Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 4. rankingløp Sunnhordland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 4. rankingløp Sunnhordland
Arrangørorganisasjoner: Onarheim IL / Stord Orientering
Dato: tirsdag 8 mai 2018

D-Kort

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina HagerupStord Orientering25.1710.32
2Brynhild Meyer StautlandStord Orientering31.24+6.0713.05

D-Lang

3 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett1.00.1115.25
2Tove Vikanes AgdesteinStord Orientering1.00.37+0.2615.32

D-Mellom

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunn Kjersti RøgenesStord Orientering54.1020.03
Annie MyhreStord Orienteringdiskvalifisert

D60-

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edel SlettemarkStord Orientering47.5317.44

H11-16N

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar ForlandVaregg Fleridrett19.1610.42

H-Kort

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen WesterheimStord Orientering25.1510.31
2Egil HavroStord Orientering29.21+4.0612.13

H-Mellom

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magne  StoresætreOnarheim42.3315.45
2Øystein StautlandStord Orientering46.49+4.1617.20
3Ivan KrutikovStord Orientering47.14+4.4117.29
4Vidar Sagen-RolandStord Orientering48.49+6.1618.04

H-Lang

3 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth WesterheimStord Orientering35.119.01
2Even RolsnesStord Orientering49.01+13.5012.34
3Rolf Atle RolfsnesFitjar IL52.03+16.5213.20
4Jens Øien KlosterFitjar IL53.57+18.4613.50
5Magne AndresenStord Orientering55.29+20.1814.13
6Jon Magne BratsethStord Orientering1.04.52+29.4116.37
7Ove VedøyStord Orientering1.05.36+30.2516.49
Jarle HallandStord Orienteringbrutt

H60-

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wilhelm EngelsenStord Orientering50.1718.37
2Harald HaugenStord Orientering56.36+6.1920.57
3Ole SkatenOnarheim1.00.07+9.5022.15
Ingolf DybvikStord Orienteringbrutt
Steinar SlettemarkStord Orienteringbrutt
Harald WesterheimFitjar ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor