Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 1. rankingløp Sunnhordland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 1. rankingløp Sunnhordland
Arrangørorganisasjoner: Fitjar IL / Stord Orientering
Dato: tirsdag 10 april 2018

D-Kort

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brynhild Meyer StautlandStord Orientering25.3312.46
2Nina HagerupStord Orientering33.53+8.2016.56

D-Lang

4 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malene ØenStord Orientering53.0512.20
2Tove Vikanes AgdesteinStord Orientering53.38+0.3312.28
3Arnfrid SkjævelandStord Orientering59.44+6.3913.53
4Irinja AlmåsStord Orientering1.06.12+13.0715.23

D-Mellom

3 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Annie MyhreStord Orientering48.5715.17

D60-

3 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edel SlettemarkStord Orientering1.01.3919.15
2Marie AasheimStord Orientering1.08.56+7.1721.32

H-Kort

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin StautlandStord Orientering20.3410.17

H-Mellom

3 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein StautlandStord Orientering38.5212.08
2Frode FitjarFitjar IL47.00+8.0814.41
Jon Folgerø-HolmStord Orienteringikke startet

H-Lang

4 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth WesterheimStord Orientering34.087.56
2Rolf Atle RolfsnesFitjar IL45.46+11.3810.38
3Even RolsnesStord Orientering48.10+14.0211.12
4Øyvind Gaute BergStord Orientering52.26+18.1812.11
5Magne AndresenStord Orientering53.08+19.0012.21
6Jarle  HallandStord Orientering55.25+21.1712.53
7Ove VedøyStord Orientering56.54+22.4613.13
Jørgen WesterheimStord Orienteringdiskvalifisert
Jarle HauglandStord Orienteringikke startet

H60-

3 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigmund SætreFitjar IL39.2812.20
2Wilhelm EngelsenStord Orientering44.22+4.5413.51
3Ingolf DybvikStord Orientering53.23+13.5516.40
4Per Audun KlosterFitjar IL55.30+16.0217.20
5Sigvald RobberstadHalsnøy OL1.08.38+29.1021.26
6Steinar SlettemarkStord Orientering1.10.33+31.0522.02
7Harald HaugenStord Orientering1.21.32+42.0425.28
Øyvind SkålevikFitjar ILikke startet

N-Open

4 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Magnus AndresenStord Orientering44.2010.18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor