Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Handelsbanken-løpet (publikumsløp NM-helg)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Handelsbanken-løpet (publikumsløp NM-helg)
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: lørdag 22 september 2018

Alta OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
38Martin FrischknechtH 50- (39)1.41.54+1.07.1825.13

Andebu IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Halvard Sommerstad-EidN-åpen (27)41.3522.21
0Johan Sommerstad-EidN-åpen (27)32.4017.33
6Elling AakreH 60- (13)44.59+13.1213.55
15Anette Kjærås FiringD 40- (21)1.00.44+28.0318.48

Asker Skiklubb

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Dag O JohansenDirekte B (12)30.54+10.0412.21
5Reidar FossumH 60- (13)44.20+12.3313.43
6Tommy JauhojärviH 40- (16)41.26+9.1910.15
9Gjermund GravirH 50- (39)40.18+5.429.58
12Marianne ArnesenD 50- (15)1.06.15+28.0120.30
22Bjørn-Willy ArntzenH 50- (39)47.56+13.2011.51
Edel Sofie NilsenD 50- (15)diskvalifisert

Botne SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Hjørdis ØvreåsD 70- (4)1.04.01+18.5125.36
8Thorolf TrolsrudH 70- (11)39.24+9.0515.45
10Magnar ØvreåsH 70- (11)1.04.12+33.5325.40

Bækkelagets SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Viljar Godager KaasN-åpen (27)58.4231.33
6Yngvar ChristiansenH 50- (39)38.24+3.489.30
Mattis Gulliksen BrunbergN-åpen (27)ikke startet

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Per Chr. HagenH 60- (13)55.52+24.0517.17

Eiker OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anne Marthe PeveriD 17- (3)1.04.36+22.5415.59

Fossum IF

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Leif StørmerH 17- (9)46.048.48
1Kristoffer KatlaDirekte C (3)29.1914.39
4Ledig Blom-HagenH 40- (16)39.20+7.139.44
9Olav HasaasH 40- (16)44.50+12.4311.05
21Einar GisholtH 50- (39)47.02+12.2611.38
Christian JomaasH 50- (39)diskvalifisert
Stein H. HagenH 50- (39)ikke startet
Elise GisholtD 40- (21)ikke startet

Fredrikstad SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Unni Strand KarlsenD 60- (7)31.3312.37
2Gunn Astrid JakobsenD 60- (7)36.07+4.3414.26
3Tom A. KarlsenH 60- (13)36.53+5.0611.25

Freidig

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tomas EidsmoH 40- (16)32.077.56

Frol IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Rolf AlstadDirekte A (8)1.01.23+22.5715.11

Ganddal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Øyvind LamarkH 13-14 (10)27.53+5.1611.09

Gjø-Vard OL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Anne SørlienDirekte B (12)ikke startet

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
31Trygve RognstadH 50- (39)1.01.28+26.5215.12Last ned GPS-spor i gpx-format

Halden SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Ivar HelgerudN-åpen (27)45.1424.19
1Elia Backlund EkvallDirekte B (12)20.508.20
Hanne Lerche RaadalD 40- (21)ikke startet

Hauken

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Henrik Repstad StoremyrH 13-14 (10)37.10+14.3314.52

Hedrum OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marlene SkramdalD 13-16C (2)31.0915.34
1May-Britt SkramdalD 17-C (3)32.5016.25
3Helge FossheimH 70- (11)32.21+2.0212.56
3Kristin JohanssonDirekte C (3)45.38+16.1922.49
6Ludvig SkramdalH 11-12 (9)31.42+14.1415.51

Heming Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Astrid ReuschD 10 (4)21.05+8.0911.20
8Fridtjof ReuschH 13-14 (10)32.48+10.1113.07
8Johan JebsenH 40- (16)44.42+12.3511.03
13Christian ReuschH 40- (16)49.40+17.3312.17
13Knut Erling ØenH 50- (39)43.15+8.3910.42
16Hanne Marthe ØstvoldD 40- (21)1.01.40+28.5919.05
23Harald Eide-FredriksenH 50- (39)48.10+13.3411.55
Hannah Syrdal ØenD 13-14 (8)diskvalifisert
Marianne ReuschD 40- (21)ikke startet
August Syrdal ØenH 15-16 (4)ikke startet

Hemsedal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Sissel RudningenD 40- (21)1.02.46+30.0519.25

IK Grane Arendal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Lise MikkelsenD 15-16 (7)56.32+21.4317.30

IL Gular

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Arne JohannesenH 50- (39)39.56+5.209.53

IL Tyrving

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Are KristiansenH 50- (39)35.22+0.468.45
4Per Kristian EkebergH 60- (13)43.30+11.4313.28
7Berit DanielsenD 50- (15)49.57+11.4315.27
25Trond LundH 50- (39)48.20+13.4411.57
Eirik RavnanDirekte A (8)diskvalifisert

Indre Østfold OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Ina BlågestadDirekte B (12)1.06.16+45.2626.30
11Rune BlågestadH 40- (16)46.44+14.3711.34
12Fredrik LarsenH 40- (16)46.52+14.4511.36

Kongsberg OL

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Eirik LestebergN-åpen (27)21.1611.26
0Mathis RenardN-åpen (27)29.3515.54
1Ingrid LestebergD 11-12 (4)36.0018.00
1Ragnhild Myrvold SkovlystD 40- (21)32.4110.07
1Jarand GustafssonH 11-12 (9)17.288.44
1Halvor LøkenH 13-14 (10)22.379.02
2Bjørn HaavengenH 17- (9)50.36+4.329.40
2Øyvind DrageH 50- (39)34.48+0.128.36
3Ingjerd SommerstadD 40- (21)38.49+6.0812.01
3Andreas Myrvold SkovlystH 13-14 (10)25.55+3.1810.22
3Odd StrandH 17- (9)52.05+6.019.57
4Amalie Myrvold SkovlystD 10 (4)21.29+8.3311.33
4Elise RenardD 11-12 (4)39.59+3.5919.59
4Simen Sommerstad RøsteH 11-12 (9)24.44+7.1612.22
5Ingvild GustafssonD 13-14 (8)32.43+8.3213.05
5Anita Sørensen DrageD 50- (15)40.23+2.0912.30
6Ola LestebergH 17- (9)1.02.50+16.4612.00
7Synne Sommerstad RøsteD 13-14 (8)41.54+17.4316.45
10Elisabeth HetlevikD 50- (15)58.06+19.5217.59
11Ellen GustafssonD 40- (21)47.19+14.3814.38
14Per GustafssonH 50- (39)44.03+9.2710.54
17Barbara Willkommen EikenD 40- (21)1.02.27+29.4619.20
30Terje Ulla EikenH 50- (39)59.15+24.3914.39
35Torgeir BrandalH 50- (39)1.05.33+30.5716.13
36Roger Andre VaneboH 50- (39)1.05.53+31.1716.18
37Roar TønnessenH 50- (39)1.18.26+43.5019.24
Magnus LestebergN-åpen (27)diskvalifisert
Ann-Karin LestebergD15B (2)diskvalifisert
Espen RøsteH 17- (9)diskvalifisert

Konnerud IL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Simen Økern HågandN-åpen (27)46.3625.03
0Julie Økern HågårdN-åpen (27)46.3125.00
1Tiril KihleD15B (2)1.14.5429.57
2Mille Vasshaug JægtvikD 15-16 (7)36.51+2.0211.24
3Hanna SpangbergD 11-12 (4)39.27+3.2719.43
4Hedda SpangbergD 15-16 (7)52.41+17.5216.18
5Håvard HågårdH 40- (16)40.38+8.3110.03
8Birgit Økern JensenD 40- (21)46.09+13.2814.17
14Mette SpangbergD 40- (21)59.56+27.1518.33
Hans Jørgen KrogstieDirekte A (8)diskvalifisert

Kristiansand OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Thorbjørn VærpH 40- (16)45.30+13.2311.15
Linn Carina DalandD 40- (21)ikke startet

Lardal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kristin Melby JacobsenD 15-16 (7)34.4910.46
2Ragnar HillestadH 70- (11)30.55+0.3612.22

Larvik OK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Amelia EriksenN-åpen (27)56.4330.29
1Gerd LangsethD 70- (4)45.1018.04
1Lars FremstadDirekte A (8)38.269.30
2Henrik Kaupang LyeH 13-14 (10)23.59+1.229.35
3Heidi EriksenD 17-C (3)56.33+23.4328.16
4Christopher David EriksenH 10 (4)56.11+37.1930.12
4Rolf GjølbergH 70- (11)33.20+3.0113.20
4Helge HalvorsenH 80- (4)1.14.25+16.3129.46
7Ole Petter AasrumH 40- (16)44.26+12.1910.59
7Per Øystein AndersenH 70- (11)38.25+8.0615.22
9Tor Eivind EdvardsenH 70- (11)58.51+28.3223.32Last ned GPS-spor i gpx-format
10Kåre ThorbjørnsenH 60- (13)53.46+21.5916.38
13Celine Vik OlsenD 40- (21)54.06+21.2516.44
15Tom KristensenH 40- (16)1.12.10+40.0317.51
16Per Olav GulbrandsenH 50- (39)44.55+10.1911.07

Lierbygda OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Silje StrandN-åpen (27)49.3926.41
11Kim Farnes HansenH 50- (39)42.14+7.3810.27

Lillomarka OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Linus Mestad HansenN-åpen (27)1.00.5932.47
0Aurora SpeakeN-åpen (27)1.00.0032.15
Selma Mestad HansenD 13-16C (2)diskvalifisert
Silas Mestad HansenH 11-12 (9)diskvalifisert
Sofus Mestad HansenN-åpen (27)ikke startet

Løten o-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Harald BergeH 50- (39)46.42+12.0611.33

Nidarøst OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Tormod LangaasDirekte B (12)1.01.23+40.3324.33

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Bharath KumarN-åpen (27)39.0320.59

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Dharani KumarN-åpen (27)39.0421.00

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Julija BlazauskaiteD 17- (3)1.30.53+49.1122.29

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kumar KarunanithiH 17-N (1)38.4920.52

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Barrie SpeakeDirekte B (12)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anders JohnsenDirekte C (3)45.37+16.1822.48

Notodden OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Synne SandvenD 13-14 (8)24.119.40
4Ewen HeurtauxH 17- (9)58.12+12.0811.07
8Mia EngehultDirekte B (12)58.03+37.1323.13
12Kristin SandvenD 40- (21)47.30+14.4914.42
18Rune EngehultH 50- (39)45.47+11.1111.19
Emma EngehultD 15-16 (7)ikke startet
Rasmus EngehultH 11-12 (9)ikke startet

Nydalens SK

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Ida Berge GjellestadN-åpen (27)24.1913.04
0Ivar Øen LandstadN-åpen (27)41.0322.04
0Sverre Øen LandstadN-åpen (27)36.2319.33
1Helene ScheeleD 10 (4)12.566.57
1Anja Berge GjellestadD 17- (3)41.4210.19
1Gaute BerganH 15-16 (4)39.209.44
2Katja MjøsundD 40- (21)33.16+0.3510.17
2Maria JonssonD 50- (15)39.49+1.3512.19
2Rasmus MjøsundH 10 (4)20.08+1.1610.49
2Knut LandstadH 40- (16)37.16+5.099.13
2Sören JonssonH 60- (13)34.51+3.0410.47
3Christian Berge GjellestadH 10 (4)24.20+5.2813.04
4Marie ScheeleD 13-14 (8)31.21+7.1012.32
4Monica Tørnqvist HaldenD 50- (15)40.04+1.5012.24
4Rune ScheeleH 50- (39)35.26+0.508.46
4Bernt GjellestadDirekte A (8)1.03.09+24.4315.37
5Else Kari Nordli ScheeleD 40- (21)40.27+7.4612.31
5Einar LunøeH 50- (39)35.59+1.238.54
6Alix Young VikD 50- (15)43.25+5.1113.26
7Herman Øen PaulsrudH 11-12 (9)11.00.00+10.42.325.30.00
9Anny ØenD 40- (21)46.28+13.4714.23
10Jon Iver BakkenH 50- (39)41.36+7.0010.17
11Kathrine LunøeD 50- (15)1.03.09+24.5519.33
27Nils BerganH 50- (39)51.41+17.0512.47
Solveig BerganD 40- (21)diskvalifisert
Kari MadslienD 50- (15)diskvalifisert
Linus MjøsundH 11-12 (9)diskvalifisert

OK Moss

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Stein KorenH 80- (4)57.5423.09
3Henning Bratland CarlsenH 40- (16)39.06+6.599.40
5Hallvard KorenH 17- (9)1.01.35+15.3111.46

OK Skeidi

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Helge GisholtH 50- (39)34.368.33
1Arve GlittumH 60- (13)31.479.50
2Hilde Gunn HellenesD 17-C (3)39.54+7.0419.57
29Inge GlittumH 50- (39)57.07+22.3114.08
34Morten AndresenH 50- (39)1.04.56+30.2016.04

OL Toten-Troll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Håvard KvammeH 40- (16)53.46+21.3913.18

OL Trollo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Gro EiaD 60- (7)54.23+22.5021.45

OL Tønsberg og omegn

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Per Jarle EikelandH15B (1)32.5213.08
2Mathea GløersenD 13-14 (8)26.57+2.4610.46
2Eigil KongsfjellH 80- (4)1.02.38+4.4425.03
3Marianne Fruseth ChristiansenD 50- (15)40.01+1.4712.23
3Turid ØdegårdD 60- (7)45.46+14.1318.18
3Tore S RasmussenH 80- (4)1.07.23+9.2926.57
6Else StordalD 60- (7)1.03.31+31.5825.24
6Hans StordalH 70- (11)36.40+6.2114.40
19Tor Ivar ChristiansenH 50- (39)45.58+11.2211.22
32Gløer GløersenH 50- (39)1.02.09+27.3315.23
Odd Egil FrognerDirekte B (12)diskvalifisert

OL Vallset/Stange

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Inger SvalandDirekte B (12)33.33+12.4313.25

Oppsal Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Elin KallesonD 40- (21)44.28+11.4713.46
16Ola NilsenH 40- (16)1.20.35+48.2819.56
Arnhild KroghD 40- (21)diskvalifisert
Mari KallesonD 11-12 (4)ikke startet
Marius E. AamodtH 13-14 (10)ikke startet
Eilert AamodtH 40- (16)ikke startet

Porsgrunn OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tobias MathisenH 15-16 (4)40.09+0.499.56
8Hilde VassendD 50- (15)53.16+15.0216.29
8Atle RemmeH 60- (13)49.01+17.1415.10
12Jan GatevoldH 50- (39)43.09+8.3310.40
Inger Marie JohanssonD 60- (7)diskvalifisert
Eli KlovningD 70- (4)diskvalifisert
Magne KlovningH 70- (11)diskvalifisert

Raumar Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ståle SønsterudbråtenDirekte B (12)24.56+4.069.58
3Pernille SønsterudbråtenD 15-16 (7)50.16+15.2715.33
3Christoffer SlettenH 15-16 (4)57.23+18.0314.12
5Hedda SkatvedtDirekte A (8)1.05.58+27.3216.19
7Simen ElvhaugH 17- (9)1.24.49+38.4516.13

Ringerike OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kjersti StræteD 50- (15)38.1411.50
4Martin Nøkleby MellingH 13-14 (10)26.06+3.2910.26
6Anne Guro NøklebyD 40- (21)41.26+8.4512.49

Røyken OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Askil MestadN-åpen (27)23.3712.41
0Eirill MestadN-åpen (27)58.2331.23
0Ildrid MestadN-åpen (27)1.00.3032.31
5Ivar MestadDirekte B (12)36.22+15.3214.32

Sande Sportsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Øivind FadumH 60- (13)45.20+13.3314.02

Sandefjord OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Balder FredheimN-åpen (27)26.0514.01
0Theo FredheimN-åpen (27)33.4218.07
0Ingrid Strøm JuliussenN-åpen (27)24.1113.00
0Marcus WindvikN-åpen (27)37.4720.18
1Sindre FurlandH 10 (4)18.5210.08
2Anna Strøm JuliussenD 10 (4)15.36+2.408.23
3Erik Strøm JuliussenDirekte A (8)1.02.45+24.1915.31
7Gjendine Gjelstad RebårdD 15-16 (7)1.08.15+33.2621.07
7Gabriel GjoneH 13-14 (10)30.42+8.0512.16
9Brage EikåsH 13-14 (10)34.09+11.3213.39
Christian BerntsenDirekte A (8)diskvalifisert
Lise StrømD15B (2)ikke startet
Andrey TerekhovH 11-12Nikke startet

Sarpsborg OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Adine Blakkestad IngesenD 15-16 (7)57.45+22.5617.52
9Wenche LindløvD 50- (15)57.19+19.0517.44
15Ole IngesenH 50- (39)44.53+10.1711.06
17Øystein JensenH 50- (39)45.18+10.4211.12
Tone Karina IngesenD 50- (15)ikke startet

Skien OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Gaute NysæterH 11-12 (9)24.10+6.4212.05
6Rita RaastadDirekte B (12)50.36+29.4620.14
24Espen RaastadH 50- (39)48.13+13.3711.56
33Harald OmlandH 50- (39)1.04.53+30.1716.03

Stavanger Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Arne Jacob Nystrøm OlsenH 13-14 (10)26.42+4.0510.40
8Stein Arne OlsenH 50- (39)40.13+5.379.57

Stokke IL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Joel RöhrsN-åpen (27)43.5823.38
0Sturla SigurdsonN-åpen (27)28.2015.13
1Marit RöhrsD 17-N (1)44.0023.39
1Runar KittilsenH 70- (11)30.1912.07
2Maike RöhrsD 11-12 (4)37.09+1.0918.34
2Margareta BrynhildsenD 70- (4)50.10+5.0020.04
3Magnus SigurdsonH 11-12 (9)24.31+7.0312.15
4Randi HansenD 60- (7)51.06+19.3320.26
4Hallgeir BrevikH 15-16 (4)1.06.36+27.1616.29
5Niclas GunnerødH 11-12 (9)29.15+11.4714.37
5Lars Martin GjeinH 70- (11)33.43+3.2413.29
8Håkon Nergaard BergH 17- (9)1.25.58+39.5416.26
9Ove Gunnar JacobsenH 60- (13)51.32+19.4515.57
11Arne KristensenH 60- (13)55.03+23.1617.02
19Anikken Gjein DybvikD 40- (21)1.34.52+1.02.1129.22
28Arne KristensenH 50- (39)53.35+18.5913.15
Ragnar Niemi BergH 60- (13)diskvalifisert
Astrid BrevikD 50- (15)ikke startet

Sturla, IF

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Mina Akiko JohnsenD 13-14 (8)30.29+6.1812.11
6Marie KvarmeD 13-14 (8)34.12+10.0113.40
7Karl Anton UndelandDirekte B (12)57.07+36.1722.50
10Aud Ellen BrevikD 40- (21)47.08+14.2714.35
Merete UndelandD 50- (15)diskvalifisert

Tynset IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Mari Gullbrekken SchjølbergD 40- (21)39.47+7.0612.19

Vang OL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Gro EllegaardDirekte B (12)ikke startet

Vegårshei IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Ole Petter VestølH 50- (39)51.37+17.0112.46

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor