Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nammo-cup 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nammo-cup 1
Arrangørorganisasjon: Gjø-Vard OL
Dato: onsdag 18 april 2018

Elverum OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Mats LindaasH 15-16 (9)20.46+3.289.42
8Gaute LindaasH 15-16 (9)27.24+10.0612.48

Gjø-Vard OL

35 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Seren Norman-HaaviN-Åpen (37)22.55+6.2317.37
0Isak RimeN-Åpen (37)19.09+2.3714.43
0Daniel SkistadN-Åpen (37)53.35+37.0341.13
0Sjur F.  SolheimN-Åpen (37)18.27+1.5514.11
0Jonathan Aaslund JenackN-Åpen (37)21.20+4.4816.24
0Elise Hovda KristiansenN-Åpen (37)13.08+-3.2410.06
0Sivert Isak TorsethN-Åpen (37)28.55+12.2322.14
0Ulrikke Visted-HansenN-Åpen (37)13.26+-3.0610.20
0Rikke Nordahl ØsterhusN-Åpen (37)19.41+3.0915.08
0Johannes HøieN-Åpen (37)13.16+-3.1610.12
0Eline KravdalN-Åpen (37)11.59+-4.339.13
0Kristine Villa KristiansenN-Åpen (37)17.13+0.4113.14
0Håkon Villa KristiansenN-Åpen (37)18.18+1.4614.04
0Leon Norman-HaaviN-Åpen (37)10.56+-5.368.24
0Signe NygårdN-Åpen (37)16.15+-0.1712.30
0Sondre BekkelundN-Åpen (37)34.35+18.0326.36
0Tobias SkoglundN-Åpen (37)18.20+1.4814.06
0Andreas SkistadN-Åpen (37)53.59+37.2741.31
1Emma Visted-HansenD 13-14 (9)16.398.34
1Kristine KravdalD 15-16 (7)16.477.48
1Elias ØhmanH 17-20 (8)17.297.13
1Agnethe HasliD 17-20 (5)17.458.17
2Marie KravdalD 13-14 (9)17.01+0.228.46
2Lars LienH 13-14 (7)14.07+0.547.16
2Sune Raknes SogstadH 15-16 (9)18.23+1.058.35
3Live Raknes SogstadD 13-14 (9)17.18+0.398.55
3Annar Erlien SolerødH 13-14 (7)15.12+1.597.50
3Karen Haanes StrandlieD 11-12 (9)23.49+6.3113.55
3Kristine Haanes StrandlieD 17-20 (5)20.57+3.129.47
4Charlotte EideD 17-20 (5)27.05+9.2012.39
5Madeleine Aaslund JenackC-Åpen (6)26.58+5.0414.53
6Eiril Erlien SolerødD 11-12 (9)24.38+7.2014.24
7Emilie Kloppbakken StenbrendenD 11-12 (9)26.30+9.1215.29
7Caroline EideD 15-16 (7)36.32+19.4516.59
7Mats LigaardenH 11-12 (9)19.34+7.3111.26

Grue IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Grunde IsaksætreH 15-16 (9)17.188.05

Hadeland OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ingeborg RognstadD 17-20 (5)19.10+1.258.57
5Astrid RognstadD 15-16 (7)22.53+6.0610.38
6Berthe TesloD 15-16 (7)28.45+11.5813.22
9Nikolai TesloH 11-12 (9)20.38+8.3512.03

Hamar OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Emma Bangstad BergersenD 15-16 (7)18.29+1.428.35Last ned GPS-spor i gpx-format
5Vegard RanestadH 15-16 (9)20.13+2.559.26
5Eirik Olsen KirkevikH 11-12 (9)17.27+5.2410.12
5Kamilla LomeD 17-20 (5)28.32+10.4713.20
9Mari Ovidia RanestadD 13-14 (9)44.20+27.4122.51

Lillehammer OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Bea Langgård MunchN-Åpen (37)17.21+0.4913.20
0Ville Langgård MunchN-Åpen (37)16.57+0.2513.02
0Erik BeitdokkenN-Åpen (37)12.12+-4.209.23
0Sofie TaraldsenN-Åpen (37)10.13+-6.197.51
1Ole Gunnar Kleppa MadslienH 13-14 (7)13.136.48
1Jørgen Holm GrønengH 11-12 (9)12.037.02
2Ida Øverli StøenD 11-12 (9)20.20+3.0211.53
2Birgit Dorthea Kleppa MadslienD 15-16 (7)16.48+0.017.48
3Magnhild Kleppa MadslienC-Åpen (6)25.16+3.2213.57
3Sindre Grøv SvensenH 15-16 (9)18.33+1.158.40
4Anders TaraldsenH 13-14 (7)19.42+6.2910.09
4Martine SkjelsvikD 15-16 (7)19.27+2.409.02

Løten o-lag

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Johanne BergD 11-12 (9)17.1810.07
5Henriette BergD 13-14 (9)20.53+4.1410.45
6June Rogstad BekkevoldD 13-14 (9)21.18+4.3910.58
7Mathilde OustadD 13-14 (9)21.39+5.0011.09
8Iver HyttebakkH 17-20 (8)31.15+13.4612.54

OL Toten-Troll

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Lars FlaskerudN-Åpen (37)11.30+-5.028.50
0Emil Engh SagvoldN-Åpen (37)9.33+-6.597.20
0Selma KvammeN-Åpen (37)14.14+-2.1810.56
0Martine Engh SagvoldN-Åpen (37)12.54+-3.389.55
2Simen BallangrudH 17-20 (8)17.54+0.257.23
4Sigurd KvammeH 15-16 (9)18.51+1.338.48
4Amund FlaskerudH 11-12 (9)16.55+4.529.53
6Ole Solli KvikstadH 11-12 (9)17.28+5.2510.12
6Jakob MoH 17-20 (8)20.50+3.218.36
7Håvard GjestvangH 17-20 (8)28.51+11.2211.55

OL Vallset/Stange

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Magnus Svaland DaleH 11-12 (9)15.44+3.419.12

Ringsaker OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Jørgen HarkinnN-Åpen (37)13.11+-3.2110.08
0Torgrim Hasle HaslestadN-Åpen (37)14.08+-2.2410.52
1Ingeborg Hasle HaslestadC-Åpen (6)21.5412.05
3Morten HarkinnH 17-20 (8)18.59+1.307.50
5Petter HarkinnH 13-14 (7)22.32+9.1911.36
8Simen AntonsenH 11-12 (9)19.47+7.4411.34
Marie KalgraffN-Åpen (37)ikke startet
Eyvind Hasle HaslestadC-Åpen (6)ikke startet
Thomas KalgraffH 13-14 (7)ikke startet
Mats KalgraffH 11-12 (9)ikke startet

Snertingdal IF Orientering

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Lone Slotnæs LyshaugN-Åpen (37)18.12+1.4014.00
0Mina HolmenN-Åpen (37)31.58+15.2624.35
0Milla Ulvesveen RolandN-Åpen (37)18.52+2.2014.30
0Thea Alund HoleN-Åpen (37)18.36+2.0414.18
2Ylva Slotnæs LyshaugC-Åpen (6)25.08+3.1413.53
4Ida Marie BratlienC-Åpen (6)26.54+5.0014.51
4Ruth BratlienD 11-12 (9)24.13+6.5514.09
5Helene KokslienD 11-12 (9)24.35+7.1714.22
6Erik WallinH 13-14 (7)27.21+14.0814.05
7Mathias Engen BodayH 13-14 (7)28.19+15.0614.35
7Anders Kvamme FeldeH 15-16 (9)21.21+4.039.58
8Vilde HenriksveenD 11-12 (9)32.22+15.0418.55
9Therese HolmenD 11-12 (9)38.24+21.0622.27
9Lars WallinH 15-16 (9)29.54+12.3613.58

Vang OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Eirin Melgalvis BilstadN-Åpen (37)16.12+-0.2012.27
0Sindre Alm-KristiansenN-Åpen (37)16.3212.43
0Maren Bleken RudN-Åpen (37)12.21+-4.119.30
0Sivert DåsnesN-Åpen (37)16.26+-0.0612.38
0Peder Melgalvis BilstadN-Åpen (37)16.51+0.1912.57
2Ola DåsnesH 11-12 (9)12.13+0.107.08
4Emma DåsnesD 13-14 (9)20.20+3.4110.28
4Njaal Ellegaard MelbyH 17-20 (8)19.48+2.198.10
5Even LindaasH 17-20 (8)19.49+2.208.11
6Sunniva Alm-KristiansenC-Åpen (6)31.55+10.0117.38
8Anne FrøislandD 13-14 (9)24.35+7.5612.40
Jostein Svaland DaleH 17-20 (8)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor