Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-festival sprint Elite

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-festival sprint Elite
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: fredag 22 juni 2018

NTNUI

42 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Jonas Klausen EspedalH 21-E (77)16.35+0.335.09
6Sigrid AlexandersenD 21-E (69)18.07+1.066.01
9Tobias KristensenH 19-20E (46)15.40+1.475.10
11Håkon Raadal BjørloH 21-E (77)16.53+0.515.14
15Tonje Aasheim NymarkD 19-20 E (38)18.46+2.546.57
16Ingrid LundanesD 21-E (69)19.02+2.016.19
17Olai Stensland LillevoldH 21-E (77)17.04+1.025.18
19Anniken Eriksrud KarlsenD 19-20 E (38)19.03+3.117.03
20Kårhild Husby NordstadD 19-20 E (38)19.11+3.197.06
22Karen Oline KolstadD 21-E (69)19.58+2.576.38
22Maren Jansson HaverstadD 21-E (69)19.58+2.576.38
23Vegard Jarvis WestergårdH 21-E (77)17.24+1.225.24
25Olav Milian Schmitt GranH 19-20E (46)18.10+4.175.59
27Øystein Fruseth ChristiansenH 19-20E (46)18.17+4.246.02
29Idunn HaavengenD 19-20 E (38)21.19+5.277.53
29Anders Felde OlaussenH 21-E (77)17.54+1.525.33
32Tonje VassendD 21-E (69)20.29+3.286.48
34Johanne Øderud VatneD 19-20 E (38)25.58+10.069.37
35Sturla FrydenlundH 19-20E (46)20.31+6.386.46
35Marit Melby JacobsenD 19-20 E (38)29.49+13.5711.02
36Simen Eid NielsenH 21-E (77)18.21+2.195.41
37Ole Martin EdstrømH 19-20E (46)21.03+7.106.56
39Marta UlvensøenD 21-E (69)21.06+4.057.00
43Live Bredholt JørgensenD 21-E (69)21.32+4.317.09
46Ingrid GulbrandsenD 21-E (69)21.41+4.407.12
48Åshild KolstadD 21-E (69)22.07+5.067.20
48Jakob Kalvig SkoganH 21-E (77)19.07+3.055.56
50Vilde MalmeiD 21-E (69)22.24+5.237.26
51Sverre Bang StøengH 21-E (77)19.14+3.125.58
51Gry GranstedtD 21-E (69)22.38+5.377.31
56Aurora FossøyD 21-E (69)23.24+6.237.46
57Peter NordbrødenH 21-E (77)19.46+3.446.08
60Eirik AalH 21-E (77)20.25+4.236.20
60Pauline Røstum BellingmoD 21-E (69)24.27+7.268.07
61Marte Hoff HagenD 21-E (69)24.51+7.508.15
63Ingvild WangD 21-E (69)25.40+8.398.31
64Lene Therese MyrlandD 21-E (69)25.49+8.488.34
69Gustav FiskumH 21-E (77)24.21+8.197.33
70Peter Martinus Freyborg UranH 21-E (77)27.44+11.428.36
Kristine AusenD 21-E (69)diskvalifisert
Åsne Skram TrømborgD 21-E (69)diskvalifisert
Audun HeimdalH 21-E (77)diskvalifisert
Anne Willkommen EikenD 19-20 E (38)ikke startet
Elias T. MølnvikH 21-E (77)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor