Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for EM testløp lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: EM testløp lang
Arrangørorganisasjoner: Fredrikstad SK / Norges Orienteringsforbund
Dato: søndag 8 april 2018

H 21-

13 250 m, 59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK1.18.55
2Yngve SkogstadFrol IL1.20.19+1.24
3Anders NordbergNydalens SK1.22.01+3.06
4Magne DæhliHalden SK1.22.21+3.26
5Thomas Natvig ÅrstadHalden SK1.22.43+3.48
6Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering1.23.08+4.13
7Paul SirumFrol IL1.23.19+4.24
8Jon Aukrust OsmoenNydalens SK1.24.17+5.22
9Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK1.24.32+5.37
10Vegard DanielsenKristiansand OK1.25.05+6.10
11Torgeir NørbechIL Tyrving1.25.13+6.18
12Håvard Wedege IrgensKristiansand OK1.25.48+6.53
13Audun HeimdalNTNUI1.26.15+7.20
14Jo Forseth IndgaardFrol IL1.26.25+7.30
15Stian SundsvikFrol IL1.26.51+7.56
16Carl Petter LyngenFrol IL1.27.02+8.07
17Bjørn EkebergIL Tyrving1.27.03+8.08
18Anders VisterNydalens SK1.27.51+8.56
19Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett1.28.25+9.30
20Hans Petter MathisenFredrikstad SK1.28.29+9.34
21Olai Stensland LillevoldNTNUI1.28.41+9.46
22Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett1.28.54+9.59
23Isak BergsetFrol IL1.29.13+10.18
24Ivar LundanesIL Tyrving1.29.28+10.33
25Andreas SølbergIL Leik1.29.47+10.52
26Eirik Kamstrup HovindNydalens SK1.29.48+10.53
27Vegard Jarvis WestergårdNTNUI1.30.36+11.41
28Elias T. MølnvikNTNUI1.30.44+11.49
29Ulf Forseth IndgaardFrol IL1.32.21+13.26
30Peter HodkinsonLillomarka OL1.32.22+13.27
31Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1.32.49+13.54
32Alexander ChepelinHalden SK1.33.53+14.58
33Albin LillieströmFreidig1.34.23+15.28
34Dag BlandkjennKristiansand OK1.34.43+15.48
35Vegard Blomseth JohnsenNTNUI1.34.50+15.55
36Gaute FriestadKristiansand OK1.36.29+17.34
37Anders Felde OlaussenNTNUI1.37.45+18.50
38Øyvind HelgerudHalden SK1.38.22+19.27
39Sverre Turter SandvoldNydalens SK1.38.26+19.31
40Vetle ChristiansenBækkelagets SK1.38.42+19.47
41Morten JørgensenKristiansand OK1.39.00+20.05
42Stepán MudrákStora Tuna OK1.41.27+22.32
43Oskar AndrénIL Leik1.42.53+23.58
44Lars OwrenFreidig1.46.26+27.31
45Oskar RøenVaregg Fleridrett1.48.42+29.47
46Erik GustafssonNTNUI1.51.49+32.54
47Sigurd Myhre AndreassenHalden SK1.52.46+33.51
48Are WigaardOppsal Orientering1.54.00+35.05
49Peter NordbrødenNTNUI1.57.50+38.55
50Wing Chung TamOAHK2.51.36+1.32.41
Mattis HoltFreidigdiskvalifisert
Sverre Bang StøengNTNUIbrutt
Jan ShanelNydalens SKbrutt
Sindre JohannessenFreidigbrutt
Mats NordbrødenHalden SKbrutt
Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SKbrutt
Jonas Klausen EspedalNTNUIbrutt
Rasmus Rørholt TheisenNTNUIbrutt
Håkon Raadal BjørloNTNUIbrutt
Fredrik EliassonHalden SKikke startet
Vegard RuttenborgIL Tyrvingikke startet
Vegard Brun SagaIL Tyrvingikke startet
Sigur HeggedalNydalens SKikke startet
Jonas Madslien BakkenNTNUIikke startet
Markus HolterHalden SKikke startet
Henrik EijsinkNydalens SKikke startet
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrettikke startet
Håvard HagaNydalens SKikke startet
Alan CherryNydalens SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor