Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Asker ABC 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Asker ABC 1
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: torsdag 15 mars 2018

Nybegynner

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Elias AndenæsAsker Skiklubb29.59
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb49.30

C-løype

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Thomas OlsenAsker Skiklubb49.32

H11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ask Felland SætnanFossum IF22.31
2Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb25.22+2.51
3Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb34.23+11.52

H13-14

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb30.20
2Mikael BirkelundAsker SK30.43+0.23
3Jakob RastadAsker Skiklubb34.19+3.59
4Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb43.18+12.58
5Mathias NyhaugAsker Skiklubb50.41+20.21

D13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sara MartiniAsker Skiklubb41.46
2Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb1.03.44+21.58

H15-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sondre YtterbøAsker Skiklubb36.23
2Felix FinsrudAsker Skiklubb36.25+0.02
3Ådne SkjærsteinIL Tyrving40.17+3.54
4Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering40.20+3.57
5Henrik ReuschHeming Orientering46.18+9.55
6Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb50.50+14.27
7Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb51.24+15.01
8Kristian Fredriksen AasAsker SK52.22+15.59

D15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ina MartiniAsker Skiklubb27.44
2Stella HolmboeIL Tyrving36.06+8.22

H17-20

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb38.54
2Trygve MyhrAsker Skiklubb38.56+0.02
3Petter Astrup ArnesenHeming Orientering44.24+5.30

D17-20

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb43.16
2Silje Marie VågeAsker Skiklubb48.54+5.38
3Solveig Eline BergIL Tyrving51.04+7.48
4Maren NorderudIL Tyrving51.09+7.53
Maren Oline ThomAsker Skiklubbdiskvalifisert

H21-39

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät35.54
Are KristiansenIL Tyrvingdiskvalifisert

H40

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bjørn MartiniAsker Skiklubb40.01
2Jostein F. TellnesAsker Skiklubb42.36+2.35
3Ståle HeitmannFossum IF43.11+3.10
4Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb48.45+8.44
5Aksel OlsenAsker Skiklubb48.51+8.50 Last ned GPS-spor i gpx-format
Christian HolmboeIL Tyrvingdiskvalifisert

H50

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Lasse ArnesenHeming Orientering31.53
2Per Anders YtterbøAsker Skiklubb32.28+0.35
3Thor NorderudIL Tyrving55.23+23.30

D50

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Signe Astrup ArnesenHeming Orientering31.15
2Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb39.34+8.19
3Margrete EngzeliusAsker Skiklubb40.40+9.25
4Gunhild MyhrAsker Skiklubb42.22+11.07

H60

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Trond RønnebergAsker Skiklubb31.05
2Richard Zeiner-GundersenFossum IF32.29+1.24
3Svein S JacobsenIL Tyrving32.32+1.27
4Øyvind GylverAsker Skiklubb38.09+7.04
5Olav NipenIL Tyrving41.03+9.58

H17B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Haakon DolvenAsker Skiklubb43.15

D17B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vera HalsaaAsker Skiklubb1.02.10

H15-16B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb32.09

D17C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sharon BroadwellIL GeoForm24.22

H17C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vidar BerteigIL GeoForm17.16
2Magne AasAsker SK24.31+7.15

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor