Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Karusell 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Karusell 3
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: torsdag 7 juni 2018

Ålgård Orientering

50 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ada C StokkelandD 10-12 (1)31.3416.11
1Solveig MælandD 50- (1)1.42.1538.35
1Livar OftedalH 10-12 (3)33.4217.16
1Samuel A StokkelandH 13-16 (1)23.0811.51
1Lars Sigve OftedalH 17- (6)44.5612.20
1Harry BreilandH 50- (2)43.0916.16
1Andrine Maudal SævlandNy (32)21.4013.07
2Terje StokkelandH 50- (2)55.33+12.2420.57
2Torjus HålandNy (32)21.49+0.0913.13
2Edward SævlandNy (32)21.49+0.0913.13
3Sturla StokkelandH 17- (6)48.49+3.5313.24
4Stig Arild SkrettingH 17- (6)1.27.13+42.1723.57
4Amalie Sofie Kalsaas UrstadNy (32)21.51+0.1113.14
5Daniel HerrebrødenNy (32)22.19+0.3913.31
6Elvira Maudal SævlandNy (32)24.46+3.0615.00
7Maren OftedalNy (32)25.53+4.1315.41
8Oskar SletvoldNy (32)25.54+4.1415.41
9Jakob MelbergNy (32)25.55+4.1515.42
10Vegard HattelandNy (32)26.08+4.2815.50
11Tobias NordstrandNy (32)27.11+5.3116.28
12Brage LaugalandNy (32)28.41+7.0117.23
13Linea Haver EgelandNy (32)28.46+7.0617.26
14Sunne Haver EgelandNy (32)28.48+7.0817.27
15Martine Haver EgelandNy (32)28.52+7.1217.29
16Vetle LaugalandNy (32)28.55+7.1517.31
17Vegard Laugaland PedersernNy (32)28.57+7.1717.32
18Andreas Laugaland PedersenNy (32)28.58+7.1817.33
19Maia FjermestadNy (32)29.46+8.0618.02
20Loke Varhaug LimaNy (32)29.53+8.1318.06
21Ylva NedrebøNy (32)30.46+9.0618.38
22Angela FuglestadNy (32)31.13+9.3318.55
23Ingrid SkrettingNy (32)31.14+9.3418.55
24Tea StokkelandNy (32)33.51+12.1120.30
25Lea StokkelandNy (32)34.07+12.2720.40
26Oda Kristine UelandNy (32)39.55+18.1524.11
27Sondre HattelandNy (32)47.13+25.3328.36
28Christopher LundNy (32)50.19+28.3930.29
29Kasper BøeNy (32)50.24+28.4430.32
30Sondre SkrettingNy (32)58.32+36.5235.28
31Alexander Maudal SævlandNy (32)58.34+36.5435.29
32Jonathan Maudal SævlandNy (32)1.04.15+42.3538.56
Alida OftedalD 13-16 (1)diskvalifisert
Knut Halvor AmdalH 10-12 (3)diskvalifisert
Tobias SletvoldH 10-12 (3)diskvalifisert
Ørjan RavndalH 17- (6)diskvalifisert
Oskar AmdalNy (32)brutt
Oskar KleppaNy (32)brutt
Stine KleppaNy (32)brutt
Anne Lill MælandNy (32)brutt
Otto MælandNy (32)brutt
Kristina KleppaNy (32)ikke startet
Guro MaudalNy (32)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor