Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-festival lang Elite

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-festival lang Elite
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: lørdag 23 juni 2018

H 17-18E

7 420 m, 69 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marius AurebekkKristiansand OK56.46
2Niels Christian HellerudHalden SK57.27+0.41
3Mats EidsmoFreidig58.49+2.03
4Sander ArntzenAsker Skiklubb1.00.41+3.55
5Jens Johan BrekkeLillomarka OL1.02.56+6.10
6Vegard KittilsenFreidig1.04.39+7.53
7Simen Spets StorhovFreidig1.05.06+8.20
8Kristian RykkjeVaregg Fleridrett1.05.34+8.48
8Anders VestølVegårshei IL1.05.34+8.48
10Bendik EliassenFredrikstad SK1.06.13+9.27
11Aslak HeimdalKonnerud IL1.06.37+9.51
12Per Clemet WisløffAsker Skiklubb1.07.33+10.47
13Kristian Fredrik LynumFreidig1.07.43+10.57
14Rasmus MathisenPorsgrunn OL1.08.04+11.18
15Jostein Svaland DaleVang OL1.08.12+11.26
16David RundeKristiansand OK1.10.03+13.17
17Njaal Ellegaard MelbyVang OL1.10.39+13.53
18Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL1.10.42+13.56
19Eskil FrøislandVang OL1.11.09+14.23
20Johan Kristian UndelandSturla, IF1.12.22+15.36
21Jo Even KolstadFreidig1.12.58+16.12
22Lars Young VikNydalens SK1.12.59+16.13
23Eivind Berner MyhreFossum IF1.13.52+17.06
24Trym B IslandOL Tønsberg og omegn1.14.10+17.24
25Elias Skjolden SørensenLillomarka OL1.14.49+18.03
26Lars SandstadFreidig1.15.23+18.37
27Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn1.17.25+20.39
28Andreas RambergØstmarka OK1.19.29+22.43
29Audun Melby JacobsenLardal OL1.20.24+23.38
30Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.20.41+23.55
31Gaute Kvittum NytrøenTynset IF1.21.41+24.55
32Sivert Sande KvermeFossum IF1.22.50+26.04
33Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø1.23.28+26.42
34Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.23.36+26.50
35Eirik BlågestadIndre Østfold OK1.24.11+27.25
36Audun BerganNydalens SK1.25.16+28.30
37Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering1.26.03+29.17
38Scott JuvikIL Gular1.27.10+30.24
39Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK1.27.36+30.50
40Eric BerlinTrollhättans SOK1.28.46+32.00
41Mathias RosenlundVaregg Fleridrett1.28.53+32.07
42Kristian PyttenKristiansand OK1.29.34+32.48
43Peter GisholtFossum IF1.30.41+33.55
44Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL1.31.14+34.28
45Erik ErikssonOK Älgen1.33.02+36.16
46Knut SelstadFossum IF1.34.56+38.10
47Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering1.35.42+38.56
48Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1.35.50+39.04
49Sondre OttesenFredrikstad SK1.39.00+42.14
50Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering1.40.06+43.20
51Even GravningenStokke IL1.41.22+44.36
52Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular1.41.27+44.41
53Matias NissenFreidig1.42.42+45.56
54Eirik ImrikFredrikstad SK1.45.28+48.42
55Jonatan AuneHalden SK1.49.41+52.55
56Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL1.52.41+55.55
57Johannes LangaasNidarøst OK2.17.11+1.20.25
58Tor Magnus GrøstadØstmarka OK2.17.42+1.20.56
59Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett2.25.44+1.28.58
Trygve MyhrAsker Skiklubbdiskvalifisert
Elias BergsetIL Vetendiskvalifisert
Nikolai NordhaugKonnerud ILdiskvalifisert
Runar Saur ModahlFredrikstad SKdiskvalifisert
Håkon HolstadFreidigdiskvalifisert
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Eirik Høst FossgardLillomarka OLdiskvalifisert
Petter Liabakk EriksenByåsen ILdiskvalifisert
Stian RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Skjalg NysæterSkien OKbrutt
Emil StørmerFossum IFikke startet
Anders HorveiRaumar Orienteringikke startet
Jonas GrønliFreidigikke startet
Even LindaasVang OLikke startet
Magnus GjerstadVaregg Fleridrettikke startet
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubbikke startet
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor