Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Foll-O-karusellen #3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #3
Arrangørorganisasjon: Ås IL
Dato: onsdag 13 juni 2018

D 11-12

1 980 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin GjetangerMåren OK26.0613.10
2Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering31.09+5.0315.43
3Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering33.36+7.3016.58
4Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering55.38+29.3228.05

D 13-14

2 650 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering37.4014.12
2Emilie RehnKolbotn og Skimt OL50.15+12.3518.57

D 15-16

2 950 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Celine YtternesKolbotn og Skimt OL37.5812.52
2Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL42.20+4.2214.21
3Isabel HanstangerKolbotn og Skimt OL50.30+12.3217.07

D 17-

3 920 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering37.399.36
2Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL42.25+4.4610.49
3Sigrid BjørgenHamar OK44.20+6.4111.18
4Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering44.55+7.1611.27
5Ingvild Mohr HansenÅs-NMBU Orientering58.06+20.2714.49

D 40-

2 950 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne NilsenÅs-NMBU Orientering41.0613.55
Linda FredhOK Mossbrutt

D 50-

2 950 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL32.0410.52
2Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering32.32+0.2811.01
3May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering33.24+1.2011.19
4Kjersti Holt HanssenMåren OK34.08+2.0411.34
5Tove StrandMåren OK36.46+4.4212.27
6Mona StrandMåren OK40.08+8.0413.36
7Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering40.28+8.2413.43
8Gro Hege LudvigsenMåren OK43.21+11.1714.41
9Grete BerntsenMåren OK57.20+25.1619.26

D 60-

2 950 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Lome HagmanKolbotn og Skimt OL46.1115.39
2Ingeborg BakkenMåren OK1.04.45+18.3421.56
3Bodil KlakeggKolbotn og Skimt OL1.08.00+21.4923.03

D 70-

2 650 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL44.1116.40
2Unni Dirro BøhlerengenMåren OK49.53+5.4218.49

H 11-12

1 980 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering18.259.18
2Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL21.09+2.4410.40
3Viktor Meland-TangenBækkelagets SK21.27+3.0210.50
4Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK24.11+5.4612.12
5Tellev GrindflekÅs-NMBU Orientering41.08+22.4320.46
6Håvard EndresenMåren OK51.04+32.3925.47
7Gabriel MorenkoÅs-NMBU Orientering55.48+37.2328.10
Rafael Ortega-Bergikke startet

H 13-14

2 650 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering28.4510.50
2Simen Rønning JohansenMåren OK31.16+2.3111.47
3Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering38.43+9.5814.36
4Torbjørn Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering55.21+26.3620.53
Erlend Bjerknes FagerlidMåren OKikke startet

H 15-16

3 920 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering30.427.49
2Andreas GjetangerMåren OK39.07+8.259.58
3David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL1.16.12+45.3019.26

H 17-

5 580 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik EijsinkNydalens SK37.086.39
2Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL47.50+10.428.34
3Magnus NordbrødenHalden SK52.03+14.559.19
4Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL55.14+18.069.53
5Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering56.12+19.0410.04
6Morten TangenOK Moss56.40+19.3210.09
7Donatas KontautasOK Moss1.00.47+23.3910.53
Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

H 40-

3 920 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun BjerknesMåren OK35.219.01
2Håkon Meland-TangenBækkelagets SK41.38+6.1710.37
3Øyvind ThømtIndre Østfold OK44.27+9.0611.20
4Robert BanfiÅs-NMBU Orientering45.46+10.2511.40
5Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering46.31+11.1011.51
6Dag StrislandKolbotn og Skimt OL48.59+13.3812.29

H 50-

3 920 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL35.489.07
2Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering36.16+0.289.15
3Bård BjørheiKolbotn og Skimt OL36.19+0.319.15
4Erlend RehnKolbotn og Skimt OL38.29+2.419.49
5Lars Petter EndresenMåren OK39.38+3.5010.06
6Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL41.38+5.5010.37
7Morten KarlsenMåren OK43.31+7.4311.06
8Andreas LundqvistÅs-NMBU Orientering44.00+8.1211.13
9Trond HolterMåren OK46.54+11.0611.57
10John YtternesKolbotn og Skimt OL55.54+20.0614.15

H 60-

2 950 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ove MartinsenHauketo IF25.308.38
2Stein TurtumøygardMåren OK35.53+10.2312.09
3Jon FredriksenHauketo IF37.55+12.2512.51
Peter KlavenessMåren OKikke startet

H 70-

2 950 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir TrøanKolbotn og Skimt OL33.2611.20
2Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL56.50+23.2419.15
Gunnar HarstadKolbotn og Skimt OLbrutt

D -12N

1 850 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL31.0316.47
Susanne KvedalenKolbotn og Skimt OL36.4419.51
Pernille KristiansenKolbotn og Skimt OL23.2712.40
Lotte Hansen HauganeKolbotn og Skimt OL30.5016.40
Thea Linnea KristiansenKolbotn og Skimt OL1.00.0132.26
Leana SlettvollKolbotn og Skimt OL34.5618.52
Lea HaugÅs-NMBU Orientering25.4113.52
Henni Meland-TangenBækkelagets SK33.4418.14
Julia Meland-TangenBækkelagets SK33.4218.12
Ida BondevikÅs-NMBU Orientering22.4612.18
Pernille KristiansenKolbotn og Skimt OLikke startet

H -12N

1 850 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Tobias Hansen HauganeKolbotn og Skimt OL26.4714.28
Sigurd RevhaugKolbotn og Skimt OL26.4314.26
Mikkel Theo KristiansenKolbotn og Skimt OL1.04.3234.52
Benjamin BuhlerMåren OK17.359.30
Gael GonzalezÅs-NMBU Orientering45.2124.30
Eivind EikjeÅs-NMBU Orientering39.1021.10
Aksel Stokke MeenÅs-NMBU Orientering38.5821.03
Sigurd EikjeÅs-NMBU Orientering39.0721.08
Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering20.4211.11
Jakob Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering20.0010.48

D 13-16N

1 980 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari AschimÅs-NMBU Orientering27.3813.57

Åpen B

2 650 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL32.3612.18
2Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL35.54+3.1813.32
3Magnus EndresenMåren OK39.15+6.3914.48
4Matz Arthur Ryen AalerudÅs-NMBU Orientering41.46+9.1015.45
5Lars LøkenEsso sport47.04+14.2817.45
6Kristine HanstangerKolbotn og Skimt OL49.05+16.2918.31
7Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL1.00.50+28.1422.57
Espen DelpMåren OKdiskvalifisert

Åpen C

1 980 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering21.4410.58
2Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL25.51+4.0713.03
3Thomas MoenÅs-NMBU Orientering39.26+17.4219.54
Solvår KvedalenKolbotn og Skimt OLikke startet
Stian LillegårdLillomarka OLikke startet

LangLett

4 460 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orientering51.3211.33
2Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering54.08+2.3612.08
3Laila Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering1.02.57+11.2514.06

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor