Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for STOK Ungdomsløp 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 6
Arrangørorganisasjon: Malvik IL
Dato: torsdag 23 august 2018

N-åpen

1 400 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Siri Fossum MalmringFreidig1.03.5945.42
Irene Storler SnøfuglFreidig17.2912.29
Lina SandquistOL Trollelg16.3911.53
Sigve Bohnhorst TegdanFreidig16.2011.40
Sverre BøhleFreidig29.4921.17
Trygve BøhleFreidig25.5718.32
Torvin Bergh-HansenByåsen IL17.4512.40
Magnus Elden EggenWing OK17.4512.40
Agnes Wullum VestadWing OK14.1410.10
Leo Næbb-MelumWing OK14.0410.02
Ole Einar AndresenMalvik IL33.3123.56
Sofie Laura AndresenMalvik IL34.0124.17
Sverre Nordgård LeirenByåsen IL24.2117.23
Ingrid RøFreidig23.5317.03
Ragne Fougner NordhagenNidarøst OK24.1017.15
Eira Forsbak AsplemFreidig33.4024.02
Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidig33.3824.01
Anna F. HøysæterWing OK19.3914.02
Eline Jøsang WithWing OK16.5012.01
Tuva Holck SandbergWing OK17.5412.47
Emil WestuesWing OK16.3011.47
Mirja MohusWing OK30.5522.05
Anna WestuesWing OK30.5222.02
Oline H LindWing OK41.5529.56
Vilde HaalandWing OK14.3410.24
Guro HaalandWing OK14.3610.25
Emma ImslandWing OK13.189.30
Liv Ingrid Søberg MjaalandNidarøst OK47.3533.59
Imre Leander GangauneWing OK12.328.57
Marit Storler SnøfuglFreidig13.249.34
Hauk Vold KirkvoldWing OK21.3615.25
Odin Bang LukassenWing OK19.2013.48
Martin MelhuusWing OK13.329.40
Emre Vold KirkvoldWing OK20.5714.57
Arne Magnus MelhuusWing OK22.1315.52
Eirik LyftingsmoWing OK14.0710.05
Eva AmundsenFreidig12.589.15
Gaute Holck SandbergWing OK25.2918.12
Sindre MohusWing OKdiskvalifisert
Tora Marstrand HasleFreidigikke startet
Linus Fossum MalmringFreidigikke startet
Elias StensethByåsen ILikke startet

D -10

1 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Lily Alexandra MorganMalvik IL28.1520.10
Hedda SæbøNidarøst OK20.3414.41
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL19.2313.50
Sunniva Preisig MotrøMelhus IL25.2318.07
Solveig Fougner NordhagenNidarøst OK24.1117.16
Maia Ruano StrandWing OK18.1313.00

D11-12

2 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie Wollan BenumByåsen IL16.397.34
2Nora HalvorsenFreidig16.45+0.067.36
3Ine Bohnhorst TegdanFreidig20.19+3.409.14
4Agnes Vatterholm JernbergFreidig23.55+7.1610.52
5Ingeborg KolstadWing OK26.11+9.3211.54
6Maja Sæterhaug KnudsenFreidig32.40+16.0114.50
Silja FuglemMalvik ILikke startet

D13-14

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Una KittilsenFreidig21.48
2Mathea Spets StorhovFreidig22.36+0.48
3Solveig Louise NissenFreidig24.21+2.33
4Vilde Talgø-KristiansenFreidig25.22+3.34
5Anna Aurora NolteFreidig25.54+4.06
6Malin Nordgård LeirenByåsen IL27.20+5.32
7Maria Strømdal WikFreidig28.12+6.24
8Astrid Oline Rinnan GreenWing OK28.32+6.44
9Tora KittilsenFreidig31.25+9.37
10Sigrid HaugskottOL Trollelg31.33+9.45
11Selma NevinFreidig32.49+11.01
12Åsa BullByåsen IL36.19+14.31
13Marion Dyrset StangenesByåsen IL48.39+26.51
14Lina Storler SnøfuglFreidig49.17+27.29
15Astrid Berge MjølhusOL Trollelg51.58+30.10

D13-16 C

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Heksem LeraandOL Trollelg28.2512.54
2Karoline B. HjelmenOL Trollelg35.21+6.5616.04
Emma B. HjelmenOL Trollelgikke startet

D13-16 N

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leah Korsnes VinjeNidarøst OK23.4013.55
2Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK23.48+0.0814.00

D15-16

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida HaugskottOL Trollelg31.03
2Ane Malene KolstadFreidig35.12+4.09
3Vilde Lereim StorliFreidig39.41+8.38
4Silje Marie NissenFreidig47.43+16.40
5Anna ChristensenFreidig53.22+22.19
6Stine AuneNidarøst OK1.00.36+29.33
7Maren VikenByåsen IL1.18.33+47.30

D17-20

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne Helmine RogstadNidarøst OK1.13.09
2Andrine VikenByåsen IL1.14.24+1.15

H -10

1 400 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK34.2124.32
Jens Anton AndresenMalvik IL18.5013.27
Dagfinn StenvikByåsen IL13.039.19
Ole Ulseth SylteFreidig13.299.37
Sondre StensethByåsen IL12.439.05
Emil Aleksander NolteFreidig17.4212.38
Finn Einar BrandsenMalvik IL16.4311.56
Brage Strøm HaugsnesWing OK22.2516.00
Oliver Vatterholm JernbergFreidig19.4114.03
Leo Benjamin MorganMalvik IL15.3511.07

H11-12

2 200 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL18.188.19
2Ludvik Storler SnøfuglFreidig18.33+0.158.25
3Anders Berge MjølhusOL Trollelg19.22+1.048.48
4Alf Petter LynumFreidig19.27+1.098.50
5Jørgen Moseid UlvenFreidig21.16+2.589.40
6Jakob Jøsang WithWing OK22.23+4.0510.10
7Sivert Sæther LevinFreidig22.36+4.1810.16
8Loke Strøm HaugsnesWing OK22.57+4.3910.25
9Sofus H LindWing OK23.18+5.0010.35
10Johannes StordalByåsen IL24.07+5.4910.57
11Alfred F. HøysæterWing OK24.18+6.0011.02
12Sven NevinFreidig25.28+7.1011.34
13Arian HaukøNidarøst OK40.40+22.2218.29
14Sivert AalmoMalvik IL47.36+29.1821.38
Sven Sigurd Klæbo DrevdalFreidigdiskvalifisert
Hallvard HellevikFreidigikke startet

H13-14

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer Strømdal WikFreidig17.46
2Tristan HalvorsenFreidig22.16+4.30
3Kristoffer LerliMelhus IL22.24+4.38
4Emil Reinertsen LeroyerFreidig22.46+5.00
5Magne GuttvikWing OK24.11+6.25
6Tord RomundstadNidarøst OK24.49+7.03
7Vegard Lereim StorliFreidig25.17+7.31
8Imre Overgård FremstadByåsen IL27.17+9.31
9Ådne StordalByåsen IL30.36+12.50
10Jørgen AuneByåsen IL30.39+12.53
11Herman Bruchmüller SundtByåsen IL30.44+12.58
12Tobias Eid-JohansenNidarøst OK32.35+14.49
13Kasper LodgaardByåsen IL33.46+16.00
14Sverre HellevikFreidig34.08+16.22
15Aksel VikenByåsen IL37.48+20.02
16Sander M JensenByåsen IL38.17+20.31
17Borgar StavrumWing OK43.06+25.20
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OKikke startet
Vegard Mosbakk FjeldstadOL Trollelgikke startet
Iver Dalsaune ThunFreidigikke startet

H13-16 C

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tage Kulset MerakeråsFreidig18.258.22
2Michael OlsenMelhus IL52.10+33.4523.42

H15-16

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mikkel HoltFreidig32.32
2Vetle Grønvik EkraFreidig36.32+4.00
3Jostein RøFreidig38.41+6.09
4Gabriel CallananWing OK42.15+9.43
5Håkon SæternesByåsen IL42.37+10.05
6Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig43.52+11.20
7Erlend AuneByåsen IL45.10+12.38
8Brage AsplemFreidig46.40+14.08
9Erling Eide HustvedtWing OK48.08+15.36
10Nikolai RenolenWing OK54.43+22.11
11Albert Odin Klæbo DrevdalFreidig1.09.51+37.19
August Hopstad NykvistWing OKikke startet
Vegard Ulseth SylteFreidigikke startet

H15-20B

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ørjan SæterMelhus IL28.05
2Oskar StorlerMelhus IL28.59+0.54
3Joakim Solberg QvenildMelhus IL29.02+0.57
4Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL32.10+4.05
5Mathias Enebak IversenFreidig45.32+17.27
Peter Prytz JensenMelhus ILikke startet

H17-20

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes LangaasNidarøst OK41.38
Ådne Skjæveland JøssingWing OKikke startet
Kenneth KjelaasMalvik ILikke startet
Jonas VindalWing OKikke startet

H11-12N

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Eirik Haugskott DybwadByåsen IL16.269.40
Scott SjølieFreidig19.1511.19

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor