Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 10. rankingløp Sunnhordland - Landåsen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 10. rankingløp Sunnhordland - Landåsen
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: tirsdag 4 september 2018

D11-16N

1 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Serina Victoria ÅdnanesStord Orienteringdiskvalifisert

D-Kort

1 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brynhild Meyer StautlandStord Orientering25.3113.25
2Brita AngeltveitStord Orientering27.22+1.5114.24
3Kari RøgenesStord Orientering27.56+2.2514.42
4Nina HagerupStord Orientering31.28+5.5716.33
5Britt R TheodorsenStord Orientering39.38+14.0720.51

D-Lang

4 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove Vikanes AgdesteinStord Orientering52.4512.16
2Annie MyhreStord Orientering55.28+2.4312.53

D-Mellom

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunn Kjersti RøgenesStord Orientering43.1513.57
2Mette  FitjarFitjar IL1.02.56+19.4120.18

D60-

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edel SlettemarkStord Orientering45.4014.43
2Marie AasheimStord Orientering47.21+1.4115.16

H11-16N

1 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola Fitjar HjelleFitjar IL22.5419.05
Johannes ÅdnanesStord Orienteringdiskvalifisert

H-Kort

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen WesterheimStord Orientering39.5421.00

H-Mellom

3 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Klaus HorneTyrving41.3013.23
2Øyvind SkålevikFitjar IL45.06+3.3614.32
3Frode FitjarFitjar IL55.26+13.5617.52
Nils Eirik ÅdnanesStord Orienteringbrutt

H-Lang

4 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth WesterheimStord Orientering30.287.05
2Arne Henrik HovdenStord Orientering37.41+7.138.45
3Jarle HauglandStord Orientering42.16+11.489.49
4Rolf Atle RolfsnesFitjar IL42.22+11.549.51
5Henrik OttesenStord Orientering43.11+12.4310.02
6Even RolsnesStord Orientering43.58+13.3010.13
7Jens Øien KlosterFitjar IL44.19+13.5110.18
8Øyvind Gaute BergStord Orientering46.15+15.4710.45
9Øystein StautlandStord Orientering48.09+17.4111.11
10Magne AndresenStord Orientering49.26+18.5811.29
11Jon Folgerø-HolmStord Orientering1.07.35+37.0715.43
Jarle HallandStord Orienteringbrutt

H60-

3 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnar HillesdalStord Orientering29.099.24
2Wilhelm EngelsenStord Orientering44.18+15.0914.17
3Jonny HuseStord Orientering47.20+18.1115.16
4Ingolf DybvikStord Orientering48.07+18.5815.31
5Steinar SlettemarkStord Orientering52.31+23.2216.56
6Harald HaugenStord Orientering52.56+23.4717.04

N-Open

1 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Emily AlmåsStord Orientering17.0114.10
0Magnus AndresenStord Orientering16.04+-0.5713.23
0Hanna Lillejord GrovStord Orientering17.03+0.0214.12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor