Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Malvik IL
Dato: søndag 27 mai 2018

Freidig

61 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ludvik Storler SnøfuglH 11-12 (5)20.1211.13
1Jens Even StorhovH 50- (13)34.4810.14
1Mathea Spets StorhovD 13-14 (9)26.0511.20
1Nils Olav VennevikH 70- (9)51.1518.58
1Kristoffer Strømdal WikH 13-14 (9)22.209.42
1Ingvil SnøfuglDirektepåmelding C (1)24.1713.29
1Torid KvaalD 75- (1)57.0921.58
1Kari LillealternD 65- (1)59.3222.53
1Torunn Spets StorhovD 50- (2)40.2514.58
1Tale Tannvik SkeiD 15-16 (6)37.0613.44
1Knut LillealternH 65- (3)38.5514.24
1Jørgen TegdanH 45- (7)35.549.26
2Grete Berge OwrenD 60- (4)47.48+4.4617.42
2Sven NevinH 11-12 (5)26.39+6.2714.48
2Selma NevinD 13-14 (9)30.06+4.0113.05
2Emil Reinertsen LeroyerH 13-14 (9)26.15+3.5511.24
2Mikkel HoltH 15-16 (9)34.51+4.1810.15
3Nora HalvorsenD 11-12 (4)29.35+11.5816.26
3Tore Angell-PetersenH 70- (9)53.03+1.4819.38
3Tora KittilsenD 13-14 (9)30.58+4.5313.27
3Håvard LorangeH 50- (13)39.06+4.1811.30
3Tristan HalvorsenH 13-14 (9)27.08+4.4811.47
3Ane Malene KolstadD 15-16 (6)40.23+3.1714.57
3Jakob HygenH 65- (3)1.11.13+32.1826.22
3Mette Resell NolteD 35- (6)57.52+14.1317.01
4Hallvard HellevikH 11-12 (5)35.25+15.1319.40
4Ine Bohnhorst TegdanD 11-12 (4)29.38+12.0116.27
4Vilde Talgø-KristiansenD 13-14 (9)31.38+5.3313.45
4Tina Strømdal WikD 35- (6)1.00.14+16.3517.42
4Kasper Sæterhaug KnudsenH 15-16 (9)47.49+17.1614.03
4Arild H ClausenH 45- (7)48.53+12.5912.51
5Una KittilsenD 13-14 (9)32.24+6.1914.05
5Emil GrønliH 13-14 (9)32.34+10.1414.09
5Stig Magnar LøvåsH 55- (7)47.25+7.2613.56
5Vilde Lereim StorliD 15-16 (6)57.42+20.3621.22
5Beth Paludan CarlsenD 35- (6)1.09.26+25.4720.25
5Vetle Grønvik EkraH 15-16 (9)50.37+20.0414.53
6Maria Strømdal WikD 13-14 (9)35.08+9.0315.16
6Sverre HellevikH 13-14 (9)35.36+13.1615.28
6Geir ArnesenH 55- (7)47.55+7.5614.05
6Lars Talgø-KristiansenDirektepåmelding B (10)51.05+20.2222.12
6Olle MalmringH 45- (7)1.09.01+33.0718.09
7Lina Storler SnøfuglD 13-14 (9)35.28+9.2315.25
7Vegard Lereim StorliH 13-14 (9)36.55+14.3516.03
7Ingerid ReinertsenDirektepåmelding B (10)54.13+23.3023.34
8Anna Aurora NolteD 13-14 (9)41.00+14.5517.49
9Ella SandstadD 13-14 (9)53.56+27.5123.26
11Arild HeggesetH 50- (13)52.43+17.5515.30
13Geir WillumsenH 50- (13)1.09.15+34.2720.22
14Johan IvarssonH 21- (31)41.18+6.369.10
Maja Sjøgren CarlsenN-åpen (11)45.1532.19
Eva Falck HolteN-åpen (11)47.2233.50
Linus Fossum MalmringN-åpen (11)19.5314.12
Irene Storler SnøfuglN-åpen (11)18.1112.59
Marit Storler SnøfuglN-åpen (11)28.1920.13
Mathias LeroyerH -10 (5)13.477.39
Anders WaageH 70- (9)diskvalifisert
Gunnar ØsterbøH 75- (4)diskvalifisert
August MaskeH 15-16 (9)diskvalifisert
Antonius Herskedal AmundsenH 15-16 (9)diskvalifisert
Vibeke Falck HolteDirektepåmelding A (8)diskvalifisert
Mari EidsmoD 15-16 (6)ikke startet
Randi LillealternD 35- (6)ikke startet
Pål KittilsenH 45- (7)ikke startet
Lars HalvorsenDirektepåmelding B (10)ikke startet
Leif Rune HellevikDirektepåmelding B (10)ikke startet
Clara LeroyerN-åpen (11)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor