.3810.17
9Jo Børre EikåsSandefjord OK38.31+11.1710.27
10Knut Ivar JohansenSandefjord OK39.09+11.5510.38
11Håvard ØstbyOK Horten39.20+12.0610.41
12Ian RingheimOL Trollo39.27+12.1310.43
13Espen JohnsenHedrum OL42.22+15.0811.30
14Steinar ØvreåsOK Horten44.29+17.1512.05
15Gunnar RustanOL Trollo53.59+26.4514.40
Jørgen FjæreHedrum OLikke startet

H50

3 680 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn33.429.09
2Bjørnar OlsrødStokke IL34.51+1.099.28
3Arne Håkon JørgensenSandefjord OK38.32+4.5010.28
4Arne KristensenStokke IL39.27+5.4510.43
5Tom AasrumHedrum OL40.52+7.1011.06
6Magne KløveStokke IL47.32+13.5012.55
7Trond FossSandefjord OK48.57+15.1513.18
Jan Ivar GundersenHedrum OLdiskvalifisert
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegnikke startet
Terje B. OlsenOL Tønsberg og omegnikke startet

H60

3 250 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torgeir StrandhagenRøyken OL28.338.47
2Øivind FadumSande Sportsklubb30.50+2.179.29
3Sigbjørn MyhreAndebu IL39.49+11.1612.15
4Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn40.27+11.5412.26
5Elling AakreAndebu IL41.39+13.0612.48
6Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn42.30+13.5713.04
7Ragnar Niemi BergStokke IL43.49+15.1613.28
8Martin NaufHedrum OL44.04+15.3113.33
9Jan BøhleOL Trollo44.22+15.4913.39
10Kai MidtskogenBotne SK46.41+18.0814.21 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Per Dag NordkveldeHedrum OL49.46+21.1315.18
12Ove Gunnar JacobsenStokke IL54.03+25.3016.37
13Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegn59.28+30.5518.17

H70

2 370 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge FossheimHedrum OL21.038.52
2Ragnar HillestadLardal OL23.52+2.4910.04
3Dag Rønning JensenOL Trollo24.19+3.1610.15
4Rolf GjølbergLarvik OK25.16+4.1310.39
5Runar KittilsenStokke IL25.17+4.1410.40
6Hans StordalOL Tønsberg og omegn27.57+6.5411.47
7Roar LøkenSandefjord OK30.12+9.0912.44
8Arne KristensenStokke IL30.29+9.2612.51
9Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK30.34+9.3112.53
10Magnar ØvreåsBotne SK31.14+10.1113.10
11Kåre ThorbjørnsenLarvik OK31.34+10.3113.19
12Thorolf TrolsrudBotne SK32.06+11.0313.32
13Lars Martin GjeinStokke IL32.16+11.1313.36
14Ole BrattbakkSandefjord OK32.52+11.4913.52
15Tormod FjæreHedrum OL33.04+12.0113.57
16Svein EriksenLarvik OK33.20+12.1714.03
17Jørgen KvilhaugBotne SK35.15+14.1214.52
18Alf Johan HjelmtvedtEiker OL35.29+14.2614.58
19Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn38.43+17.4016.20
20Tor Eivind EdvardsenLarvik OK40.57+19.5417.16
21Arne D. ChristensenSandefjord TIF41.34+20.3117.32
22Anton LommeHedrum OL49.51+28.4821.02
23Bjørn Helge CeebergHedrum OL51.26+30.2321.42
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegnikke startet
Frank EliassenSandefjord OKikke startet

H80

2 370 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oddvar GjelstadSandefjord OK31.2413.14
2Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn35.49+4.2515.06
3Magnar ReppesgårdHedrum OL37.42+6.1815.54
4Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn40.55+9.3117.15
5Bjørn HaugenSandefjord OK50.41+19.1721.23
Helge HalvorsenLarvik OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor