Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Foll-O-karusellen #2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #2
Arrangørorganisasjon: Måren OK
Dato: onsdag 6 juni 2018

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Camilla AksdalÅpen C (11)43.08+23.0321.34

Driv IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anne KaasaD 60- (3)1.01.34+4.3220.31
3Per-Erik ØstlieH 60- (6)33.25+5.2011.08

Halden SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Magnus NordbrødenH 17- (5)56.05+0.519.20

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kjetil JacobsenÅpen B (7)34.34+3.1313.17

Hauketo IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ove MartinsenH 60- (6)28.059.21
6Jon FredriksenH 60- (6)44.00+15.5514.40

IL Tyrving

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Per Kristian EkebergH 60- (6)30.19+2.1410.06
3Berit DanielsenD 50- (8)40.33+5.0513.31

Kolbotn og Skimt OL

35 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gunn-Torill HokholtD 50- (8)35.2811.49
1Ingrid Lome-HagmanD 60- (3)57.0219.00
1Jon FærdenH 70- (5)41.1713.45
1Hanna RehnD 15-16 (5)48.5316.17
2Solvår KvedalenÅpen C (11)23.28+3.2311.44
2Anne Marit FærdenD 70- (2)1.12.49+19.3228.00
2Rolf HagmanH 70- (5)50.43+9.2616.54
2Bjørnar GammelsæterH 50- (14)36.16+2.068.50
2Celine YtternesD 15-16 (5)58.33+9.4019.31
3Håvard HarstadH 17- (5)56.50+1.369.28
3Sigrid Aaby MøretrøÅpen C (11)26.25+6.2013.12
3Bodil KlakeggD 60- (3)1.02.43+5.4120.54
3Gunnar HarstadH 70- (5)1.08.31+27.1422.50
3Frode VigemyrH 40- (4)1.03.46+28.1615.33
4Kolbjørn MegardH 70- (5)1.18.22+37.0526.07
4Sofie GammelsæterD 15-16 (5)1.09.06+20.1323.02
4Knut BjørkeloH 50- (14)38.10+4.009.18
5Svein KvalheimH 70- (5)1.26.33+45.1628.51
5Bengt NiklassonH 17- (5)1.02.08+6.5410.21
5Isabel HandstangerD 15-16 (5)1.18.54+30.0126.18
5Erlend RehnH 50- (14)38.16+4.069.20
6Markus Megard GrønliH 13-14 (6)1.32.43+1.02.4835.39
7Joakim VigemyrÅpen B (7)1.25.16+53.5532.47
7Linda GammelsæterD 17- (7)1.06.08+27.5816.07
7Veronica Elena SvindsethÅpen C (11)44.53+24.4822.26
10Trond MøretrøH 50- (14)54.41+20.3113.20
11John YtternesH 50- (14)58.20+24.1014.13
14Bjørn Sverre GulheimH 50- (14)1.10.57+36.4717.18
Tobias Hansen HauganeH -12N (8)44.2629.37
Lotte Hansen HauganeD -12N (7)44.2529.36
Helene HarstadD -12N (7)50.0333.22
Henrik HarstadH -12N (8)50.0733.24
Pernille KristiansenD -12N (7)35.4223.48
Susanne KvedalenD -12N (7)35.4523.50
Sigurd RevhaugH -12N (8)40.5927.19

Lillomarka OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Stian LillegårdÅpen C (11)20.0510.02

Måren OK

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sofie Kjær JørgensenD 13-16N (2)32.0816.04
1Unni Dirro BøhlerengenD 70- (2)53.1720.29
2Simen Rønning JohansenH 13-14 (6)39.42+9.4715.16
2Lilja Celina Kjær JørgensenD 11-12 (5)32.05+7.5616.02
2Magnus Friedhelm KlavenessH 11-12 (4)25.19+1.1512.39
3Andreas GjetangerH 15-16 (3)55.59+25.1713.39
3Malin GjetangerD 11-12 (5)33.38+9.2916.49
3Fredrik Brandt-KjelsenH 11-12 (4)33.18+9.1416.39
3Jens Kjær JørgensenÅpen B (7)43.47+12.2616.50
3Luciana Maria SvadsD 15-16 (5)1.00.10+11.1720.03
4Leonora FlåttingÅpen C (11)39.42+19.3719.51
4Stein TurtumøygardH 60- (6)38.42+10.3712.54
4Kine DirroD 17- (7)43.23+5.1310.34
5Linn Mei WaalerD 17- (7)47.46+9.3611.39
5Tuva TarhalsenÅpen C (11)39.43+19.3819.51
5Gro Hege LudvigsenD 50- (8)49.57+14.2916.39
8Mona StrandD 50- (8)1.03.35+28.0721.11
8Lars Petter EndresenH 50- (14)46.10+12.0011.15Last ned GPS-spor i gpx-format
9Trond HolterH 50- (14)51.01+16.5112.26
Benjamin BuhlerH -12N (8)22.0214.41
Mathias Rønning-JohansenH -12N (8)20.4113.47
Magnus EndresenH 15-16 (3)brutt
Erlend Bjerknes FagerlidH 13-14 (6)brutt
Rafael Ortega-BergH 11-12 (4)brutt
Håvard EndresenH 11-12 (4)ikke startet

Nittedal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Bård NatvigH 60- (6)42.09+14.0414.03

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Morten TangenH 17- (5)59.36+4.229.56

Oppsal Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sondre OlausenH 13-14 (6)29.5511.30
2Ask OlaussenH 15-16 (3)40.02+9.209.45
12Arne OlausenH 50- (14)1.04.05+29.5515.37

Ås-NMBU Orientering

46 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sondre LundqvistH 11-12 (4)24.0412.02
1Camilla LundqvistD 11-12 (5)24.0912.04
1Anne NilsenD 40- (2)48.2116.07
1Håkon DanevadH 50- (14)34.108.20
1Hans Ole ØrkaÅpen B (7)31.2112.03
1Nils TveiteH 15-16 (3)30.427.29
1Linus OlhansH 17- (5)55.149.12
1Jo Inge FjellstadH 40- (4)35.308.39
1Kaja Winsnes NordhagenD 17- (7)38.109.18
1Andreas LundqvistLangLett (3)50.2912.01
2Iselin HermoD 13-16N (2)52.54+20.4626.27
2Tove Vaaje-KolstadD 40- (2)52.16+3.5517.25
2Thor Ivar GangnæsLangLett (3)59.04+8.3514.03
2Ingvild Maalen-JohansenD 17- (7)42.27+4.1710.21
2Robert BanfiH 40- (4)55.35+20.0513.33
2May Bente BrurbergD 50- (8)36.58+1.3012.19
3Mikkel Vaaje-KolstadH 13-14 (6)41.06+11.1115.48
3Ingrid TveiteLangLett (3)1.14.40+24.1117.46
3Rannveig W. NordhagenD 17- (7)43.20+5.1010.34
3Gunnar TengeH 50- (14)37.32+3.229.09
4Gustav Vaaje-KolstadH 40- (4)1.12.40+37.1017.43
4Anders Bredal-AndersenH 13-14 (6)44.28+14.3317.06
4Lasse Bredal-KnutsenÅpen B (7)44.18+12.5717.02
4Ingrid TengeD 50- (8)43.12+7.4414.24
4Wiel Marie LillehammerD 11-12 (5)45.29+21.2022.44
4Tellev GrindflekH 11-12 (4)45.29+21.2522.44
5Judith BanfiÅpen B (7)57.18+25.5722.02
5Torbjørn Walker ØrkaH 13-14 (6)1.12.27+42.3227.51
5Thea KvarmeD 11-12 (5)56.45+32.3628.22
6Mari Brøndbo DahlD 17- (7)49.47+11.3712.08
6Ellen Kristine KorenD 50- (8)51.49+16.2117.16
6Marie LillehammerÅpen B (7)1.04.03+32.4224.38
6Ivar MaalenH 50- (14)39.16+5.069.34
7Eirik NordhagenH 50- (14)41.28+7.1810.06
7Sille WinsnesD 50- (8)54.43+19.1518.14
8Sigurd StoraunetÅpen C (11)44.58+24.5322.29
9Kristoffer RafaelsenÅpen C (11)45.02+24.5722.31
10Ida BondevikÅpen C (11)45.06+25.0122.33
11Jens StoraunetÅpen C (11)56.44+36.3928.22
13Vincent EijsinkH 50- (14)1.08.41+34.3116.45
Kinga BanfiD -12N (7)39.5926.39
Lea HaugD -12N (7)25.5017.13
Johannes GaustadH -12N (8)32.1421.29
Vegard GaustadH -12N (8)32.1221.28
Martin Klaren NielsenH -12N (8)49.1832.52
Astri Bredal-KnutsenD -12N (7)47.0431.22

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor