Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Karusell 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Karusell 4
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: torsdag 30 august 2018

JK

1 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ada C StokkelandÅlgård Orientering17.0410.02
2Marthe K. FuglestadÅlgård Orientering17.50+0.4610.29
3Solveig MælandÅlgård Orientering24.27+7.2314.22
Maia FjermestadÅlgård Orienteringdiskvalifisert
Adele HorpestadÅlgård Orienteringdiskvalifisert
Maren OftedalÅlgård Orienteringdiskvalifisert

JL

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL19.197.43
2Inger Tone NygårdEgersund OK21.13+1.548.29

GK

1 700 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christopher LundÅlgård Orientering22.5413.28
2Kasper BøeÅlgård Orientering23.11+0.1713.38
3Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering24.18+1.2414.17
4Daniel HerrebrødenÅlgård Orientering35.05+12.1120.38
5Mathias Serigstad HøllandÅlgård Orientering42.50+19.5625.11
6Sander TveitÅlgård Orientering42.56+20.0225.15
7Linus AalgaardÅlgård Orientering42.57+20.0325.15
8Torjus VestergaardÅlgård Orientering43.05+20.1125.20
9Magnus SteneÅlgård Orientering49.01+26.0728.50
Aksel SundvollÅlgård Orienteringdiskvalifisert
Joachim Østhus JohnsenÅlgård Orienteringdiskvalifisert

GL

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Samuel A StokkelandÅlgård Orientering23.159.18
2Livar OftedalÅlgård Orientering50.39+27.2420.15
Sturla StokkelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

GNY

900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage LaugalandÅlgård Orientering11.1412.28
2Vetle LaugalandÅlgård Orientering11.42+0.2813.00
3Oskar KleppaÅlgård Orientering12.46+1.3214.11
4Jakob MelbergÅlgård Orientering19.36+8.2221.46
5Otto MælandÅlgård Orientering22.04+10.5024.31
6189162 U1 Ukjent løper189162NOTEAM24.04+12.5026.44
7Mio HeddelandÅlgård Orientering24.23+13.0927.05
8Johannes OselandÅlgård Orientering36.25+25.1140.27
Jesper SanneÅlgård Orienteringikke startet

DNY

900 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tea StokkelandÅlgård Orientering13.1114.38
2Lea StokkelandÅlgård Orientering13.12+0.0114.40
3Stine KleppaÅlgård Orientering13.47+0.3615.18
4Synne Byrkjedal LevangÅlgård Orientering13.51+0.4015.23
5Amalie Sofie UrstadÅlgård Orientering14.13+1.0215.47
6Ylva NedrebøÅlgård Orientering14.42+1.3116.20
7Maren FoenÅlgård Orientering21.53+8.4224.18
8Anne Lill MælandÅlgård Orientering22.02+8.5124.28
9Ella BrentonÅlgård Orientering24.14+11.0326.55
9Matilde SanneÅlgård Orientering24.14+11.0326.55
11Oda HeddelandÅlgård Orientering24.23+11.1227.05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor