Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-festival lang Elite

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-festival lang Elite
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: lørdag 23 juni 2018

D 17-18 E

5 440 m, 66 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aurora GjølsjøOK Moss54.189.58
2Johanna Källvik-LeufvénÅmåls OK55.44+1.2610.14
3Pernille KatlaFossum IF55.59+1.4110.17
4Hedda Raadal BjørloHalden SK57.41+3.2310.36
5Ane Sofie KroghOppsal Orientering58.41+4.2310.47
5Lene Berg HanssenByåsen IL58.41+4.2310.47
7Marlin HaavengenKongsberg OL59.15+4.5710.53
8Marie LilandNydalens SK1.01.45+7.2711.21
9Tove PetterssonOK Roxen1.02.11+7.5311.25
10Jenny BaklidKonnerud IL1.03.01+8.4311.35
11Kristine Eide RappRaumar Orientering1.03.16+8.5811.37
12Janne Tjørhom AasheimGanddal IL1.04.33+10.1511.51
13Andrea RanvikKonnerud IL1.04.48+10.3011.54
14Malin HaugeHisøy OK1.06.54+12.3612.17
15Karen Hoel JomaasFossum IF1.07.23+13.0512.23
16Erika Källvik-LeufvénÅmåls OK1.08.03+13.4512.30
17Hanne VassendPorsgrunn OL1.08.54+14.3612.39
18Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb1.09.11+14.5312.43
19Karoline BjørnerødOK Moss1.09.34+15.1612.47
20Ingvild LangeggenKongsberg OL1.09.52+15.3412.50
21Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett1.10.41+16.2312.59
22Maria Rørvik HaverLillomarka OL1.12.26+18.0813.18
23Tale StrandKongsberg OL1.12.40+18.2213.21
24Andrea VaneboKongsberg OL1.13.25+19.0713.29
25Tora IndregardIL BUL-Tromsø1.13.36+19.1813.31
26Hedda SkatvedtRaumar Orientering1.14.11+19.5313.38
27Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL1.16.20+22.0214.01
28Mina JørgensenIL Tyrving1.16.29+22.1114.03
29Mari Strømme LidVaregg Fleridrett1.16.45+22.2714.06
30Solveig LetmolieEiker OL1.17.32+23.1414.15
31Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)1.17.56+23.3814.19
32Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.20.08+25.5014.43
33Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1.20.23+26.0514.46
34Silje Marie VågeAsker Skiklubb1.22.21+28.0315.08
35Anna MeenPorsgrunn OL1.23.51+29.3315.24
36Eli KolstadMo OK1.25.01+30.4315.37
37Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK1.25.04+30.4615.38
38Tuva Aas StræteRingerike OL1.26.39+32.2115.55
39Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF1.27.03+32.4516.00
40Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK1.29.08+34.5016.23
41Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL1.30.10+35.5216.34
42Ada WulfsbergNydalens SK1.30.29+36.1116.37
43Tomine Lysaker SandenEiker OL1.31.15+36.5716.46
44Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK1.33.28+39.1017.10
45Christine HoenEiker OL1.36.15+41.5717.41
46Hanne Eide RappRaumar Orientering1.37.12+42.5417.52
47Sigrid EkelandOddersjaa SSK1.37.25+43.0717.54
48Idunn StrandIL BUL-Tromsø1.37.38+43.2017.56
49Helene EgerKongsberg OL1.38.53+44.3518.10
50Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL1.39.15+44.5718.14
51Mari Kilskar GrevskottFrol IL1.39.30+45.1218.17
52Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø1.39.32+45.1418.17
53Anniken RanvikKonnerud IL1.41.11+46.5318.35
54Tonje Rognerud BøeFossum IF1.42.43+48.2518.52
55Sarah WølloKongsberg OL1.42.53+48.3518.54
56Marie Lindløv JensenSarpsborg OL1.43.25+49.0719.00
57Marte Karine LarsenKongsberg OL1.44.53+50.3519.16
58Ingrid Lund HovdenIL Tyrving1.45.59+51.4119.28
59Ingeborg RognstadHadeland OL1.49.28+55.1020.07
60Carmen DirroMåren OK1.52.48+58.3020.44
61Linn Mei WaalerMåren OK1.57.56+1.03.3821.40
62Hanne Helmine RogstadNidarøst OK1.58.29+1.04.1121.46
63Kathinka RogstadKongsberg OL2.02.18+1.08.0022.28
Frida Bakken UlsethNydalens SKdiskvalifisert
Anna Vangen LunåsmoTynset IFdiskvalifisert
Ingeborg KvarmeSturla, IFdiskvalifisert
Emma Meyer LarssonIL Tyrvingikke startet
Ida MonsenEgersund OKikke startet
Silje MorlandstøEiker OLikke startet
Ingrid G. KvålsgardFossum IFikke startet

D 19-20 E

6 430 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF56.268.46
2Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb56.50+0.248.50
3Synne StrandAsker Skiklubb58.40+2.149.07
4Malin SandstadFreidig59.26+3.009.14
5Ane DyrkornEiker OL1.01.58+5.329.38
6Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK1.08.01+11.3510.34
7Karoline AuneHalden SK1.08.31+12.0510.39
8Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK1.09.00+12.3410.43
9Margrethe WisløffAsker Skiklubb1.12.01+15.3511.12
10Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK1.12.48+16.2211.19
11Lara MolloyWellington Orienteering Club1.13.28+17.0211.25
12Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering1.14.01+17.3511.30
13Line SølbergIL Leik1.15.54+19.2811.48
14Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1.16.21+19.5511.52
15Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering1.16.41+20.1511.55
16Maiken Økern HågårdKonnerud IL1.17.19+20.5312.01
17Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)1.17.45+21.1912.05
18Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb1.18.28+22.0212.12
19Vera MelkildFreidig1.18.41+22.1512.14
20Karine VestølVegårshei IL1.23.28+27.0212.58
21Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.25.38+29.1213.19
22Agnethe HasliGjø-Vard OL1.27.28+31.0213.36
23Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1.32.08+35.4214.19
24Emilie WestinNydalens SK1.35.11+38.4514.48
25Idunn HaavengenNTNUI1.36.17+39.5114.58
26Kårhild Husby NordstadNTNUI1.37.02+40.3615.05
27Tonje Aasheim NymarkNTNUI1.45.32+49.0616.24
28Kristina VollHaugesund IL Orientering1.49.17+52.5116.59
29Emilie Liabakk EriksenByåsen IL2.29.04+1.32.3823.10
Maria Ulseth SylteFreidigdiskvalifisert
Marit Melby JacobsenNTNUIdiskvalifisert
Elin GranstedtIK Hakarpspojkarnadiskvalifisert
Marte Lien JohnsenByåsen ILdiskvalifisert
Thea Sildnes BaklidKonnerud ILdiskvalifisert
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUIdiskvalifisert
Thea DyrkornEiker OLikke startet
Aurora MoholthKongsberg OLikke startet
Anne Willkommen EikenNTNUIikke startet
Oda J SikkelandIL Tyrvingikke startet
Ragnhild EideByåsen ILikke startet

D 21-E

8 270 m, 66 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kamilla OlaussenFredrikstad SK1.08.218.15
2Marianne AndersenKristiansand OK1.09.23+1.028.23
3Andrine BenjaminsenLillomarka OL1.10.04+1.438.28
4Kine Hallan SteiwerHalden SK1.11.38+3.178.39
5Emma JohanssonEmblem IL1.11.40+3.198.39
6Marie OlaussenFredrikstad SK1.12.05+3.448.42
7Aleksandra HornikPaimion Rasti1.13.38+5.178.54
8Ingrid LundanesNTNUI1.14.56+6.359.03
9Siri UlvestadNydalens SK1.15.49+7.289.10
10Maren Jansson HaverstadNTNUI1.16.11+7.509.12
11Sofie BachmannOLV Baselland1.16.28+8.079.14
12Kristine BergliaEiker OL1.17.21+9.009.21
13Tone E LyeNydalens SK1.17.39+9.189.23
14Ragnhild HjermstadFossum IF1.19.57+11.369.40
15Hanne SandstadFreidig1.20.03+11.429.40
16Delphine PoirotLillomarka OL1.20.19+11.589.42
17Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK1.20.20+11.599.42
18Ingrid GulbrandsenNTNUI1.21.01+12.409.47
19Karen Oline KolstadNTNUI1.21.04+12.439.48
20Synnøve BråtenVegårshei IL1.21.06+12.459.48
21Eirin Svanøe-HafstadFrol IL1.23.19+14.5810.04
22Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1.25.02+16.4110.16
23Emmi JokelaIFK Göteborg1.25.03+16.4210.17
24Marthe GløersenBækkelagets SK1.25.12+16.5110.18
25Åsne Skram TrømborgNTNUI1.26.34+18.1310.28
26Sigrid AlexandersenNTNUI1.26.36+18.1510.28
27Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.27.02+18.4110.31
28Emma ArnesenByåsen IL1.27.32+19.1110.35
29Emilie Westli AndersenLøten o-lag1.28.41+20.2010.43
30Ida TiltnesIL Tyrving1.29.04+20.4310.46
31Iliana IlievaHalden SK1.29.44+21.2310.51
32Evine Westli AndersenLøten o-lag1.29.58+21.3710.52
33Ingeborg EideByåsen IL1.30.55+22.3410.59
34Marion HuberNydalens SK1.31.05+22.4411.00
35Christiane TrösseVaregg Fleridrett1.32.31+24.1011.11
36Pihla OtsamoHelsingin Suunistajat1.34.27+26.0611.25
37Live Bredholt JørgensenNTNUI1.35.00+26.3911.29
38Kristine FjeldboIL Tyrving1.35.09+26.4811.30
39Inger Liv BjerkreimLillehammer OK1.35.51+27.3011.35
40Vilde MalmeiNTNUI1.36.42+28.2111.41
41Marta UlvensøenNTNUI1.36.58+28.3711.43
42Vigdis HobølOppsal Orientering1.37.20+28.5911.46
42Milla MattilaHelsingin Suunistajat1.37.20+28.5911.46
44Nina Aasheim BirkelandNTNUI1.37.30+29.0911.47
45Åshild KolstadNTNUI1.37.42+29.2111.48
46Gunhild Rogne HallandNydalens SK1.39.52+31.3112.04
47Solveig BlandkjennIL Tyrving1.41.44+33.2312.18
48Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI1.43.11+34.5012.28
49Michela GuizzardiCUS Bologna1.43.16+34.5512.29
50Julie StørmerFossum IF1.46.53+38.3212.55
51Lene Therese MyrlandNTNUI2.00.38+52.1714.35
52Aurora FossøyNTNUI2.00.56+52.3514.37
53Pauline Røstum BellingmoNTNUI2.01.08+52.4714.38
54Alicia FribergIF Hagen2.06.38+58.1715.18
55Ingvild WangNTNUI2.09.12+1.00.5115.37
56Krystal NeumannJärla Orientering2.09.20+1.00.5915.38
57Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL2.18.49+1.10.2816.47
58Marte Hoff HagenNTNUI2.24.41+1.16.2017.29
Martha Kalvig SkoganNydalens SKdiskvalifisert
Tonje VassendNTNUIdiskvalifisert
Linn HokholtIL Tyrvingdiskvalifisert
Vera MullerovaAmager Orienteringsklubdiskvalifisert
Louise OramBækkelagets SKdiskvalifisert
Arntraut GötschIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Lizzie InghamHalden SKdiskvalifisert
Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Marte NarumNydalens SKikke startet
Mariann UlvestadBækkelagets SKikke startet
Runa FremstadLarvik OKikke startet
Miri Thrane ØdumIFK Göteborgikke startet

H 17-18E

7 420 m, 69 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius AurebekkKristiansand OK56.467.39
2Niels Christian HellerudHalden SK57.27+0.417.44
3Mats EidsmoFreidig58.49+2.037.55
4Sander ArntzenAsker Skiklubb1.00.41+3.558.10
5Jens Johan BrekkeLillomarka OL1.02.56+6.108.28
6Vegard KittilsenFreidig1.04.39+7.538.42
7Simen Spets StorhovFreidig1.05.06+8.208.46
8Kristian RykkjeVaregg Fleridrett1.05.34+8.488.50
8Anders VestølVegårshei IL1.05.34+8.488.50
10Bendik EliassenFredrikstad SK1.06.13+9.278.55
11Aslak HeimdalKonnerud IL1.06.37+9.518.58
12Per Clemet WisløffAsker Skiklubb1.07.33+10.479.06
13Kristian Fredrik LynumFreidig1.07.43+10.579.07
14Rasmus MathisenPorsgrunn OL1.08.04+11.189.10
15Jostein Svaland DaleVang OL1.08.12+11.269.11
16David RundeKristiansand OK1.10.03+13.179.26
17Njaal Ellegaard MelbyVang OL1.10.39+13.539.31
18Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL1.10.42+13.569.31
19Eskil FrøislandVang OL1.11.09+14.239.35
20Johan Kristian UndelandSturla, IF1.12.22+15.369.45
21Jo Even KolstadFreidig1.12.58+16.129.50
22Lars Young VikNydalens SK1.12.59+16.139.50
23Eivind Berner MyhreFossum IF1.13.52+17.069.57
24Trym B IslandOL Tønsberg og omegn1.14.10+17.249.59
25Elias Skjolden SørensenLillomarka OL1.14.49+18.0310.04
26Lars SandstadFreidig1.15.23+18.3710.09
27Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn1.17.25+20.3910.26
28Andreas RambergØstmarka OK1.19.29+22.4310.42
29Audun Melby JacobsenLardal OL1.20.24+23.3810.50
30Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.20.41+23.5510.52
31Gaute Kvittum NytrøenTynset IF1.21.41+24.5511.00
32Sivert Sande KvermeFossum IF1.22.50+26.0411.09
33Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø1.23.28+26.4211.14
34Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.23.36+26.5011.16
35Eirik BlågestadIndre Østfold OK1.24.11+27.2511.20
36Audun BerganNydalens SK1.25.16+28.3011.29
37Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering1.26.03+29.1711.35
38Scott JuvikIL Gular1.27.10+30.2411.44
39Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK1.27.36+30.5011.48
40Eric BerlinTrollhättans SOK1.28.46+32.0011.57
41Mathias RosenlundVaregg Fleridrett1.28.53+32.0711.58
42Kristian PyttenKristiansand OK1.29.34+32.4812.04
43Peter GisholtFossum IF1.30.41+33.5512.13
44Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL1.31.14+34.2812.17
45Erik ErikssonOK Älgen1.33.02+36.1612.32
46Knut SelstadFossum IF1.34.56+38.1012.47
47Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering1.35.42+38.5612.53
48Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1.35.50+39.0412.54
49Sondre OttesenFredrikstad SK1.39.00+42.1413.20
50Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering1.40.06+43.2013.29
51Even GravningenStokke IL1.41.22+44.3613.39
52Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular1.41.27+44.4113.40
53Matias NissenFreidig1.42.42+45.5613.50
54Eirik ImrikFredrikstad SK1.45.28+48.4214.12
55Jonatan AuneHalden SK1.49.41+52.5514.46
56Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL1.52.41+55.5515.11
57Johannes LangaasNidarøst OK2.17.11+1.20.2518.29
58Tor Magnus GrøstadØstmarka OK2.17.42+1.20.5618.33
59Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett2.25.44+1.28.5819.38
Trygve MyhrAsker Skiklubbdiskvalifisert
Elias BergsetIL Vetendiskvalifisert
Nikolai NordhaugKonnerud ILdiskvalifisert
Runar Saur ModahlFredrikstad SKdiskvalifisert
Håkon HolstadFreidigdiskvalifisert
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Eirik Høst FossgardLillomarka OLdiskvalifisert
Petter Liabakk EriksenByåsen ILdiskvalifisert
Stian RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Skjalg NysæterSkien OKbrutt
Emil StørmerFossum IFikke startet
Anders HorveiRaumar Orienteringikke startet
Jonas GrønliFreidigikke startet
Even LindaasVang OLikke startet
Magnus GjerstadVaregg Fleridrettikke startet
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubbikke startet
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SKikke startet

H 19-20E

9 080 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar MelsomFossum IF1.05.287.12
2Eirik Langedal BreivikNydalens SK1.06.50+1.227.21
3Anders HagaRaumar Orientering1.07.32+2.047.26
4Kasper FosserHeming Orientering1.07.46+2.187.27
5Sebastian DalandKristiansand OK1.09.46+4.187.41
6Lukas LilandNydalens SK1.11.47+6.197.54
7Jørgen BaklidKonnerud IL1.11.54+6.267.55
8Marius PyttenKristiansand OK1.12.11+6.437.56
9Håvard Sandstad EidsmoFreidig1.13.24+7.568.05
10Erling HjermstadFossum IF1.13.34+8.068.06
11Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb1.14.57+9.298.15
12Øyvind HjermstadFossum IF1.15.53+10.258.21
13Jostein TandbergNydalens SK1.19.36+14.088.45
14Anders HaugskottOL Trollelg1.20.59+15.318.55
15Sindre R HoltHedrum OL1.21.36+16.088.59
16Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving1.21.39+16.118.59
17Jan Erik NaessFossum IF1.23.28+18.009.11
18Oscar LyngenFreidig1.24.04+18.369.15
19Tarjei HoloFossum IF1.24.15+18.479.16
20Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK1.28.16+22.489.43
21Lars SolliMo OK1.31.37+26.0910.05
22Even-Johan KaspersenMo OK1.31.39+26.1110.05
23Henrik André LarsenKongsberg OL1.33.20+27.5210.16
24Håkon LundKongsberg OL1.33.21+27.5310.16
25Tobias KristensenNTNUI1.34.09+28.4110.22
26Erlend BrendstuenHalden SK1.34.29+29.0110.24
27Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.35.05+29.3710.28
28Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering1.35.45+30.1710.32
29Simen BallangrudOL Toten-Troll1.39.55+34.2711.00
30Christian MichelsenOK Pan Århus1.41.22+35.5411.09
31Mathias GløersenBækkelagets SK1.42.17+36.4911.15
32Olav Milian Schmitt GranNTNUI1.44.14+38.4611.28
33Tord StrandKongsberg OL1.45.07+39.3911.34
34Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering1.47.04+41.3611.47
35Ruairi LongUniversity College Dublin OC1.48.19+42.5111.55
36Lavran ThorstensenOppsal Orientering1.53.36+48.0812.30
37Joar GjerdahlKonnerud IL1.58.40+53.1213.04
38Ole Martin EdstrømNTNUI2.22.04+1.16.3615.38
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Einar EkelandOddersjaa SSKdiskvalifisert
Øystein Fruseth ChristiansenNTNUIdiskvalifisert
Bjørnar LøvliAsker Skiklubbdiskvalifisert
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert
Mathias HermstadFreidigdiskvalifisert
Martin Borge HeirFossum IFdiskvalifisert
Axel HoveidAsker Skiklubbikke startet
Sturla FrydenlundNTNUIikke startet
August Asheim BirkelandHalden SKikke startet
Jørgen WulfsbergNydalens SKikke startet
Bjørn Anders FlågenHeming Orienteringikke startet
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SKikke startet
Oskar Spets StorhovFreidigikke startet

H 21-E

12 130 m, 93 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK1.21.576.45
2Yngve SkogstadFrol IL1.22.09+0.126.46
3Anders NordbergNydalens SK1.23.16+1.196.51
4Magne DæhliHalden SK1.24.27+2.306.57
5Jo Forseth IndgaardFrol IL1.25.20+3.237.02
6Jon Aukrust OsmoenNydalens SK1.26.11+4.147.06
7Ivar LundanesIL Tyrving1.26.35+4.387.08
8Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart1.27.17+5.207.11
8Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering1.27.17+5.207.11
10Torgeir NørbechIL Tyrving1.28.42+6.457.18
11Paul SirumFrol IL1.29.13+7.167.21
12Håvard HagaNydalens SK1.29.56+7.597.24
13Isak BergsetFrol IL1.30.20+8.237.26
14Elias T. MølnvikNTNUI1.31.41+9.447.33
15Alan CherryNydalens SK1.33.50+11.537.44
16Bojan BlumensteinNydalens SK1.34.00+12.037.44
17Vegard Jarvis WestergårdNTNUI1.34.24+12.277.46
18Vegard DanielsenKristiansand OK1.34.58+13.017.49
19Hans Petter MathisenFredrikstad SK1.35.12+13.157.50
20Eirik Kamstrup HovindNydalens SK1.35.20+13.237.51
21Emil AhlbäckFossum IF1.35.53+13.567.54
22Håvard Wedege IrgensKristiansand OK1.36.26+14.297.56
23Carl Petter LyngenFrol IL1.38.08+16.118.05
24Audun WeltzienIL Tyrving1.38.15+16.188.05
25Rasmus Rørholt TheisenNTNUI1.38.27+16.308.06
26Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn Orientering1.39.22+17.258.11
27Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1.39.34+17.378.12
28Oskar StørmerFossum IF1.40.02+18.058.14
29Olai Stensland LillevoldNTNUI1.40.06+18.098.15
30Carl Godager KaasBækkelagets SK1.40.12+18.158.15
31Sebastian InderstEksjö SOK1.40.36+18.398.17
32Joonas AholaNavi1.41.46+19.498.23
33Espen JakobsenIL Tyrving1.42.25+20.288.26
34Øyvind HelgerudHalden SK1.42.55+20.588.29
35Tobia PezzatiTampereen Pyrintö1.43.45+21.488.33
36Anders Felde OlaussenNTNUI1.44.03+22.068.34
37Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK1.45.04+23.078.39
38Henrik EijsinkNydalens SK1.45.05+23.088.39
39Albin LillieströmFreidig1.45.11+23.148.40
40Martin VisterFrol IL1.46.26+24.298.46
41Vegard Blomseth JohnsenNTNUI1.46.56+24.598.48
42Magnus SvingheimRaumar Orientering1.47.02+25.058.49
43Andreas SølbergIL Leik1.47.19+25.228.50
44Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK1.48.20+26.238.55
45Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK1.48.39+26.428.57
46Jonas Klausen EspedalNTNUI1.49.05+27.088.59
47Thomas NipenBækkelagets SK1.49.35+27.389.02
48Sverre Waaler KaasNydalens SK1.51.14+29.179.10
49Johan HellmanVänersborgs SK1.51.57+30.009.13
50Dag Steinar RagvinBø OL1.52.38+30.419.17
51Sven HellmüllerBækkelagets SK1.53.18+31.219.20
52Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SK1.53.22+31.259.20
53Gunnar A FiskumIL Tyrving1.54.18+32.219.25
54Nick GebertOLK Wiggertal1.55.28+33.319.31
55Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK1.57.01+35.049.38
56Olav VestølVegårshei IL1.57.17+35.209.40
57Sverre Turter SandvoldNydalens SK1.57.23+35.269.40
58Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering1.57.37+35.409.41
59Ola KeiseråsIL Leik1.57.39+35.429.41
60Oskar RøenVaregg Fleridrett1.58.20+36.239.45
61Vetle ChristiansenBækkelagets SK1.59.12+37.159.49
62Matthew SpeakeBækkelagets SK2.01.29+39.3210.00
63Simen Eid NielsenNTNUI2.03.45+41.4810.12
64Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät2.03.57+42.0010.13
65Jakob Kalvig SkoganNTNUI2.05.46+43.4910.22
66Haakon IngvaldsenNittedal OL2.07.31+45.3410.30
67Marco SeppiCUS Bologna2.07.47+45.5010.32
68Mathias NipenBækkelagets SK2.08.19+46.2210.34
69Lars Steinar HefreBø OL2.08.55+46.5810.37
70Matt DoyleAbominable O-Men2.09.44+47.4710.41
71Steinar KollerudLillomarka OL2.12.32+50.3510.55
72Jarrah DayAustralopers Orienteering Club2.18.37+56.4011.25
73Ludvig RødnesOppsal Orientering2.21.57+1.00.0011.42
74Eirik AalNTNUI2.22.48+1.00.5111.46
75Sverre Bang StøengNTNUI2.28.01+1.06.0412.12
76Trygve HeggedalKongsberg OL2.28.18+1.06.2112.13
77Øyvind WiggenByåsen IL2.30.54+1.08.5712.26
78Jørgen FrøydLarvik OK2.31.37+1.09.4012.29
79William WhiteSARUM2.39.33+1.17.3613.09
80Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK2.59.30+1.37.3314.47
Håvard MyhreBækkelagets SKdiskvalifisert
Mattis HoltFreidigdiskvalifisert
Lars OwrenFreidigdiskvalifisert
Sindre JohannessenFreidigdiskvalifisert
Stian SundsvikFrol ILdiskvalifisert
Topias AholaNavidiskvalifisert
Håkon Raadal BjørloNTNUIdiskvalifisert
Lari PernuEspoon Suuntadiskvalifisert
Audun HeimdalNTNUIdiskvalifisert
Anders VisterNydalens SKdiskvalifisert
Arto TalvinenMS Parmadiskvalifisert
Thomas Natvig ÅrstadHalden SKdiskvalifisert
Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Kin Kwan KwokOAHKikke startet
Markus HolterHalden SKikke startet
Morten JørgensenKristiansand OKikke startet
Gaute FriestadKristiansand OKikke startet
Dag BlandkjennKristiansand OKikke startet
Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrettikke startet
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrettikke startet
Alexander ChepelinHalden SKikke startet
Edgars BertuksTurun Metsänkävijätikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor