Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkarusell 1 DeepOcean Arena

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell 1 DeepOcean Arena
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: tirsdag 20 mars 2018

Haugesund IL Orientering

40 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Adrian RingdalNy Kort (9)13.30+-8.0311.15
0Andreas Wiig NystadNy Kort (9)12.59+-8.3410.49
0Live Halle BrandsøNy Kort (9)13.41+-7.5211.24
0Even EngesliNy Lang (3)18.07+-28.289.32
0Milla SejestadNy Kort (9)19.12+-2.2116.00
0Aleksander  T. JensenNy Kort (9)20.52+-0.4117.23
0Håkon Lie OlsenNy Kort (9)22.05+0.3218.24
0Benjamin AndersenNy Kort (9)21.3317.57
0Emil  W. HolholtNy Lang (3)29.26+-17.0915.29
0Nora HafsahlNy Kort (9)18.08+-3.2515.06
0Marius SeljestadNy Kort (9)11.26+-10.079.31
1Frode NystedHerrer - mellom løype (6)27.5811.11
1Jon Magne Røvær JosephsenHerrer - kort løype (3)31.2612.34
1Sigurd Paulsen VieHerrer - lang løype (7)24.087.18
1Solfrid ThuestadDamer - mellom løype (6)29.3011.48
1Randi EngløkkDamer - lang løype (4)35.0710.38
1Hanna Eline EngløkkDamer - kort løype (2)44.2426.07
2Miriam Hjarman SveenDamer - mellom løype (6)30.46+1.1612.18
2Emil RachorHerrer - kort løype (3)37.53+6.2715.09
2Kristina VollDamer - lang løype (4)42.56+7.4913.00
2Aleksander JørgensenHerrer - lang løype (7)28.08+4.008.31
2Nils Jarle  LindtnerHerrer - mellom løype (6)29.10+1.1211.40
3Lars Johann MiljeHerrer - mellom løype (6)36.12+8.1414.28
3Marte  Engsesli LysakerDamer - lang løype (4)51.00+15.5315.27
3Fridtjof RachorHerrer - lang løype (7)31.44+7.369.36
3Sara HetlandDamer - mellom løype (6)45.41+16.1118.16
4Tiril OlaussenDamer - mellom løype (6)46.05+16.3518.26
4Elias EngesliHerrer - mellom løype (6)1.11.17+43.1928.30
4Ivar KvaleHerrer - lang løype (7)34.32+10.2410.27
4Grethe Paulsen VieDamer - lang løype (4)58.55+23.4817.51
5Sondre SchefferHerrer - lang løype (7)41.27+17.1912.33
5Emil EngesliHerrer - mellom løype (6)1.12.01+44.0328.48
5Hanna LindtnerDamer - mellom løype (6)46.51+17.2118.44
6Magnus SkårHerrer - mellom løype (6)1.12.06+44.0828.50
Tore Ruset AlneHerrer - lang løype (7)diskvalifisert
Ruben KobbeltvedtHerrer - lang løype (7)diskvalifisert
Claudia DaniellaNy Lang (3)diskvalifisert
Cornelius LindtnerHerrer - kort løype (3)diskvalifisert
Ida Grindheim LutcherathDamer - kort løype (2)diskvalifisert
Marie LindtnerDamer - mellom løype (6)diskvalifisert
Sigurd Paulsen VieHerrer - lang løype (7)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor