Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørmarkstafetten 2018

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Sørmarkstafetten 2018
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: torsdag 3 mai 2018

Antilope

17 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Stavanger Orienteringsklubb 6638.08
1. Sara Nystrøm Olsen13.33113.331
2. Arne Jacob Nystrøm Olsen11.192+1.1024.52100.00
3. Stein Arne Olsen13.16138.08100.00
2Stavanger Orienteringsklubb 6445.31+7.23
1. Kjetil Wirak14.503+1.1714.503+1.17
2. Finn-Morten Årstad14.334+4.2429.2330+4.31+3.14
3. Øyvind Rummelhoff16.085+2.5245.312-1+7.23+2.52
3Stavanger Orienteringsklubb 6246.57+8.49
1. Helge Risa14.352+1.0214.352+1.02
2. Elise Sydnes Risa18.458+8.3633.207+5+8.28+7.26
3. Harald Kalager13.372+0.2146.573-4+8.49+0.21
4Stavanger Orienteringsklubb 6550.19+12.11
1. Martin Blystad18.0711+4.3418.0711+4.34
2. Peter Sæbbø13.053+2.5631.124-7+6.20+1.46
3. Wenche Margrethe Sæbbø19.079+5.5150.1940+12.11+5.51
5Ganddal IL 5851.15+13.07
1. Andreas Nybak Urdal16.416+3.0816.416+3.08
2. Elias Eidsvåg15.376+5.2832.185-1+7.26+4.18
3. Thomas Barvik Mæland18.578+5.4151.1550+13.07+5.41
6Ganddal IL 5551.16+13.08
1. Clemens Sundby Øxnevad16.497+3.1616.497+3.16
2. Clemens Øxsnevad10.09126.582-5+2.06-1.10
3. Henning Sundby24.1815+11.0251.166+4+13.08+11.02
7Stavanger Orienteringsklubb 5955.13+17.05
1. Ivar Johan Larsen21.5613+8.2321.5613+8.23
2. Turid Nystrøm19.039+8.5440.5912-1+16.07+7.44
3. Nils John Vestøl14.143+0.5855.137-5+17.05+0.58
8Ganddal IL 5655.47+17.39
1. Erlend Bremnes17.4910+4.1617.4910+4.16
2. Aksel Dommersnes18.007+7.5135.498-2+10.57+6.41
3. Tobias Rødde19.5810+6.4255.4780+17.39+6.42
9Sandnes IL (Rogaland) 5255.49+17.41
1. Kalle Jongenburger17.408+4.0717.408+4.07
2. Jonas Vistnes Myklebost14.415+4.3232.216-2+7.29+3.22
3. Jone Valdal23.2813+10.1255.499+3+17.41+10.12
10Stavanger Orienteringsklubb 6156.48+18.40
1. Pål H. Gjerden15.544+2.2115.544+2.21
2. Haldis Glendrange20.0010+9.5135.549+5+11.02+8.41
3. Svein Glendrange20.5412+7.3856.4810+1+18.40+7.38
11Stavanger Orienteringsklubb 6359.23+21.15
1. Tone Torgersen16.365+3.0316.365+3.03
2. Knut Jonas Espedal22.1714+12.0838.5310+5+14.01+10.58
3. Dina Torgersen20.3011+7.1459.2311+1+21.15+7.14
12Ganddal IL 571.02.41+24.33
1. Markus Andreas Breivold18.1012+4.3718.1012+4.37
2. Marius Rødde27.5917+17.5046.0913+1+21.17+16.40
3. Ann-Cathrin Nybak Urdal16.326+3.161.02.4112-1+24.33+3.16
13Stavanger Orienteringsklubb 601.03.40+25.32
1. May Meling25.1714+11.4425.1714+11.44
2. Tore Karlsen21.0513+10.5646.22140+21.30+9.46
3. Espen Karlsen17.187+4.021.03.4013-1+25.32+4.02
14Sandnes IL (Rogaland) 541.03.41+25.33
1. Andreas Vistnes Myklebost28.1317+14.4028.1317+14.40
2. Amalie Wathne Tingbø Erik Wathne20.3311+10.2448.4615-2+23.54+9.14
3. Simon Fjermestad Helgesen14.554+1.391.03.4114-1+25.33+1.39
15Sandnes IL (Rogaland) 511.05.30+27.22
1. Markus Richter17.408+4.0717.408+4.07
2. Selma Lothine Fridheim Torp22.5816+12.4940.3811+3+15.46+11.39
3. Bjørnar Peikli24.5216+11.361.05.3015+4+27.22+11.36
16Sandnes IL (Rogaland) 501.12.17+34.09
1. Kaja Peilki25.5215+12.1925.5215+12.19
2. Evelyn Fernandes Nødland22.5715+12.4848.4916+1+23.57+11.38
3. Julie Aksland23.2813+10.121.12.17160+34.09+10.12
17Sandnes IL (Rogaland) 531.35.30+57.22
1. Stian Haugvalstad27.5916+14.2627.5916+14.26
2. Kaja Hiorth Myklatun21.0212+10.5349.0117+1+24.09+9.43
3. Ola Wathne Thingbø46.2917+33.131.35.30170+57.22+33.13

Gepard

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Stavanger Orienteringsklubb 41.03.12
1. Emma Sydnes Risa17.42117.421
2. Bjørnar Sydnes Risa23.184+6.3541.00100.00
3. Kristin Sydnes Risa22.122+18.171.03.12100.00
2Stavanger Orienteringsklubb 51.09.26+6.14
1. Klara Espedal Simonsen24.382+6.5624.382+6.56
2. Åsne Myklebost Torgersen20.442+4.0145.223+1+4.22-2.34
3. Gøril Espedal Simonsen24.044+20.091.09.262-1+6.14+1.52
3Sandnes IL (Rogaland) 21.10.18+7.06
1. Mari Richter27.533+10.1127.533+10.11
2. Gabriel Årsvoll16.43144.362-1+3.36-6.35
3. Oda Fjermestad Helgesen25.425+21.471.10.183+1+7.06+3.30
4Sandnes IL (Rogaland) 11.14.35+11.23
1. Tord Øglænd29.294+11.4729.294+11.47
2. Gustav Levang22.093+5.2651.3840+10.38-1.09
3. Dirk Einar van Zanten22.573+19.021.14.3540+11.23+0.45
5Sandnes IL (Rogaland) 31.18.31+15.19
1. Vegard Berge Villiam Tønnesen Lundberg32.515+15.0932.515+15.09
2. Villiam Tønnesen Lundberg Ida Jongenburger41.455+25.021.14.3650+33.36+18.27
3. Erling Molvik Jørgensen3.5511.18.3150+15.19-18.17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor