Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 2
Arrangørorganisasjon: Orkanger IF
Dato: torsdag 12 april 2018

D -10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Eira Forsbak AsplemFreidig26.02
Ingrid RøFreidig22.59

D 11-12

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingrid Wollan BenumByåsen IL8.53
2Marie Wollan BenumByåsen IL9.12+0.19
3Nora HalvorsenFreidig11.45+2.52
4Ingeborg KolstadWing OK12.14+3.21
5Milde Nordgård LeirenByåsen IL13.41+4.48
6Frida HolmqvistByåsen IL13.45+4.52
7Sigrid HægstadByåsen IL13.46+4.53
8Kari Moa SolstadOrkanger IF17.48+8.55
9Anne Moa SolstadOrkanger IF25.02+16.09
Ella Bruchmüller SundtByåsen ILikke startet

D 13-14

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mathea Spets StorhovFreidig17.12
2Una KittilsenFreidig18.04+0.52
3Solveig Louise NissenFreidig19.19+2.07
4Selma NevinFreidig21.18+4.06
5Vilde Talgø-KristiansenFreidig21.55+4.43
6Ella SandstadFreidig35.49+18.37
Tora KittilsenFreidigdiskvalifisert

D 15-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mari EidsmoFreidig16.32
2Anna ChristensenFreidig19.25+2.53
3Stine AuneNidarøst OK20.04+3.32
4Mabel AmundsenFreidig21.08+4.36
5Ane Malene KolstadFreidig21.22+4.50
6Maren VikenByåsen IL22.50+6.18
Silje Marie NissenFreidigikke startet

D 17-20

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Lene Berg HanssenByåsen IL14.59
2Marte Lien JohnsenByåsen IL15.58+0.59
3Synne Marie KvammeWing OK16.34+1.35
4Line SølbergIL Leik16.41+1.42
5Anna RenolenWing OK21.18+6.19
6Hanne Helmine RogstadNidarøst OK22.49+7.50
7Andrine VikenByåsen IL23.37+8.38
Ragnhild EideByåsen ILikke startet
Hedda Hoff HagenByåsen ILikke startet
Johanne Øderud VatneNTNUIikke startet

D 21-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Emma ArnesenByåsen IL15.38
2Katerina ChromaNTNUI16.08+0.30
3Johanne de PresnoNTNUI16.09+0.31
4Hedvig ÅstebølNTNUI16.35+0.57
5Helen PalmerByåsen IL16.56+1.18
6Aurora FossøyNTNUI17.43+2.05
7Ingunn S. ØsthagenByåsen IL18.06+2.28
8Marte Hoff HagenNTNUI19.10+3.32
9Marit SchmidOL Trollelg19.17+3.39
10Kristin JægerWing OK22.49+7.11
11Elisabeth StørsethSelbu OK23.27+7.49
12Julie WilbergNTNUI24.30+8.52
Hanne SandstadFreidigdiskvalifisert
Lene Therese MyrlandNTNUIikke startet
Martine ÅstebølNTNUIikke startet

D 40-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mari Angell-PetersenFreidig17.41
2Gøril EideByåsen IL17.43+0.02
3Kari Solem AuneByåsen IL18.13+0.32
4Margot Bolstad LynumFreidig18.19+0.38
5Anne NevinFreidig19.33+1.52
6Tone AlmåsIL Leik20.02+2.21
7Kari Tønset GuttvikWing OK20.48+3.07
8Maj-Lisbet RønningFreidig25.37+7.56

D 50-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Torunn Spets StorhovFreidig17.16
2Rine HanssenByåsen IL17.18+0.02
3Guri BjørndalByåsen IL20.22+3.06
4Turid ArnesenByåsen IL20.46+3.30
5Mari HoffByåsen IL21.00+3.44
6Nina-Beate LiabakkByåsen IL21.20+4.04
7Hilde ForbordMalvik IL21.23+4.07
8Mai Iren AlmåsIL Leik24.38+7.22
Hege Solhjem MelhuusMelhus ILikke startet

D 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Grete Berge OwrenFreidig22.51

D 65-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Stina ElfvingByåsen IL28.02

D 70-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anne FuruholtOL Trollelg34.59
2Anne-Lise BrenneOL Trollelg35.49+0.50

D 75-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Randi HellandWing OK39.14

H -10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Mathias LeroyerFreidig14.24

H 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ådne SundetIL Leik10.17
2Sven NevinFreidig15.57+5.40
3Johannes StordalByåsen IL16.39+6.22
4Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL20.52+10.35
Alf Petter LynumFreidigikke startet

H 13-14

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Emil Reinertsen LeroyerFreidig16.57
2Kristoffer LerliMelhus IL18.05+1.08
3Tristan HalvorsenFreidig18.10+1.13
3Tord RomundstadNidarøst OK18.10+1.13
5Emil GrønliFreidig18.36+1.39
6Magne GuttvikWing OK19.04+2.07
7Sverre HellevikFreidig20.08+3.11
8Imre Overgård FremstadByåsen IL20.32+3.35
9Ådne StordalByåsen IL22.15+5.18
10Iver Dalsaune ThunFreidig22.26+5.29
11Herman Bruchmüller SundtByåsen IL24.38+7.41
12Borgar StavrumWing OK26.09+9.12
Vegard Lereim StorliFreidigikke startet

H 15-16

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mikkel HoltFreidig13.43
2Petter Andreas LonaWing OK15.45+2.02
3Vemund MølnvikFreidig16.57+3.14
4Jostein RøFreidig17.24+3.41
5Vetle Grønvik EkraFreidig17.44+4.01
5Håkon SæternesByåsen IL17.44+4.01
7August MaskeFreidig17.59+4.16
8Nikolai RenolenWing OK18.01+4.18
9Brage AsplemFreidig18.03+4.20
10Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig18.39+4.56
11Erlend AuneByåsen IL18.51+5.08
12Lars Erik UglemsmoSelbu OK19.28+5.45
13Antonius Herskedal AmundsenFreidig22.23+8.40
14Edvin Skauby GrønningSelbu OK40.42+26.59
Erling Eide HustvedtWing OKdiskvalifisert
Jens Husby AftretMalvik ILikke startet

H 17-20

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anders HaugskottOL Trollelg13.12
2Oscar LyngenFreidig13.20+0.08
3Kristian Fredrik LynumFreidig13.38+0.26
4Jonas GrønliFreidig14.01+0.49
5Olav Milian Schmitt GranNTNUI14.12+1.00
6Lars SandstadFreidig14.17+1.05
7Håkon HolstadFreidig14.28+1.16
8Sivert BellingmoOL Gaula15.02+1.50
9Petter Liabakk EriksenByåsen IL15.21+2.09
10Jo Even KolstadFreidig15.31+2.19
11Johannes LangaasNidarøst OK18.10+4.58
12Kenneth KjelaasMalvik IL18.22+5.10

H 21-

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Olai Stensland LillevoldNTNUI12.27
2Mattis HoltFreidig12.38+0.11
3Ove BaardsgaardOL Trollelg12.43+0.16
4Anders Felde OlaussenNTNUI12.59+0.32
5Morten JørgensenKristiansand OK13.07+0.40
6Johan Asphjell BjørnaasFrol IL13.16+0.49
7Johan Riseth HammerBørsa IL13.28+1.01
8Per WiréhnAsker Skiklubb13.37+1.10
9Jan SchmidOL Trollelg13.43+1.16
10Lars OwrenFreidig13.51+1.24
11Asbjørn Magnus MidtbøWing OK14.15+1.48
12Ola KeiseråsIL Leik14.45+2.18
13Johannes Karstein MidtbøWing OK15.04+2.37
14Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL15.05+2.38
15Mathias BjuganWing OK15.14+2.47
16Jérôme SoulardByåsen IL16.33+4.06
17Hampus LarssonNTNUI17.32+5.05
18Jan KondulaNTNUI17.41+5.14
19Erik FrøsethVerdal OK17.53+5.26
20Paul BruandNTNUI18.49+6.22
21Fredrik AndreassenNTNUI20.51+8.24
22Jacob AndersenNTNUI21.20+8.53
Philip FøyenNTNUIdiskvalifisert
Eirik MarthinsenOL Trollelgikke startet

H 40-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tomas EidsmoFreidig13.16
2Petter Andreas BerghMalvik IL13.46+0.30
3Torgeir AuneByåsen IL15.24+2.08
4Tore KanestrømOrkanger IF15.30+2.14
5Eivind LonaWing OK16.45+3.29
6Jon HolstadFreidig17.14+3.58
7Øystein HusbyMalvik IL17.55+4.39
8Christian Andre AndresenMalvik IL18.06+4.50 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Anthony LeroyerFreidig18.10+4.54
10Ingebrigt FuglemMalvik IL18.48+5.32
11Harald GrønningSelbu OK20.45+7.29
Arne GuttvikWing OKikke startet

H 50-

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jens Even StorhovFreidig15.01
2Bjarne LienByåsen IL15.04+0.03
3Frode HaugskottOL Trollelg15.50+0.49
4Knut HagenByåsen IL15.52+0.51
5Jon RøstumOL Gaula15.56+0.55
6Arild H ClausenFreidig16.17+1.16
7Jan HageIL Leik16.28+1.27
8Håvard LorangeFreidig16.43+1.42
9Atle PedersenMelhus IL16.45+1.44
10Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg16.54+1.53
11Bernt RognesFreidig17.42+2.41
12Terje MidtbøWing OK17.46+2.45
13Morten KorsvoldWing OK18.02+3.01
14Øystein WiggenByåsen IL18.10+3.09
15Agnar RenolenWing OK18.21+3.20
16Per Ivar SkinderhaugWing OK19.12+4.11
17Dag Erik HellandWing OK19.16+4.15
18Geir WillumsenFreidig22.00+6.59
19John LerliMelhus IL22.41+7.40
Tormod LangaasNidarøst OKdiskvalifisert
Stein Ivar FossMelhus ILdiskvalifisert
John Henry HammerBørsa ILdiskvalifisert

H 60-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Inge NørstebøOL Trollelg17.45
2Morten SkoglundByåsen IL21.06+3.21 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Eirik VefsnmoByåsen IL22.11+4.26
4Jan Erik KofoedNidarøst OK23.36+5.51
5Kjell-Arne HenninenByåsen IL27.41+9.56
Kjell MaroniByåsen ILdiskvalifisert
Jostein AlvestadWing OKikke startet

H 65-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bjørn BergerByåsen IL21.21
2Steinar AasvangWing OK22.39+1.18
3Rune M HoltFreidig25.03+3.42
Lars SkrøvsethWing OKdiskvalifisert

H 70-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Edgar FuruholtOL Trollelg24.54
2Nils Olav VennevikFreidig26.58+2.04
3Bjørn Ludvig BrenneOL Trollelg27.49+2.55
4Tom BuggeByåsen IL28.38+3.44
5Leif RøhjellByåsen IL38.33+13.39
Svein Endre HoveByåsen ILdiskvalifisert

H 75-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Roar ForbordMalvik IL23.13
2Eigil SørliMalvik IL23.24+0.11
3Leidulv VinjeNidarøst OK23.40+0.27
4Magnus LandstadFreidig25.23+2.10
5Robert StrømWing OK29.26+6.13
Torleif StephansenNidarøst OKikke startet

H 80-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Arnfinn LangelandByåsen IL41.45

Åpen kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Eirill Bachmann MehammerSintef energi11.30

Åpen lang

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hans Helmer SæternesByåsen IL17.57
2Henrik EnoksenFreidig20.07+2.10
3Kristian SolheimSintef energi21.16+3.19
4Torbjørn Andersen VeSintef energi21.57+4.00
5Almut Lütge23.43+5.46

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor