Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM natt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM natt
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: fredag 5 oktober 2018

D 13-14

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henriette BergLøten o-lag51.4315.12

D 21-

6 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Evine Westli AndersenLøten o-lag53.218.53

D 45-

3 980 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vanja StaffOL Toten-Troll51.2512.55

H 15-16

4 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mats LindaasElverum OK1.01.2812.32

H 17-A kort

4 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius StaffOL Toten-Troll1.08.4914.02

H 17-20

6 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eskil FrøislandVang OL44.267.24
2Even LindaasVang OL47.12+2.467.52
3Jostein Svaland DaleVang OL48.57+4.318.09
4Simen BallangrudOL Toten-Troll50.54+6.288.29
5Njaal Ellegaard MelbyVang OL55.02+10.369.10

H 21-

7 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK1.17.4310.05
Ove Antvord HaugereidLøten o-lagikke startet

H 45-

4 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth BilstadVang OL37.567.44
2Øyvind FrøislandVang OL56.04+18.0811.26
3Jan Ola PedersenVang OL56.18+18.2211.29
4Bjørn SolbergseterAustmarka IL1.02.10+24.1412.41
5Svein ThorsbergGrue IL1.14.14+36.1815.08

H 55-

4 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond OlsenLøten o-lag51.4610.33
2Harald ØstbyeElverum OK55.47+4.0111.23
3Stein Arne NegårdVang OL57.56+6.1011.49
4Nils Harald StaffOL Toten-Troll1.04.50+13.0413.13
5Svein GodagerLøten o-lag1.10.00+18.1414.17
6Tor SolbergseterAustmarka IL1.10.27+18.4114.22
7Herman BakkeLøten o-lag1.12.59+21.1314.53
Terje GudbrandsenHamar OKdiskvalifisert

H 65-

3 980 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hasse BergstrømIL Tyrving1.27.1121.54

H 75-

3 120 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Klaus EngenEidskog OL1.02.3520.03

C-Åpen

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik HaugenRingsaker OK58.2425.23

B-Åpen

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas HeggenLøten o-lag48.1114.10
Petter Stensli ForsethLøten o-lagdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor