Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup finale
Arrangørorganisasjon: Lillehammer OK
Dato: mandag 14 mai 2018

D-12

1 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida Øverli StøenLillehammer OK13.519.53
2Ane BeitdokkenLillehammer OK18.15+4.2413.02
3Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK19.04+5.1313.37
4Sofie TaraldsenLillehammer OK19.17+5.2613.46
Andrea Storlien UlenLillehammer OKdiskvalifisert

H-12

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan SkjåkLillehammer OK15.2911.03
Sebastian Welhaven ThorstadLillehammer OKikke startet

D 13-16

1 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martine SkjelsvikLillehammer OK13.559.56
2Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK14.21+0.2610.15
3June Rogstad BekkevoldLøten o-lag18.23+4.2813.07
4Serine JørgensenLillehammer OK23.23+9.2816.42
5Henriette BergLøten o-lag26.50+12.5519.10

H 13-16

1 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK13.179.29
2Sindre Grøv SvensenLillehammer OK15.24+2.0711.00
3Anders TaraldsenLillehammer OK24.46+11.2917.41

D 17-

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie Westli AndersenLøten o-lag14.428.10
2Agnethe HasliGjø-Vard OL22.04+7.2212.15

H 17-

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind WiggenByåsen IL13.087.17
2Torgeir SulheimLillehammer OK14.56+1.488.17
3Marius StaffOL Toten-Troll19.29+6.2110.49
Vegard ØlstadBækkelagets SKikke startet

D 50-

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Eirin LodgaardByåsen ILdiskvalifisert

H 50-

1 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kai FunderudLillehammer OK20.1811.16
2Stein Arne NegårdVang OL21.17+0.5911.49
3Herman BakkeLøten o-lag29.05+8.4716.09
4Knut AndersenLøten o-lag44.57+24.3924.58
Kristian StorsveenLøten o-lagikke startet

D 60-

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Gro SolnørdalRudsbygd ILdiskvalifisert

H 60-

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik HasliSnertingdal IF Orientering23.0712.50

D 70-

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Inger E. VamnesHamar OKdiskvalifisert

H 70-

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Paul Martin BergRudsbygd IL25.1314.00
2Jon Vegard LundeLillehammer OK37.04+11.5120.35

N-åpen

1 500 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Erik BeitdokkenLillehammer OK15.3010.20
Marie BergerLillehammer OK10.477.11
Margit Norunn BrønmoLillehammer OK23.0015.20
Klara Dahl-HofsethLillehammer OK28.0518.43
Kristin HaugLillehammer OK28.0518.43
Emil Bliksvær HindklevLillehammer OK28.5419.16
Henrik JørgensenLillehammer OK29.1719.31
Martinus NordbergLillehammer OK29.0319.22
Ylva Nyløkken25.1716.51
Madison ReidLillehammer OK34.5523.16
Mina ReidLillehammer OK23.0415.22
Martin Lien StøenLillehammer OK17.4611.50
Fredrik Funderud WedumLillehammer OK23.1915.32
Ivar VamnesHamar OKdiskvalifisert

H 40-

1 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas JørgensenLillehammer OK22.2812.28
2Kjetil SkjåkLillehammer OK27.20+4.5215.11
3Trond BrønmoLillehammer OK29.43+7.1516.30
Tormod KleppaLillehammer OKdiskvalifisert
Robert ReidLillehammer OKikke startet

D 40-

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Valborg MadslienLillehammer OK17.439.50
Eli StensliLøten o-lagikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor