Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 7. rankingløp Sunnhordland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 7. rankingløp Sunnhordland
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: tirsdag 5 juni 2018

D11-12

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Fitjar HjelleFitjar IL42.4819.27

D11-16N

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Serina  ÅdnanesStord Orientering29.5115.42

D-Kort

2 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina HagerupStord Orientering24.3911.12
2Mette  FitjarFitjar IL30.22+5.4313.48
3Brynhild Meyer StautlandStord Orientering36.52+12.1316.45
4Mari Fitjar HjelleFitjar IL40.00+15.2118.10
Turid HellandStord Orienteringdiskvalifisert
Eline Fitjar HjelleFitjar ILdiskvalifisert

D-Lang

3 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malene ØenStord Orientering55.2714.59
2Annie MyhreStord Orientering1.28.45+33.1823.59
3Tove Vikanes AgdesteinStord Orientering1.40.02+44.3527.02

D-Mellom

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Gunn Kjersti RøgenesStord Orienteringdiskvalifisert

D60-

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edel SlettemarkStord Orientering48.3619.26
2Marie AasheimStord Orientering50.15+1.3920.06

H11-16N

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes ÅdnanesStord Orientering29.5415.44
2Ola  FitjarFitjar IL34.10+4.1617.58
3Jon  FitjarFitjar IL1.01.33+31.3932.23

H-Kort

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Børge Tranøy HovdenStord Orientering29.5513.35

H-Mellom

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein StautlandStord Orientering45.5318.21
2Anders EkseStord Orientering53.40+7.4721.28
3Jon Folgerø-HolmStord Orientering56.40+10.4722.40
4Jørgen WesterheimStord Orientering1.02.17+16.2424.54
Egil  HavroStord Orienteringbrutt

H-Lang

3 700 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth WesterheimStord Orientering34.329.20
2Arne Henrik HovdenStord Orientering49.41+15.0913.25
3Rolf Atle RolfsnesFitjar IL52.57+18.2514.18
4Jarle HauglandStord Orientering56.08+21.3615.10
5Even RolsnesStord Orientering58.05+23.3315.41
6Ove VedøyStord Orientering59.51+25.1916.10
7Henrik OttesenStord Orientering1.07.57+33.2518.21
8Jarle HallandStord Orientering1.09.22+34.5018.44
9Øyvind Gaute BergStord Orientering1.13.01+38.2919.44
10Magne AndresenStord Orientering1.18.17+43.4521.09
11Ketil SkjoldeOnarheim 1.32.33+58.0125.00

H60-

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigvald RobberstadStord Orientering45.4018.16
2Wilhelm EngelsenStord Orientering46.06+0.2618.26
3Atle IrgensStord Orientering53.20+7.4021.20
4Harald HaugenStord Orientering1.02.12+16.3224.52

N-Open

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Magnus AndresenStord Orientering36.1919.06
0Nina Mæland PoldenStord Orientering55.41+19.2229.18
Tobias Mæland PoldenStord Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor