Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Foll-O-karusellen #2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #2
Arrangørorganisasjon: Måren OK
Dato: onsdag 6 juni 2018

D -12N

1 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering39.5926.39
Lotte Hansen HauganeKolbotn og Skimt OL44.2529.36
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL50.0333.22
Pernille KristiansenKolbotn og Skimt OL35.4223.48
Susanne KvedalenKolbotn og Skimt OL35.4523.50
Lea HaugÅs-NMBU Orientering25.5017.13
Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering47.0431.22

D 11-12

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering24.0912.04
2Lilja Celina Kjær JørgensenMåren OK32.05+7.5616.02
3Malin GjetangerMåren OK33.38+9.2916.49
4Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering45.29+21.2022.44
5Thea KvarmeÅs-NMBU Orientering56.45+32.3628.22

D 13-16N

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sofie Kjær JørgensenMåren OK32.0816.04
2Iselin HermoÅs-NMBU Orientering52.54+20.4626.27

D 15-16

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanna RehnKolbotn og Skimt OL48.5316.17
2Celine YtternesKolbotn og Skimt OL58.33+9.4019.31
3Luciana Maria SvadsMåren OK1.00.10+11.1720.03
4Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL1.09.06+20.1323.02
5Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL1.18.54+30.0126.18

D 17-

4 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering38.109.18
2Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering42.27+4.1710.21
3Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering43.20+5.1010.34
4Kine DirroMåren OK43.23+5.1310.34
5Linn Mei WaalerMåren OK47.46+9.3611.39
6Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering49.47+11.3712.08
7Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL1.06.08+27.5816.07

D 40-

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne NilsenÅs-NMBU Orientering48.2116.07
2Tove Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering52.16+3.5517.25

D 50-

3 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL35.2811.49
2May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering36.58+1.3012.19
3Berit DanielsenIL Tyrving40.33+5.0513.31
4Ingrid TengeÅs-NMBU Orientering43.12+7.4414.24
5Gro Hege LudvigsenMåren OK49.57+14.2916.39
6Ellen Kristine KorenÅs-NMBU Orientering51.49+16.2117.16
7Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering54.43+19.1518.14
8Mona StrandMåren OK1.03.35+28.0721.11

D 60-

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL57.0219.00
2Anne KaasaDriv IL1.01.34+4.3220.31
3Bodil KlakeggKolbotn og Skimt OL1.02.43+5.4120.54

D 70-

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK53.1720.29
2Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL1.12.49+19.3228.00

H -12N

1 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Tobias Hansen HauganeKolbotn og Skimt OL44.2629.37
Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL50.0733.24
Sigurd RevhaugKolbotn og Skimt OL40.5927.19
Johannes GaustadÅs-NMBU Orientering32.1421.29
Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering32.1221.28
Benjamin BuhlerMåren OK22.0214.41
Mathias Rønning-JohansenMåren OK20.4113.47
Martin Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering49.1832.52

H 11-12

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering24.0412.02
2Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK25.19+1.1512.39
3Fredrik Brandt-KjelsenMåren OK33.18+9.1416.39
4Tellev GrindflekÅs-NMBU Orientering45.29+21.2522.44
Rafael Ortega-BergMåren OKbrutt
Håvard EndresenMåren OKikke startet

H 13-14

2 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre OlausenOppsal Orientering29.5511.30
2Simen Rønning JohansenMåren OK39.42+9.4715.16
3Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering41.06+11.1115.48
4Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering44.28+14.3317.06
5Torbjørn Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering1.12.27+42.3227.51
6Markus Megard GrønliKolbotn og Skimt OL1.32.43+1.02.4835.39
Erlend Bjerknes FagerlidMåren OKbrutt

H 15-16

4 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering30.427.29
2Ask OlaussenOppsal Orientering40.02+9.209.45
3Andreas GjetangerMåren OK55.59+25.1713.39
Magnus EndresenMåren OKbrutt

H 17-

6 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linus OlhansÅs-NMBU Orientering55.149.12
2Magnus NordbrødenHalden SK56.05+0.519.20
3Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL56.50+1.369.28
4Morten TangenOK Moss59.36+4.229.56
5Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL1.02.08+6.5410.21

H 40-

4 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering35.308.39
2Robert BanfiÅs-NMBU Orientering55.35+20.0513.33
3Frode VigemyrKolbotn og Skimt OL1.03.46+28.1615.33
4Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering1.12.40+37.1017.43

H 50-

4 100 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering34.108.20
2Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL36.16+2.068.50
3Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering37.32+3.229.09
4Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL38.10+4.009.18
5Erlend RehnKolbotn og Skimt OL38.16+4.069.20
6Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering39.16+5.069.34
7Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering41.28+7.1810.06
8Lars Petter EndresenMåren OK46.10+12.0011.15 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Trond HolterMåren OK51.01+16.5112.26
10Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL54.41+20.3113.20
11John YtternesKolbotn og Skimt OL58.20+24.1014.13
12Arne OlausenOppsal Orientering1.04.05+29.5515.37
13Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.08.41+34.3116.45
14Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL1.10.57+36.4717.18

H 60-

3 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ove MartinsenHauketo IF28.059.21
2Per Kristian EkebergIL Tyrving30.19+2.1410.06
3Per-Erik ØstlieDriv IL33.25+5.2011.08
4Stein TurtumøygardMåren OK38.42+10.3712.54
5Bård NatvigNittedal OL42.09+14.0414.03
6Jon FredriksenHauketo IF44.00+15.5514.40

H 70-

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon FærdenKolbotn og Skimt OL41.1713.45
2Rolf HagmanKolbotn og Skimt OL50.43+9.2616.54
3Gunnar HarstadKolbotn og Skimt OL1.08.31+27.1422.50
4Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL1.18.22+37.0526.07
5Svein KvalheimKolbotn og Skimt OL1.26.33+45.1628.51

LangLett

4 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas LundqvistÅs-NMBU Orientering50.2912.01
2Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orientering59.04+8.3514.03
3Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering1.14.40+24.1117.46

Åpen B

2 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Ole ØrkaÅs-NMBU Orientering31.2112.03
2Kjetil JacobsenHamar OK34.34+3.1313.17
3Jens Kjær JørgensenMåren OK43.47+12.2616.50
4Lasse Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering44.18+12.5717.02
5Judith BanfiÅs-NMBU Orientering57.18+25.5722.02
6Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering1.04.03+32.4224.38
7Joakim VigemyrKolbotn og Skimt OL1.25.16+53.5532.47

Åpen C

2 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL20.0510.02
2Solvår KvedalenKolbotn og Skimt OL23.28+3.2311.44
3Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL26.25+6.2013.12
4Leonora FlåttingMåren OK39.42+19.3719.51
5Tuva TarhalsenMåren OK39.43+19.3819.51
6Camilla Aksdal43.08+23.0321.34
7Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL44.53+24.4822.26
8Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orientering44.58+24.5322.29
9Kristoffer RafaelsenÅs-NMBU Orientering45.02+24.5722.31
10Ida BondevikÅs-NMBU Orientering45.06+25.0122.33
11Jens StoraunetÅs-NMBU Orientering56.44+36.3928.22

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor