Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Malvik IL
Dato: søndag 27 mai 2018

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Raffael Huber SvenssonH 21- (31)40.23+5.418.58

Byåsen IL

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingrid Wollan BenumD 11-12 (4)17.379.47
1Arne SæterhaugH 80- (1)41.2315.55
1Guri BjørndalD 55- (1)41.4215.26
1Jenny PerssonD 35- (6)43.3912.50
2Marie Wollan BenumD 11-12 (4)18.34+0.5710.18
2Tom BuggeH 70- (9)52.43+1.2819.31
2Kjell MaroniH 60- (2)47.14+7.0113.53
2Kristin Høydalsvik WellsD 35- (6)56.57+13.1816.45
2Skjalg StordalH 45- (7)42.52+6.5811.16
2Snorre SæternesDirektepåmelding A (8)45.47+0.0913.27
3Johannes StordalH 11-12 (5)31.50+11.3817.41
3Rune M HoltDirektepåmelding B (10)43.18+12.3518.49
4Trond BenumDirektepåmelding A (8)47.59+2.2114.06
4Haakon ArnesenH 55- (7)45.50+5.5113.28
4Maren VikenD 15-16 (6)56.41+19.3520.59
5Torgeir AuneH 45- (7)49.55+14.0113.08
5Robert OtterleiDirektepåmelding A (8)52.14+6.3615.21
6Lars Martin HafstadH 35- (7)55.42+16.3614.39
6Erlend AuneH 15-16 (9)59.00+28.2717.21
8Ådne StordalH 13-14 (9)37.16+14.5616.12
9Jørgen AuneH 13-14 (9)59.12+36.5225.44
12Øystein WiggenH 50- (13)53.42+18.5415.47
26Sigurd StenvikH 21- (31)58.54+24.1213.05
27Jérôme SoulardH 21- (31)1.06.02+31.2014.40
Mia Rossvold OtterleiN-åpen (11)22.5616.22
Nora Rossvold OtterleiN-åpen (11)21.5815.41
Dagfinn StenvikH -10 (5)16.209.04
Svein Endre HoveH 70- (9)diskvalifisert
Helen PalmerD 21- (19)ikke startet
Kari Solem AuneD 35- (6)ikke startet

Eidskog OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Elin Synøve Mjølnerød LerudD 17-C (1)27.3415.18
30Philip FøyenH 21- (31)1.34.58+1.00.1621.06

Freidig

61 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ludvik Storler SnøfuglH 11-12 (5)20.1211.13
1Jens Even StorhovH 50- (13)34.4810.14
1Mathea Spets StorhovD 13-14 (9)26.0511.20
1Nils Olav VennevikH 70- (9)51.1518.58
1Kristoffer Strømdal WikH 13-14 (9)22.209.42
1Ingvil SnøfuglDirektepåmelding C (1)24.1713.29
1Torid KvaalD 75- (1)57.0921.58
1Kari LillealternD 65- (1)59.3222.53
1Torunn Spets StorhovD 50- (2)40.2514.58
1Tale Tannvik SkeiD 15-16 (6)37.0613.44
1Knut LillealternH 65- (3)38.5514.24
1Jørgen TegdanH 45- (7)35.549.26
2Grete Berge OwrenD 60- (4)47.48+4.4617.42
2Sven NevinH 11-12 (5)26.39+6.2714.48
2Selma NevinD 13-14 (9)30.06+4.0113.05
2Emil Reinertsen LeroyerH 13-14 (9)26.15+3.5511.24
2Mikkel HoltH 15-16 (9)34.51+4.1810.15
3Nora HalvorsenD 11-12 (4)29.35+11.5816.26
3Tore Angell-PetersenH 70- (9)53.03+1.4819.38
3Tora KittilsenD 13-14 (9)30.58+4.5313.27
3Håvard LorangeH 50- (13)39.06+4.1811.30
3Tristan HalvorsenH 13-14 (9)27.08+4.4811.47
3Ane Malene KolstadD 15-16 (6)40.23+3.1714.57
3Jakob HygenH 65- (3)1.11.13+32.1826.22
3Mette Resell NolteD 35- (6)57.52+14.1317.01
4Hallvard HellevikH 11-12 (5)35.25+15.1319.40
4Ine Bohnhorst TegdanD 11-12 (4)29.38+12.0116.27
4Vilde Talgø-KristiansenD 13-14 (9)31.38+5.3313.45
4Tina Strømdal WikD 35- (6)1.00.14+16.3517.42
4Kasper Sæterhaug KnudsenH 15-16 (9)47.49+17.1614.03
4Arild H ClausenH 45- (7)48.53+12.5912.51
5Una KittilsenD 13-14 (9)32.24+6.1914.05
5Emil GrønliH 13-14 (9)32.34+10.1414.09
5Stig Magnar LøvåsH 55- (7)47.25+7.2613.56
5Vilde Lereim StorliD 15-16 (6)57.42+20.3621.22
5Beth Paludan CarlsenD 35- (6)1.09.26+25.4720.25
5Vetle Grønvik EkraH 15-16 (9)50.37+20.0414.53
6Maria Strømdal WikD 13-14 (9)35.08+9.0315.16
6Sverre HellevikH 13-14 (9)35.36+13.1615.28
6Geir ArnesenH 55- (7)47.55+7.5614.05
6Lars Talgø-KristiansenDirektepåmelding B (10)51.05+20.2222.12
6Olle MalmringH 45- (7)1.09.01+33.0718.09
7Lina Storler SnøfuglD 13-14 (9)35.28+9.2315.25
7Vegard Lereim StorliH 13-14 (9)36.55+14.3516.03
7Ingerid ReinertsenDirektepåmelding B (10)54.13+23.3023.34
8Anna Aurora NolteD 13-14 (9)41.00+14.5517.49
9Ella SandstadD 13-14 (9)53.56+27.5123.26
11Arild HeggesetH 50- (13)52.43+17.5515.30
13Geir WillumsenH 50- (13)1.09.15+34.2720.22
14Johan IvarssonH 21- (31)41.18+6.369.10
Maja Sjøgren CarlsenN-åpen (11)45.1532.19
Eva Falck HolteN-åpen (11)47.2233.50
Linus Fossum MalmringN-åpen (11)19.5314.12
Irene Storler SnøfuglN-åpen (11)18.1112.59
Marit Storler SnøfuglN-åpen (11)28.1920.13
Mathias LeroyerH -10 (5)13.477.39
Anders WaageH 70- (9)diskvalifisert
Gunnar ØsterbøH 75- (4)diskvalifisert
August MaskeH 15-16 (9)diskvalifisert
Antonius Herskedal AmundsenH 15-16 (9)diskvalifisert
Vibeke Falck HolteDirektepåmelding A (8)diskvalifisert
Mari EidsmoD 15-16 (6)ikke startet
Randi LillealternD 35- (6)ikke startet
Pål KittilsenH 45- (7)ikke startet
Lars HalvorsenDirektepåmelding B (10)ikke startet
Leif Rune HellevikDirektepåmelding B (10)ikke startet
Clara LeroyerN-åpen (11)ikke startet

Frol IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tobias AlstadH 15-16 (9)30.338.59
2Mathilde RundhaugD 21- (19)39.57+0.0110.30
2Lars Sandstad SkjesetH 21- (31)34.44+0.027.43
7Martin VisterH 21- (31)36.03+1.218.00
8Isak BergsetH 21- (31)37.39+2.578.22
18Jørgen FiskumH 21- (31)44.32+9.509.53

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Dorte NarumDirektepåmelding A (8)46.39+1.0113.43

IL Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Jan HageH 50- (13)44.03+9.1512.57

Kristiansand OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Matias Hodne HanischH 21- (31)42.10+7.289.22
Morten JørgensenH 21- (31)brutt

Krokstadøra IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gerd BjørsethD 60- (4)43.0215.56

Malvik IL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Trond TaraldsenH 17-C (1)32.0117.47
1Ludvig Williams StrømsnesH 17-18 (6)46.5712.21
2Hilde ForbordD 50- (2)43.11+2.4615.59
3Kjellrun SporildD 60- (4)58.41+15.3921.44
5Sivert AalmoH 11-12 (5)38.45+18.3321.31
5Øystein MoltumyrH 17-18 (6)1.15.16+28.1919.48
5Maria StuifbergenDirektepåmelding B (10)46.00+15.1720.00
6Christian Andre AndresenDirektepåmelding A (8)58.02+12.2417.04Last ned GPS-spor i gpx-format
Ole Einar AndresenN-åpen (11)25.5718.32
Lily Alexandra MorganD -10 (2)25.3714.13
Jens Anton AndresenH -10 (5)25.4414.17
Finn Einar BrandsenH -10 (5)20.5111.35
Leo Benjamin MorganH -10 (5)17.029.27

Melhus IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Atle PedersenH 50- (13)40.25+5.3711.53

Nidarøst OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hanne Helmine RogstadD 17-18 (1)1.10.5420.51
2Dag StenersenH 55- (7)42.53+2.5412.36
2Stine Lyngvi FougnerDirektepåmelding B (10)39.49+9.0617.18
4Leif EngenH 70- (9)59.02+7.4721.51
4Tord RomundstadH 13-14 (9)30.23+8.0313.12
6Johannes LangaasH 17-18 (6)1.28.15+41.1823.13
8Bjørn P. LøvåsH 50- (13)45.22+10.3413.20
8Tormod LangåsDirektepåmelding B (10)55.19+24.3624.03
10Are RogstadDirektepåmelding B (10)1.01.47+31.0426.51
15Line Hovdenak LyngD 21- (19)1.03.38+23.4216.44
Solveig Fougner NordhagenD -10 (2)34.3419.12
Stine AuneD 15-16 (6)diskvalifisert

Noclas

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Petter NorgrenDirektepåmelding A (8)1.13.18+27.4021.33

NOCLAS

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Martin MunkebyDirektepåmelding B (10)44.51+14.0819.30

NTNUI

35 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tobias KristensenH 19-20 (2)45.2010.04
1Idunn HaavengenD 19-20 (3)57.4015.10
1Karen Oline KolstadD 21- (19)39.5610.30
1Rasmus Rørholt TheisenH 21- (31)34.427.42
2Tonje Aasheim NymarkD 19-20 (3)1.00.35+2.5515.56
3Ida LidquistD 21- (19)41.40+1.4410.57
3Nicolas RioH 21- (31)34.59+0.177.46
4Åsne Skram TrømborgD 21- (19)42.20+2.2411.08
4Vegard Jarvis WestergårdH 21- (31)35.00+0.187.46
5Ingrid GulbrandsenD 21- (19)43.18+3.2211.23
6Aurora FossøyD 21- (19)46.03+6.0712.07
6Håkon Raadal BjørloH 21- (31)35.25+0.437.52
7Ronja BjörklundD 21- (19)48.30+8.3412.45
8Solveig BlindheimD 21- (19)51.49+11.5313.38
9Kristin BrekkeD 21- (19)56.23+16.2714.50
9Erlend Nilsen SandnesH 21- (31)38.49+4.078.37
10Ingeborg Ellegaard MelbyD 21- (19)56.34+16.3814.53
10Vegard Blomseth JohnsenH 21- (31)38.51+4.098.38
11Ingrid OkkenhaugD 21- (19)58.22+18.2615.21
11Mikkel SørensenH 21- (31)39.28+4.468.46
13Ingvild Ramtvedt NæssetD 21- (19)1.01.54+21.5816.17
13Sindre Østgulen DeiszH 21- (31)40.34+5.529.00
14Trine Disch KihleD 21- (19)1.02.23+22.2716.25
16Simen Eid NielsenH 21- (31)41.50+7.089.17
17Karoline Dahl FosbyD 21- (19)1.23.36+43.4022.00
19Erik GustafssonH 21- (31)45.37+10.5510.08
20Jonas Madslien BakkenH 21- (31)45.50+11.0810.11
21Sverre Bang StøengH 21- (31)46.32+11.5010.20
22Kristian Nilsen SandnesH 21- (31)47.37+12.5510.34
23Håvard Mo VaadalH 21- (31)47.46+13.0410.36
25Sindre Engzelius GylverH 21- (31)57.58+23.1612.52
28Arne Johannes LøkkenH 21- (31)1.09.27+34.4515.26
Ingunn Egeberg VáriD 21- (19)diskvalifisert
Maria Dahl FosbyD 21- (19)diskvalifisert
Anders Felde OlaussenH 21- (31)diskvalifisert
Anniken Eriksrud KarlsenD 19-20 (3)ikke startet
Henrik UpsalH 21- (31)ikke startet

OK Fjell

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Morten LøbergH 45- (7)1.29.03+53.0923.26

OK Skøynar

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Terje RønningH 55- (7)39.5911.45
Trym Nergård RønningH 15-16 (9)diskvalifisert

OL Trollelg

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Paul ForsethH 85- (1)48.0618.30
1Kristin HaugskottD 45- (2)40.3011.54
2Stig Arild HaugskottH 75- (4)1.02.09+3.0323.01
2Lars O. LøsethH 35- (7)39.39+0.3310.26
3Roar SkulbørstadH 35- (7)40.31+1.2510.39
7Øistein ÅsmulH 70- (9)1.06.26+15.1124.36
7Snorre GangauneH 35- (7)1.14.37+35.3119.38
9Geir PaulsenH 50- (13)45.43+10.5513.26
11Marit SchmidD 21- (19)58.22+18.2615.21
15Jan SchmidH 21- (31)41.40+6.589.15
Sigrid HaugskottD 13-14 (9)ikke startet
Frida HaugskottD 15-16 (6)ikke startet
Gunnar SmistadH 85- (1)ikke startet

Oppdal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Astrid Øyre SlindD 21- (19)1.09.23+29.2718.15

Orkanger IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Rolf WærnesH 65- (3)46.04+7.0917.03

Ringerike OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Helge RevhaugH 70- (9)1.01.10+9.5522.39

Røros IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Terje SchjølbergH 55- (7)43.19+3.2012.44
7Petter GullikstadH 55- (7)48.42+8.4314.19

Selbu OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jardar SandstadH 75- (4)59.0621.53
4Karin GalaaenD 60- (4)1.01.13+18.1122.40
Nardos Kidane EmahatsionD 11-12Nikke startet

Steinkjer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Rolf KarsetH 70- (9)1.02.25+11.1023.07

Stjørdals-Blink Orientering

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Magnus Berger SjøstadDirektepåmelding B (10)30.4313.21
2Ole Wanvik HaugenH 19-20 (2)51.08+5.4811.21
2Marie Nielsen SolbergD 15-16 (6)39.22+2.1614.34
2Mette WanvikD 45- (2)1.09.34+29.0420.27
3Øystein Vidarsson HaukaasH 17-18 (6)52.44+5.4713.52
3Håvard KjesbuH 45- (7)44.50+8.5611.47
4Audun Wanvik HaugenH 17-18 (6)54.56+7.5914.27
24Mattis MyhreH 21- (31)47.50+13.0810.37
Tuva HusbynN-åpen (11)36.3426.07
Ludvik TronvollN-åpen (11)33.0623.38
Ane Nilsen SolbergD 19-20 (3)diskvalifisert
Jakob HaugenH 50- (13)ikke startet
Bård Øyvind SolbergH 50- (13)ikke startet

Stora Tuna OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Anton SjökvistH 21- (31)35.02+0.207.47

Wing OK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jostein AlvestadH 60- (2)40.1311.49
1Andreas HaalandH 35- (7)39.0610.17
1Sina Blix PrestmoDirektepåmelding A (8)45.3813.25
2Svein Erik BratsbergH 50- (13)36.59+2.1110.52
2Jonas VindalH 17-18 (6)51.19+4.2213.30
3Robert StrømH 75- (4)1.14.00+14.5427.24
3Petter Andreas LonaH 15-16 (9)41.49+11.1612.17
4Joakim Blix PrestmoH 35- (7)47.24+8.1812.28
5Øyvind SchjelderupH 50- (13)40.35+5.4711.56
5Eivind LonaH 35- (7)50.15+11.0913.13
6Agnar RenolenH 50- (13)43.14+8.2612.42
6Kristin JægerD 35- (6)1.16.49+33.1022.35
9Susanna BrynhildsenDirektepåmelding B (10)1.01.44+31.0126.50
10Per Ivar SkinderhaugH 50- (13)49.51+15.0314.39
29Per Didrik NonstadH 21- (31)1.30.29+55.4720.06
Sverre Blix PrestmoN-åpen (11)34.1124.25
Bernt BrynhildsenH 50- (13)ikke startet
Steinar AasvangH 65- (3)ikke startet
Imre Leander GangauneN-åpen (11)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor