Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringerikskarusellen 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusellen 2
Arrangørorganisasjon: Fossekallen IL
Dato: tirsdag 1 mai 2018

Nybegynnere

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Oskar ÅsenFossekallen ILfullført
Fredrik Linden StrandFossekallen ILfullført
Elias Vold KjemperudFossekallen ILfullført
Fillip Brumoen KjemperudFossekallen ILfullført

D-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sofia ØhlckersIL Tyrving18.55
2Oda OpsethRingerike OL29.38+10.43
3Kari KollstrømRingerike OL1.01.58+43.03

H-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar HopeModum OL26.52

D Kort B

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari StrandeRingerike OL18.39
2Sunniva VienaRingerike OL21.25+2.46
3Anne NydalAsker Skiklubb27.22+8.43
4Trine OpsethRingerike OL29.38+10.59
5Karin LoeFossekallen IL30.21+11.42

H Kort B

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jo Randar HolmøyHadeland OL15.04
2Kristoffer ØhlckersIL Tyrving18.38+3.34
3Reidar KollstrømRingerike OL21.38+6.34
4Hans Jørgen LoeFossekallen IL21.44+6.40
5Knut Ivar KollstrømRingerike OL1.01.54+46.50

D Mellom

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne Maria VisterOslostudentenes IK32.07
2Ida Marie HoviSkien OK33.04+0.57
3Torunn Ø. JensenRingerike OL34.04+1.57
4Anne Guro NøklebyRingerike OL35.43+3.36
5Sidsel SkovliRingerike OL36.34+4.27
6Marianne NjåsteinIL Tyrving37.05+4.58
7Milda ØhlckersIL Tyrving37.22+5.15
8Line ArnevikRingerike OL39.02+6.55
9May Ingela HopeModum OL39.06+6.59
10Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL40.55+8.48
11Ida EnerhaugenRingerike OL41.34+9.27
12Silje B. HoviSkien OK50.02+17.55
13Live YtrehusRingerike OL54.49+22.42
14Hege HeibergHadeland OL1.02.43+30.36

H Mellom

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunnar HopeModum OL31.06
2Torgeir StrandhagenRøyken OL33.08+2.02
3Egil Wickstrand IversenHeming Orientering35.53+4.47
4Hroar SannaRingerike OL37.05+5.59
5Per KaarbyFossum IF38.16+7.10
6Johan SwärdHadeland OL39.31+8.25
7Per Anund LoeFossekallen IL39.40+8.34
8Sverre GrafferRingerike OL41.31+10.25
9Roar NydalAsker Skiklubb41.59+10.53
10Geir DahlRingerike OL42.15+11.09
11Tor TrøanHadeland OL44.53+13.47
12Hans Einar ThorsetRingerike OL47.40+16.34
13Brede Høibak GundersenRingerike OL48.53+17.47
14Toralf OpperudRingerike OL49.04+17.58
15Per ØhlckersIL Tyrving49.47+18.41
16Oskar Erland FossaasRingerike OL1.16.32+45.26
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Helge RevhaugRingerike OLdiskvalifisert

D Lang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aina VienaLarvik OK51.20
2Anne Kristin KvammeRingerike OL52.20+1.00
3Grete S B HoviSkien OK53.42+2.22

H Lang

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars-Inge ArnevikRingerike OL34.59
2Mikael OlaussonOslostudentenes IK37.43+2.44
3Lars EnerhaugenModum OL40.18+5.19
4Bjørn BergeHadeland OL41.40+6.41
5Oskar ArnevikRingerike OL42.42+7.43
6Juha VienaRingerike OL43.09+8.10
7Einar GisholtFossum IF44.28+9.29
8Øyvind StrandeRingerike OL47.26+12.27
8Harald HoviSkien OK47.26+12.27
10Lars FjeldstadRingerike OL48.08+13.09
11Morten DåsnesRingerike OL48.17+13.18
12Frode LøsetRingerike OL48.27+13.28
13Eirik LarsenSkien OK49.29+14.30
14Jon Erland FossaasRingerike OL1.07.53+32.54

H Kort A

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering24.39
2Jesse JentzenHadeland OL33.18+8.39
3Tobias MautheModum OL33.27+8.48

D Kort A

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørg GårdhammerFossekallen IL26.36
2Viola KorbaModum OL41.09+14.33
3Aud Kjersti VienaRingerike OL49.56+23.20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor