Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattugla - Ringerike

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattugla - Ringerike
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: torsdag 25 oktober 2018

Rekrutt

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Oda OpsethRingerike OL27.23
1Magnus L SkaugIL Holeværingen38.58+11.35
1Torsten SkaugIL Holeværingen39.01+11.38

D Mellom

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Torunn Økern JensenRingerike OL29.12
2Liv TrongmoRingerike OL30.12+1.00
3Line Skjevik ArnevikRingerike OL30.38+1.26
4Grete B. HoviSkien OK32.57+3.45
5Sissel SkovlyRingerike OL36.07+6.55
6Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL38.40+9.28
7Amalie SimonsenIL Holeværingen56.43+27.31
8Emma R SlåttoIL Holeværingen56.44+27.32
9Julie S DæhlieIL Holeværingen56.46+27.34
9Heidi RaastadIL Holeværingen56.46+27.34
11Linnea SimonsenIL Holeværingen56.54+27.42
12Aurora StrømsoddIL Holeværingen58.58+29.46
13Karen Backe LangumRingerike OL59.18+30.06
14Nora Lilleland-OlsenRingerike OL1.20.21+51.09
15Mia ThorvaldsenIL Holeværingen1.30.28+1.01.16

H Mellom

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hroar SannaRingerike OL30.42
2Helge RevhaugRingerike OL38.51+8.09
3Oskar Erland FossåsRingerike OL44.11+13.29
4Jon Erland FossaasRingerike OL46.48+16.06
5Thomas R SlåttoIL Holeværingen53.16+22.34
6Svein Erik SandvoldIL Holeværingen53.27+22.45
7Steffen SimonsenIL Holeværingen57.43+27.01
8Reidar KollstrømRingerike OL58.48+28.06
9Jakob B JensenIL Holeværingen1.20.17+49.35
10Peder JensenIL Holeværingen1.30.19+59.37
10Tobias LangvandsbråtenIL Holeværingen1.30.19+59.37
12Øyvind LangvandsbråtenIL Holeværingen1.30.31+59.49

Lang

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Lars EnerhaugenModum OL44.02 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Eivind HoffIL Tyrving44.08+0.06
3Stein Aas StræteRingerike OL48.55+4.53
4Morten DåsnesRingerike OL49.26+5.24
5Lars-Inge ArnevikRingerike OL49.27+5.25
6Martin Nøkleby MellingRingerike OL50.34+6.32
7Richard Zeiner-GundersenFossum IF50.45+6.43
8Sverre GrafferRingerike OL52.11+8.09
9Frode LøsetRingerike OL52.41+8.39
10Lars D. FjeldstadRingerike OL52.51+8.49
11Oskar ArnevikRingerike OL56.32+12.30
12Kjersti StræteRingerike OL1.18.55+34.53

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor