Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ungsomscup/Klubbkamp nr 3 på Storhaug

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungsomscup/Klubbkamp nr 3 på Storhaug
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: tirsdag 19 juni 2018

D 11-12

2 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)16.148.07
2Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)16.17+0.038.08
3Norah BreivoldGanddal IL16.40+0.268.20
4Ada C StokkelandÅlgård Orientering17.02+0.488.31
5Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)24.16+8.0212.08
6Mari RichterSandnes IL (Rogaland)25.58+9.4412.59

D 13-14

3 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL24.048.01
2Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)26.00+1.568.40
3Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)26.54+2.508.58
4Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)28.12+4.089.24
5Hilde OhrGanddal IL29.06+5.029.42
6Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)33.17+9.1311.05
7Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb36.52+12.4812.17
8Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)41.01+16.5713.40
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 15-16

3 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb26.017.13
2Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb36.36+10.3510.10
3Ingrid LamarkGanddal IL38.29+12.2810.41
4Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb41.37+15.3611.33

D 17-59

4 200 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL30.317.15
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL32.05+1.347.38
3Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb36.10+5.398.36
4Inger Tone NygårdEgersund OK36.12+5.418.37
5Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb38.18+7.479.07
6Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL40.43+10.129.41
7Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)45.59+15.2810.56
8Vibeke LamarkGanddal IL46.25+15.5411.03
9Henriette NessetÅlgård Orientering49.03+18.3211.40
10Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)1.03.45+33.1415.10
11Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb1.14.58+44.2717.50
Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Vilde MalmeiNTNUIikke startet
Mariann SveinsvollGanddal ILikke startet

D 60-

3 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb45.5412.45
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb45.55+0.0112.45

H 11-12

2 000 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)12.516.25
2Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb14.00+1.097.00
3Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)14.34+1.437.17
4Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)17.08+4.178.34
5Tobias SletvoldÅlgård Orientering18.26+5.359.13
6Marius RøddeGanddal IL18.48+5.579.24
7William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)19.22+6.319.41
8Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)19.33+6.429.46
9Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)19.48+6.579.54
10Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)21.48+8.5710.54
11Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)23.33+10.4211.46
12Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)26.58+14.0713.29
13Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)33.49+20.5816.54
14Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)40.47+27.5620.23
15Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL47.34+34.4323.47
16Arve LundeGanddal IL48.34+35.4324.17
Knut Halvor AmdalÅlgård Orienteringikke startet

H 13-14

3 000 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus RichterSandnes IL (Rogaland)19.186.26
2Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb19.36+0.186.32
3Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)20.08+0.506.42
4Edvin AakreEgersund OK21.35+2.177.11
5Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)22.16+2.587.25
6Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)23.30+4.127.50
7Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)23.37+4.197.52
8Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)25.22+6.048.27
9Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)25.55+6.378.38
10Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)27.01+7.439.00
11Erlend BremnesGanddal IL28.04+8.469.21
12Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)31.46+12.2810.35
13Aksel DommersnesGanddal IL33.06+13.4811.02
14Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)37.05+17.4712.21
15Øyvind LamarkGanddal IL38.16+18.5812.45

H 15-16

3 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias RøddeGanddal IL25.157.00
2Markus Andreas BreivoldGanddal IL26.18+1.037.18
3Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)29.00+3.458.03
4Andreas Nybak UrdalGanddal IL31.22+6.078.42
5Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL31.28+6.138.44
6Thomas Barvik MælandGanddal IL33.04+7.499.11
7Sindre Skeie PettersonEgersund OK35.05+9.509.44
8Elias EidsvågGanddal IL35.35+10.209.53
9Ole Kristian TaksdalGanddal IL36.57+11.4210.15

H 17-59

4 200 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)26.256.17
2Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)26.56+0.316.24
3Ørjan RavndalÅlgård Orientering28.40+2.156.49
4Morten Bjerga SundliGanddal IL28.55+2.306.53
5Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)29.26+3.017.00
6Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)30.15+3.507.12
7Kim RichterSandnes IL (Rogaland)30.45+4.207.19
8Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL30.59+4.347.22
9Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb31.10+4.457.25
10Jørgen BreivoldGanddal IL31.19+4.547.27
11Joar EilevstjønnGanddal IL32.04+5.397.38
12Sturla StokkelandÅlgård Orientering32.55+6.307.50
13Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)34.10+7.458.08
14Oddvar TaksdalGanddal IL34.12+7.478.08
15Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb34.23+7.588.11
16Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb35.13+8.488.23
17Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)35.52+9.278.32
18Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb35.54+9.298.32
19Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)36.07+9.428.35
20Nils Tore PuntervoldEgersund OK36.20+9.558.39
21Gunnar PettersonEgersund OK36.55+10.308.47
22Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)38.01+11.369.03
23Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)39.41+13.169.26
24Helge RisaStavanger Orienteringsklubb39.59+13.349.31
25Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb40.16+13.519.35
26Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)40.20+13.559.36
27Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb42.25+16.0010.05
28Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb43.32+17.0710.21
29Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb45.04+18.3910.43
30Tore RøddeGanddal IL50.10+23.4511.56

H 60-

3 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb0.170.04
2Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb31.07+30.508.38
3Kjell SvihusGanddal IL33.46+33.299.22
4Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb34.29+34.129.34
5Terje StokkelandÅlgård Orientering36.32+36.1510.08
6Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)39.28+39.1110.57
7Ove OalandGanddal IL39.53+39.3611.04
8Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb47.43+47.2613.15
9Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb1.32.59+1.32.4225.49

D Ny

1 500 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)17.1711.31
0Mekdes Kasahun BahtaSandnes IL (Rogaland)18.3512.23
0Pernille BreivoldGanddal IL18.4512.30
0Ronja Marie FalkenbergStavanger Orienteringsklubb36.4724.31
0Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)22.0614.44
0Kristel HalvorsenSandnes IL (Rogaland)15.0110.00
0Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)11.587.58
0Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)22.1314.48
0Hanna MaldeSandnes IL (Rogaland)18.4612.30
0Frida RichterSandnes IL (Rogaland)17.5711.58
0Randi RothSandnes IL (Rogaland)18.3512.23
0Musama SkrettingSandnes IL (Rogaland)17.2511.36
0Tea StokkelandÅlgård Orientering19.3613.04
0Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)22.1014.46
0Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)22.1614.50
0Maja TorgersenStavanger Orienteringsklubb46.3431.02
Inger RothGanddal ILikke startet

H Ny

1 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Finn BlystadStavanger Orienteringsklubb46.3431.02
0Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)16.4711.11
0Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)21.4614.30
0Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)16.2810.58
0Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)20.1813.32
0Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)15.3210.21

B-Åpen

3 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander HorpestadEgersund OK27.369.12
2Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)28.05+0.299.21
3Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)28.48+1.129.36
4Kristin BreivoldGanddal IL29.55+2.199.58
5Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb35.07+7.3111.42
6189095 U1 Ukjent løper189095NOTEAM35.32+7.5611.50
7Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)36.17+8.4112.05
8Gry Stangeland LundeGanddal IL36.52+9.1612.17
9David Jess LinjordGanddal IL38.51+11.1512.57
10Arild SvihusGanddal IL39.31+11.5513.10
11Anders Jess LinjordGanddal IL40.58+13.2213.39
Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Kristin BarvikGanddal ILikke startet

C-Åpen

2 000 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)16.138.06
2Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)16.19+0.068.09
3Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)17.39+1.268.49
4Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)18.33+2.209.16
5Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL18.55+2.429.27
6Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)19.41+3.289.50
7Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)21.54+5.4110.57
8Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)22.25+6.1211.12
9Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb26.00+9.4713.00
10207654 U1 Ukjent løper207654NOTEAM26.04+9.5113.02
11Silje BergeSandnes IL (Rogaland)26.14+10.0113.07
12Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)26.20+10.0713.10
13Mari BremnesGanddal IL28.17+12.0414.08
14189134 U1 Ukjent løper189134NOTEAM28.47+12.3414.23
15Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)29.14+13.0114.37
16Tsegazeab Kasahun BahtaSandnes IL (Rogaland)45.46+29.3322.53
17Grete Stokke SeljeskogGanddal IL47.01+30.4823.30
18Arthur ChristiansenSandnes IL (Rogaland)48.01+31.4824.00
Annabell PflugerSandnes IL (Rogaland)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor