Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for EM testløp lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: EM testløp lang
Arrangørorganisasjoner: Fredrikstad SK / Norges Orienteringsforbund
Dato: søndag 8 april 2018

Byåsen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Ingeborg EideD 21- (23)1.16.26+7.467.49
Emma ArnesenD 21- (23)ikke startet

Bækkelagets SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Øystein Kvaal ØsterbøH 21- (51)1.24.32+5.376.22
20Marthe GløersenD 21- (23)1.32.10+23.309.25
40Vetle ChristiansenH 21- (51)1.38.42+19.477.26
Lone BrochmannD 21- (23)ikke startet

Eiker OL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Kristine BergliaD 21- (23)ikke startet

Fossum IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Ragnhild HjermstadD 21- (23)1.23.33+14.538.32

Fredrikstad SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Gaute Hallan SteiwerH 21- (51)1.18.555.57
3Marie OlaussenD 21- (23)1.11.38+2.587.19
20Hans Petter MathisenH 21- (51)1.28.29+9.346.40
Espen Nordbrøden FiskumH 21- (51)brutt

Freidig

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
33Albin LillieströmH 21- (51)1.34.23+15.287.07
44Lars OwrenH 21- (51)1.46.26+27.318.01
Mattis HoltH 21- (51)diskvalifisert
Sindre JohannessenH 21- (51)brutt

Frol IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Yngve SkogstadH 21- (51)1.20.19+1.246.03
7Paul SirumH 21- (51)1.23.19+4.246.17
14Jo Forseth IndgaardH 21- (51)1.26.25+7.306.31
15Stian SundsvikH 21- (51)1.26.51+7.566.33
15Eirin Svanøe-HafstadD 21- (23)1.25.49+17.098.46
16Carl Petter LyngenH 21- (51)1.27.02+8.076.34
23Isak BergsetH 21- (51)1.29.13+10.186.44
29Ulf Forseth IndgaardH 21- (51)1.32.21+13.266.58

Halden SK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Magne DæhliH 21- (51)1.22.21+3.266.12
5Thomas Natvig ÅrstadH 21- (51)1.22.43+3.486.14
8Agnes LeoD 21- (23)1.17.27+8.477.55
9Jo ShepherdD 21- (23)1.19.53+11.138.10
10Eva JurenikovaD 21- (23)1.21.01+12.218.17
16Bodil HelgerudD 21- (23)1.28.19+19.399.02
32Alexander ChepelinH 21- (51)1.33.53+14.587.05
38Øyvind HelgerudH 21- (51)1.38.22+19.277.25
47Sigurd Myhre AndreassenH 21- (51)1.52.46+33.518.30
Mats NordbrødenH 21- (51)brutt
Fredrik EliassonH 21- (51)ikke startet
Markus HolterH 21- (51)ikke startet

Heming Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
31Ulrik Astrup ArnesenH 21- (51)1.32.49+13.547.00

IF Hagen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Alicia FribergD 21- (23)1.58.44+50.0412.08

IL Leik

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Andreas SølbergH 21- (51)1.29.47+10.526.46
43Oskar AndrénH 21- (51)1.42.53+23.587.45

IL Tyrving

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Torgeir NørbechH 21- (51)1.25.13+6.186.25
17Bjørn EkebergH 21- (51)1.27.03+8.086.34
19Oda J SikkelandD 21- (23)1.31.37+22.579.22
24Ivar LundanesH 21- (51)1.29.28+10.336.45
Vegard RuttenborgH 21- (51)ikke startet
Vegard Brun SagaH 21- (51)ikke startet

Kongsberg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ingjerd MyhreD 21- (23)1.14.57+6.177.40

Kristiansand OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Vegard DanielsenH 21- (51)1.25.05+6.106.25
12Håvard Wedege IrgensH 21- (51)1.25.48+6.536.28
34Dag BlandkjennH 21- (51)1.34.43+15.487.08
36Gaute FriestadH 21- (51)1.36.29+17.347.16
41Morten JørgensenH 21- (51)1.39.00+20.057.28

Lillomarka OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Andrine BenjaminsenD 21- (23)1.08.407.01
30Peter HodkinsonH 21- (51)1.32.22+13.276.58

Løten o-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Emilie Westli AndersenD 21- (23)1.30.53+22.139.17

NTNUI

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Maren Jansson HaverstadD 21- (23)1.16.47+8.077.51
11Anna UlvensøenD 21- (23)1.23.24+14.448.31
13Audun HeimdalH 21- (51)1.26.15+7.206.30
13Karen Oline KolstadD 21- (23)1.24.27+15.478.38
14Ingrid GulbrandsenD 21- (23)1.24.40+16.008.39
17Åsne Skram TrømborgD 21- (23)1.29.01+20.219.06
21Olai Stensland LillevoldH 21- (51)1.28.41+9.466.41
22Ingunn Egeberg VáriD 21- (23)1.41.25+32.4510.22
27Vegard Jarvis WestergårdH 21- (51)1.30.36+11.416.50
28Elias T. MølnvikH 21- (51)1.30.44+11.496.50
35Vegard Blomseth JohnsenH 21- (51)1.34.50+15.557.09
37Anders Felde OlaussenH 21- (51)1.37.45+18.507.22
46Erik GustafssonH 21- (51)1.51.49+32.548.26
49Peter NordbrødenH 21- (51)1.57.50+38.558.53
Sverre Bang StøengH 21- (51)brutt
Jonas Klausen EspedalH 21- (51)brutt
Rasmus Rørholt TheisenH 21- (51)brutt
Håkon Raadal BjørloH 21- (51)brutt
Ingrid LundanesD 21- (23)brutt
Jonas Madslien BakkenH 21- (51)ikke startet
Anniken Eriksrud KarlsenD 21- (23)ikke startet
Vilde MalmeiD 21- (23)ikke startet
Sigrid AlexandersenD 21- (23)ikke startet

Nydalens SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Anders NordbergH 21- (51)1.22.01+3.066.11
8Jon Aukrust OsmoenH 21- (51)1.24.17+5.226.21
18Anders VisterH 21- (51)1.27.51+8.566.37
26Eirik Kamstrup HovindH 21- (51)1.29.48+10.536.46
39Sverre Turter SandvoldH 21- (51)1.38.26+19.317.25
Jan ShanelH 21- (51)brutt
Sigur HeggedalH 21- (51)ikke startet
Tone E LyeD 21- (23)ikke startet
Henrik EijsinkH 21- (51)ikke startet
Siri UlvestadD 21- (23)ikke startet
Håvard HagaH 21- (51)ikke startet
Alan CherryH 21- (51)ikke startet

OAHK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
50Wing Chung TamH 21- (51)2.51.36+1.32.4112.57

Ok Kåre

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Lisa RisbyD 21- (23)1.11.37+2.577.19

Oppsal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
48Are WigaardH 21- (51)1.54.00+35.058.36

Paimion Rasti

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Ida Marie Næss BjørgulD 21- (23)ikke startet

Raumar Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Silje Ekroll JahrenD 21- (23)1.15.40+7.007.44
6Vetle Ruud BråtenH 21- (51)1.23.08+4.136.16

Sandnes IL (Rogaland)

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Hannah MalmeiD 21- (23)1.36.14+27.349.50

Stora Tuna OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
42Stepán MudrákH 21- (51)1.41.27+22.327.39

Varegg Fleridrett

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Håkon Jarvis WestergårdH 21- (51)1.28.25+9.306.40
22Morten Jarvis WestergårdH 21- (51)1.28.54+9.596.42
45Oskar RøenH 21- (51)1.48.42+29.478.12
Per Harald Löfgren JohansenH 21- (51)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor