Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lagskonkuranse/Ungdomstafett - Sørmarka

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Lagskonkuranse/Ungdomstafett - Sørmarka
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: tirsdag 21 august 2018

Ungdomstafett

12 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Ganddal IL 339.06
A. Åsmund Lauritz Vaaland10.435+0.3210.435+0.32
B. Anna Taksdal¨11.192+1.0322.021-4-0.32
C. Tobias Rødde17.042+0.0239.06100.00
2Stavanger Orienteringsklubb 140.51+1.45
A. Emma Sydnes Risa13.339+3.2213.339+3.22
B. Arne Jacob Nystrøm Olsen¨10.16123.495-4+1.47-1.35
C. Vilde Margrethe Sæbbø17.02140.512-3+1.45-0.02
3Ganddal IL 141.46+2.40
A. Elias Eidsvåg11.508+1.3911.508+1.39
B. Andreas Nybak Urdal11.373+1.2123.273-5+1.25-0.14
C. Markus Andreas Breivold18.193+1.1741.4630+2.40+1.15
4Sandnes IL (Rogaland) 143.22+4.16
A. Andreas Vistnes Myklebost10.304+0.1910.304+0.19
B. Simon Fjermestad Helgesen12.587+2.4223.2840+1.26+1.07
C. Kaja Peikli19.547+2.5243.2240+4.16+2.50
5Ganddal IL 243.55+4.49
A. Øyvind Lamark11.007+0.4911.007+0.49
B. Thomas Barvik Mæland12.495+2.3323.495-2+1.47+0.58
C. Ole Kristian Taksdal¨ Ingrid Lamark¨20.068+3.0443.5550+4.49+3.02
6Sandnes IL (Rogaland) 245.23+6.17
A. Bjørnar Peikli10.262+0.1510.262+0.15
B. Evelyn Fernandes Nødland15.059+4.4925.318+6+3.29+3.14
C. Kalle Jongenburger19.526+2.5045.236-2+6.17+2.48
7Egersund OK 148.51+9.45
A. Sindre Petterson10.293+0.1810.293+0.18
B. Alexander Horpestad12.484+2.3223.172-1+1.15+0.57
C. Julie Puntervold25.3411+8.3248.517+5+9.45+8.30
8Sandnes IL (Rogaland) 549.26+10.20
A. Ola Wathne Thingbø10.516+0.4010.516+0.40
B. Gabriel Årsvoll13.168+3.0024.077+1+2.05+1.25
C. Julie Aksland25.1910+8.1749.268+1+10.20+8.15
9Sandnes IL (Rogaland) 350.23+11.17
A. Stian Haugvalstad10.11110.111
B. Selma Lothine Fridheim Torp21.1710+11.0131.2810+9+9.26+9.26
C. Markus Richter18.554+1.5350.239-1+11.17+1.51
10Stavanger Orienteringsklubb 252.28+13.22
A. Elise Sydnes Risa13.4311+3.3213.4311+3.32
B. Dina Torgersen12.566+2.4026.399-2+4.37+1.05
C. Sara Nystrøm Olsen25.4912+8.4752.2810+1+13.22+8.45
11Sandnes IL (Rogaland) 457.34+18.28
A. Gustav Levang13.3610+3.2513.3610+3.25
B. Melvin Jongenburger24.1211+13.5637.4811+1+15.46+12.21
C. Thomas Valdal19.465+2.4457.34110+18.28+2.42
12Ålgård Orientering 124.55.58+24.16.52
A. Marthe Roth Aarskog18.1412+8.0318.1412+8.03
B. Nora Byrkjedal Levang24.12.5112+24.02.3524.31.05120+24.09.03+24.01.00
C. Alida Oftedal24.539+7.5124.55.58120+24.16.52+7.49

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor