Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkarusell 1 DeepOcean Arena

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell 1 DeepOcean Arena
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: tirsdag 20 mars 2018

Damer - kort løype

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering44.2426.07
Ida Grindheim LutcherathHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Damer - mellom løype

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solfrid ThuestadHaugesund IL Orientering29.3011.48
2Miriam Hjarman SveenHaugesund IL Orientering30.46+1.1612.18
3Sara HetlandHaugesund IL Orientering45.41+16.1118.16
4Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering46.05+16.3518.26
5Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering46.51+17.2118.44
Marie LindtnerHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Damer - lang løype

3 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi EngløkkHaugesund IL Orientering35.0710.38
2Kristina VollHaugesund IL Orientering42.56+7.4913.00
3Marte  Engsesli LysakerHaugesund IL Orientering51.00+15.5315.27
4Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering58.55+23.4817.51

Herrer - kort løype

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Magne Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering31.2612.34
2Emil RachorHaugesund IL Orientering37.53+6.2715.09
Cornelius LindtnerHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Herrer - mellom løype

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode NystedHaugesund IL Orientering27.5811.11
2Nils Jarle  LindtnerHaugesund IL Orientering29.10+1.1211.40
3Lars Johann MiljeHaugesund IL Orientering36.12+8.1414.28
4Elias EngesliHaugesund IL Orientering1.11.17+43.1928.30
5Emil EngesliHaugesund IL Orientering1.12.01+44.0328.48
6Magnus SkårHaugesund IL Orientering1.12.06+44.0828.50

Herrer - lang løype

3 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering24.087.18
2Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering28.08+4.008.31
3Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering31.44+7.369.36
4Ivar KvaleHaugesund IL Orientering34.32+10.2410.27
5Sondre SchefferHaugesund IL Orientering41.27+17.1912.33
Tore Ruset AlneHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orienteringikke startet

Ny Kort

1 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Adrian RingdalHaugesund IL Orientering13.30+-8.0311.15
0Andreas Wiig NystadHaugesund IL Orientering12.59+-8.3410.49
0Live Halle BrandsøHaugesund IL Orientering13.41+-7.5211.24
0Milla SejestadHaugesund IL Orientering19.12+-2.2116.00
0Aleksander  T. JensenHaugesund IL Orientering20.52+-0.4117.23
0Håkon Lie OlsenHaugesund IL Orientering22.05+0.3218.24
0Benjamin AndersenHaugesund IL Orientering21.3317.57
0Nora HafsahlHaugesund IL Orientering18.08+-3.2515.06
0Marius SeljestadHaugesund IL Orientering11.26+-10.079.31

Ny Lang

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Even EngesliHaugesund IL Orientering18.07+-28.289.32
0Emil  W. HolholtHaugesund IL Orientering29.26+-17.0915.29
Claudia DaniellaHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor