Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-festival sprint Elite

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-festival sprint Elite
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: fredag 22 juni 2018

Abominable O-Men

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
31Matt DoyleH 21-E (77)18.03+2.015.36

Amager Orienteringsklub

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Vera MullerovaD 21-E (69)20.15+3.146.43

Asker Skiklubb

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Tilla Farnes HennumD 19-20 E (38)17.02+1.106.18
5Henrik Fredriksen AasH 17-18E (71)15.21+0.185.10
6Sander ArntzenH 17-18E (71)15.29+0.265.12
8Nora Synnøve WoxholthD 19-20 E (38)17.34+1.426.30
8Vegard GulbrandsenH 19-20E (46)15.36+1.435.08
17Margrethe WisløffD 19-20 E (38)18.55+3.037.00
35Anna Øfsthus GravirD 17-18 E (68)18.55+3.167.19
36Bjørnar LøvliH 19-20E (46)20.45+6.526.50
36Silje Marie VågeD 17-18 E (68)19.00+3.217.21
43Per Clemet WisløffH 17-18E (71)18.42+3.396.17
Trygve MyhrH 17-18E (71)diskvalifisert
Axel HoveidH 19-20E (46)ikke startet
Kaja Bråten LøvaldD 21-E (69)ikke startet

Australopers Orienteering Club

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
44Jarrah DayH 21-E (77)18.47+2.455.50

Bodø og Omegn IF Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Håvard SolbakkenH 19-20E (46)18.17+4.246.02
30Espen Samuelsen SkiriH 19-20E (46)18.23+4.306.04
30Kaja Samuelsen SkiriD 17-18 E (68)18.32+2.537.11
50Trygve KongsbakkH 17-18E (71)19.18+4.156.29

Byåsen IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Lene Berg HanssenD 17-18 E (68)15.40+0.016.04
8Ingeborg EideD 21-E (69)18.15+1.146.03
18Marte Lien JohnsenD 19-20 E (38)18.59+3.077.01
22Emma ArnesenD 21-E (69)19.58+2.576.38
25Øyvind WiggenH 21-E (77)17.33+1.315.27
40Petter Liabakk EriksenH 17-18E (71)18.32+3.296.14
Emilie Liabakk EriksenD 19-20 E (38)diskvalifisert
Ragnhild EideD 19-20 E (38)ikke startet

Bækkelagets SK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Sven HellmüllerH 21-E (77)16.53+0.515.14
30Marthe GløersenD 21-E (69)20.20+3.196.45
33Mathias NipenH 21-E (77)18.09+2.075.38
44Mai WatsonD 21-E (69)21.36+4.357.10
47Matthew SpeakeH 21-E (77)18.56+2.545.52
53Vetle ChristiansenH 21-E (77)19.26+3.246.02
Mathias GløersenH 19-20E (46)diskvalifisert
Lone BrochmannD 21-E (69)diskvalifisert
'Magne JutulstadH 21-E (77)ikke startet
Øystein Kvaal ØsterbøH 21-E (77)ikke startet

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
65Lars Steinar HefreH 21-E (77)22.15+6.136.54

CUS Bologna

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
36Michela GuizzardiD 21-E (69)20.45+3.446.53
43Marco SeppiH 21-E (77)18.42+2.405.48

Eiker OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Ane DyrkornD 19-20 E (38)17.02+1.106.18
21Thea DyrkornD 19-20 E (38)19.12+3.207.06
37Tomine Lysaker SandenD 17-18 E (68)19.07+3.287.24
38Silje MorlandstøD 17-18 E (68)19.09+3.307.25
45Christine HoenD 17-18 E (68)20.04+4.257.46
58Solveig LetmolieD 17-18 E (68)20.50+5.118.04
Kristine BergliaD 21-E (69)ikke startet

Eksjö SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Sebastian InderstH 21-E (77)17.17+1.155.22

Emblem IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Emma JohanssonD 21-E (69)18.29+1.286.08

Espoon Suunta

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Lari PernuH 21-E (77)17.31+1.295.26

Fossum IF

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Victoria Hæstad BjørnstadD 19-20 E (38)16.09+0.175.58
3Einar MelsomH 19-20E (46)14.30+0.374.47
4Jan Erik NaessH 19-20E (46)14.45+0.524.52
6Ingrid G. KvålsgardD 17-18 E (68)16.02+0.236.12
7Pernille KatlaD 17-18 E (68)16.21+0.426.20
8Oskar StørmerH 21-E (77)16.46+0.445.12
10Øyvind HjermstadH 19-20E (46)15.53+2.005.14
11Emil AhlbäckH 21-E (77)16.53+0.515.14
15Tarjei HoloH 19-20E (46)16.22+2.295.24
17Erling HjermstadH 19-20E (46)16.25+2.325.25
20Peter GisholtH 17-18E (71)16.55+1.525.41
20Martin Borge HeirH 19-20E (46)16.59+3.065.36
21Ragnhild HjermstadD 21-E (69)19.57+2.566.37
28Karen Hoel JomaasD 17-18 E (68)18.24+2.457.07
35Emil StørmerH 17-18E (71)18.17+3.146.09
36Eivind Berner MyhreH 17-18E (71)18.19+3.166.10
38Ragnar NerstenH 19-20E (46)21.15+7.227.00
40Julie StørmerD 21-E (69)21.07+4.067.00
57Åsne Naadland HoloD 17-18 E (68)20.44+5.058.02
61Knut SelstadH 17-18E (71)21.45+6.427.19
61Tonje Rognerud BøeD 17-18 E (68)21.16+5.378.14
Sivert Sande KvermeH 17-18E (71)diskvalifisert

Fredrikstad SK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Mia Mathisen BekhusD 19-20 E (38)16.42+0.506.11
19Bendik EliassenH 17-18E (71)16.54+1.515.41
33Sigrid Saur ModahlD 19-20 E (38)22.27+6.358.18
58Runar Saur ModahlH 17-18E (71)20.55+5.527.02
60Sondre OttesenH 17-18E (71)21.10+6.077.07
Eirik ImrikH 17-18E (71)diskvalifisert
Rikke Blakkestad IngesenD 19-20 E (38)diskvalifisert
Hans Petter MathisenH 21-E (77)diskvalifisert
Herman Ryen MartinsenH 19-20E (46)ikke startet
Marie OlaussenD 21-E (69)ikke startet

Freidig

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Malin SandstadD 19-20 E (38)15.525.52
1Simen Spets StorhovH 17-18E (71)15.035.04
3Mats EidsmoH 17-18E (71)15.18+0.155.09
5Håvard Sandstad EidsmoH 19-20E (46)14.51+0.584.54
7Vera MelkildD 19-20 E (38)17.23+1.316.26
10Sindre JohannessenH 21-E (77)16.52+0.505.14
12Oscar LyngenH 19-20E (46)16.01+2.085.17
14Vegard KittilsenH 17-18E (71)16.46+1.435.38
15Jo Even KolstadH 17-18E (71)16.48+1.455.39
20Lars SandstadH 17-18E (71)16.55+1.525.41
22Matias NissenH 17-18E (71)17.01+1.585.43
27Maria Ulseth SylteD 19-20 E (38)20.40+4.487.39
27Albin LillieströmH 21-E (77)17.41+1.395.29
31Mathias HermstadH 19-20E (46)19.08+5.156.18
31Kristian Fredrik LynumH 17-18E (71)17.54+2.516.01
34Fredrik SandnesH 19-20E (46)20.17+6.246.41
47Håkon HolstadH 17-18E (71)18.53+3.506.21
50Lars OwrenH 21-E (77)19.13+3.115.58
53Mattis HoltH 21-E (77)19.26+3.246.02
Jonas GrønliH 17-18E (71)ikke startet
Oskar Spets StorhovH 19-20E (46)ikke startet

Frol IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Paul SirumH 21-E (77)16.24+0.225.05
17Eirin Svanøe-HafstadD 21-E (69)19.03+2.026.19
30Carl Petter LyngenH 21-E (77)17.57+1.555.34
46Martin VisterH 21-E (77)18.55+2.535.52
Mari Kilskar GrevskottD 17-18 E (68)brutt
Mathilde RundhaugD 21-E (69)ikke startet
Maren GrandeD 21-E (69)ikke startet
Stian SundsvikH 21-E (77)ikke startet
Jo Forseth IndgaardH 21-E (77)ikke startet

Ganddal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Janne Tjørhom AasheimD 17-18 E (68)15.54+0.156.09

Gjø-Vard OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Agnethe HasliD 19-20 E (38)18.47+2.556.57
25Elias ØhmanH 17-18E (71)17.14+2.115.48

Hadeland OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
45Ove SætraH 21-E (77)18.54+2.525.52
47Ingeborg RognstadD 17-18 E (68)20.11+4.327.49
59Øyvind WatterdalH 21-E (77)19.50+3.486.09

Halden SK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Niels Christian HellerudH 17-18E (71)15.19+0.165.09
5Hedda Raadal BjørloD 17-18 E (68)16.01+0.226.12
12Idun Kristine Felde OlaussenD 19-20 E (38)17.46+1.546.34
13Agnes LeoD 21-E (69)18.51+1.506.15
14Kine Hallan SteiwerD 21-E (69)18.53+1.526.16
19Iliana IlievaD 21-E (69)19.40+2.396.32
25Karoline AuneD 19-20 E (38)19.51+3.597.21
26Lone Malmgren MolstadD 21-E (69)20.08+3.076.41
34Mats NordbrødenH 21-E (77)18.11+2.095.38
40Markus HolterH 21-E (77)18.32+2.305.45
55Jonatan AuneH 17-18E (71)20.16+5.136.49
55Gina GranstedtD 21-E (69)23.11+6.107.42
Erlend BrendstuenH 19-20E (46)diskvalifisert
Lizzie InghamD 21-E (69)ikke startet
Alexander ChepelinH 21-E (77)ikke startet

Harju KEK RSK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Ats SonajalgH 21-E (77)diskvalifisert

Haugesund IL Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Sigurd Paulsen VieH 17-18E (71)17.12+2.095.47
28Kristina VollD 19-20 E (38)20.42+4.507.40
31Ingvild Paulsen VieD 19-20 E (38)21.42+5.508.02
49Ruben KobbeltvedtH 17-18E (71)19.15+4.126.28

Hedrum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Sindre R HoltH 19-20E (46)16.11+2.185.20

Helsingin Suunistajat

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
31Pihla OtsamoD 21-E (69)20.25+3.246.46
35Milla MattilaD 21-E (69)20.33+3.326.49

Heming Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kasper FosserH 19-20E (46)13.534.34
11Sofie Skyttersæter IversenD 19-20 E (38)17.40+1.486.32
15Ulrik Astrup ArnesenH 21-E (77)17.00+0.585.16
37Petter Astrup ArnesenH 17-18E (71)18.26+3.236.12
Bjørn Anders FlågenH 19-20E (46)diskvalifisert

Hisøy OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Malin HaugeD 17-18 E (68)17.32+1.536.47

IF Hagen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
45Alicia FribergD 21-E (69)21.40+4.397.11

IFK Göteborg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
41Emmi JokelaD 21-E (69)21.19+4.187.04

IK Hakarpspojkarna

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Elin GranstedtD 19-20 E (38)diskvalifisert

IL BUL-Tromsø

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Ane-Marte Borg HanssenD 17-18 E (68)17.01+1.226.35
22Tora IndregardD 17-18 E (68)17.47+2.086.53
38Arntraut GötschD 21-E (69)21.02+4.016.59
45Jonatan GraversenH 17-18E (71)18.44+3.416.18
48Idunn StrandD 17-18 E (68)20.17+4.387.51

IL Gular

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Eli Fjellbirkeland JohannesenD 17-18 E (68)17.15+1.366.41
34Eyvind Kjellevold MaldeH 17-18E (71)18.06+3.036.05
Scott JuvikH 17-18E (71)diskvalifisert

IL Leik

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Line SølbergD 19-20 E (38)18.09+2.176.43
41Andreas SølbergH 21-E (77)18.33+2.315.45
55Ola KeiseråsH 21-E (77)19.29+3.276.03

IL Tyrving

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Karl FremstadH 21-E (77)16.024.58
8Oda J SikkelandD 19-20 E (38)17.34+1.426.30
11Maren NorderudD 17-18 E (68)16.34+0.556.25
13Styrk Hundseid KamsvågH 19-20E (46)16.07+2.145.19
20Mina JørgensenD 17-18 E (68)17.24+1.456.44
52Linn HokholtD 21-E (69)22.42+5.417.32
65Ingrid Lund HovdenD 17-18 E (68)23.59+8.209.17
Emma Meyer LarssonD 17-18 E (68)ikke startet
Kristine FjeldboD 21-E (69)ikke startet
Torgeir NørbechH 21-E (77)ikke startet

IL Veten

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
54Elias BergsetH 17-18E (71)20.07+5.046.46

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
40Haakon JohannesenH 19-20E (46)30.19+16.2610.00
Eirik BlågestadH 17-18E (71)ikke startet

Järla Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
33Krystal NeumannD 21-E (69)20.30+3.296.48

Kolbotn og Skimt OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
42Linda GammelsæterD 17-18 E (68)19.43+4.047.38

Kongsberg OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ingjerd MyhreD 21-E (69)18.01+1.005.59
22Håkon LundH 19-20E (46)17.21+3.285.43
23Aurora MoholthD 19-20 E (38)19.20+3.287.09
24Tord StrandH 19-20E (46)18.04+4.115.57
24Kjersti Tønnessen BergstølD 17-18 E (68)18.02+2.236.59
25Helene EgerD 17-18 E (68)18.13+2.347.03
26Marlin HaavengenD 17-18 E (68)18.16+2.377.04
33Tale StrandD 17-18 E (68)18.44+3.057.15
40Ingvild LangeggenD 17-18 E (68)19.21+3.427.30
50Andrea VaneboD 17-18 E (68)20.24+4.457.54
62Marte Karine LarsenD 17-18 E (68)21.37+5.588.22
66Sarah WølloD 17-18 E (68)26.19+10.4010.12
67Trygve HeggedalH 21-E (77)22.45+6.437.03
Rikke Hjelseth LarsenD 19-20 E (38)ikke startet
Kathinka RogstadD 17-18 E (68)ikke startet

Konnerud IL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Aslak HeimdalH 17-18E (71)15.05+0.025.04
7Jørgen BaklidH 19-20E (46)15.12+1.195.00
9Andrea RanvikD 17-18 E (68)16.31+0.526.24
10Thea Sildnes BaklidD 19-20 E (38)17.38+1.466.31
12Jenny BaklidD 17-18 E (68)16.35+0.566.25
15Anniken RanvikD 17-18 E (68)17.03+1.246.36
24Maiken Økern HågårdD 19-20 E (38)19.25+3.337.11
27Joar GjerdahlH 19-20E (46)18.17+4.246.02
42Amanda Skyttersæter SaugerudD 17-18 E (68)19.43+4.047.38
42Therese HaareD 21-E (69)21.22+4.217.05
53Annette Bjørnås KrogstieD 17-18 E (68)20.33+4.547.57
Nikolai NordhaugH 17-18E (71)ikke startet

Kristiansand OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Marius AurebekkH 17-18E (71)15.33+0.305.14
15David RundeH 17-18E (71)16.48+1.455.39
22Vegard DanielsenH 21-E (77)17.19+1.175.22
31Christiane Ruud BøckmanD 17-18 E (68)18.35+2.567.12
35Morten JørgensenH 21-E (77)18.18+2.165.40
39Håvard Wedege IrgensH 21-E (77)18.28+2.265.44
Kristian PyttenH 17-18E (71)diskvalifisert
Sebastian DalandH 19-20E (46)diskvalifisert
Marius PyttenH 19-20E (46)ikke startet
Gaute FriestadH 21-E (77)ikke startet
Dag BlandkjennH 21-E (77)ikke startet

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
46Anne Omholt BerrefjordD 17-18 E (68)20.08+4.297.48

Larvik OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Runa FremstadD 21-E (69)18.55+1.546.17
68Jørgen FrøydH 21-E (77)24.10+8.087.30

Lillehammer OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Inger Liv BjerkreimD 21-E (69)19.58+2.576.38
34Fanny Horn BirkelandD 21-E (69)20.32+3.316.49
62Kjetil Hagtvedt DammenH 21-E (77)20.44+4.426.26
Kari SvingheimD 21-E (69)ikke startet
Andreas Svingheim MagerøyH 21-E (77)ikke startet

Lillomarka OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Andrine BenjaminsenD 21-E (69)17.09+0.085.41
10Delphine PoirotD 21-E (69)18.28+1.276.08
26Jens Johan BrekkeH 17-18E (71)17.15+2.125.48
34Maria Rørvik HaverD 17-18 E (68)18.48+3.097.17
38Brodie NankervisH 21-E (77)18.27+2.255.43
40Eirik Høst FossgardH 17-18E (71)18.32+3.296.14
52Steinar KollerudH 21-E (77)19.18+3.165.59
58Mathias BenjaminsenH 21-E (77)19.47+3.456.08
62Dorthe Kühl PetersenD 21-E (69)25.02+8.018.19
Elias Skjolden SørensenH 17-18E (71)diskvalifisert
Karoline SønsterudbråtenD 21-E (69)diskvalifisert

Løten o-lag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Evine Westli AndersenD 21-E (69)19.53+2.526.36
27Emilie Westli AndersenD 21-E (69)20.15+3.146.43

Malvik IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
45Ludvig Williams StrømsnesH 17-18E (71)18.44+3.416.18

Mo OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Even-Johan KaspersenH 19-20E (46)17.11+3.185.40
54Eli KolstadD 17-18 E (68)20.36+4.577.59
Lars SolliH 19-20E (46)ikke startet

MS Parma

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Arto TalvinenH 21-E (77)17.06+1.045.18

Måren OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
54Linn Mei WaalerD 17-18 E (68)20.36+4.577.59
Carmen DirroD 17-18 E (68)ikke startet

Navi

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Topias AholaH 21-E (77)diskvalifisert
Joonas AholaH 21-E (77)ikke startet

Nidarøst OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
63Johannes LangaasH 17-18E (71)23.40+8.377.58
64Hanne Helmine RogstadD 17-18 E (68)22.19+6.408.38

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
71Robert FredriksenH 21-E (77)34.13+18.1110.37

NTNUI

42 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Jonas Klausen EspedalH 21-E (77)16.35+0.335.09
6Sigrid AlexandersenD 21-E (69)18.07+1.066.01
9Tobias KristensenH 19-20E (46)15.40+1.475.10
11Håkon Raadal BjørloH 21-E (77)16.53+0.515.14
15Tonje Aasheim NymarkD 19-20 E (38)18.46+2.546.57
16Ingrid LundanesD 21-E (69)19.02+2.016.19
17Olai Stensland LillevoldH 21-E (77)17.04+1.025.18
19Anniken Eriksrud KarlsenD 19-20 E (38)19.03+3.117.03
20Kårhild Husby NordstadD 19-20 E (38)19.11+3.197.06
22Karen Oline KolstadD 21-E (69)19.58+2.576.38
22Maren Jansson HaverstadD 21-E (69)19.58+2.576.38
23Vegard Jarvis WestergårdH 21-E (77)17.24+1.225.24
25Olav Milian Schmitt GranH 19-20E (46)18.10+4.175.59
27Øystein Fruseth ChristiansenH 19-20E (46)18.17+4.246.02
29Idunn HaavengenD 19-20 E (38)21.19+5.277.53
29Anders Felde OlaussenH 21-E (77)17.54+1.525.33
32Tonje VassendD 21-E (69)20.29+3.286.48
34Johanne Øderud VatneD 19-20 E (38)25.58+10.069.37
35Sturla FrydenlundH 19-20E (46)20.31+6.386.46
35Marit Melby JacobsenD 19-20 E (38)29.49+13.5711.02
36Simen Eid NielsenH 21-E (77)18.21+2.195.41
37Ole Martin EdstrømH 19-20E (46)21.03+7.106.56
39Marta UlvensøenD 21-E (69)21.06+4.057.00
43Live Bredholt JørgensenD 21-E (69)21.32+4.317.09
46Ingrid GulbrandsenD 21-E (69)21.41+4.407.12
48Åshild KolstadD 21-E (69)22.07+5.067.20
48Jakob Kalvig SkoganH 21-E (77)19.07+3.055.56
50Vilde MalmeiD 21-E (69)22.24+5.237.26
51Sverre Bang StøengH 21-E (77)19.14+3.125.58
51Gry GranstedtD 21-E (69)22.38+5.377.31
56Aurora FossøyD 21-E (69)23.24+6.237.46
57Peter NordbrødenH 21-E (77)19.46+3.446.08
60Eirik AalH 21-E (77)20.25+4.236.20
60Pauline Røstum BellingmoD 21-E (69)24.27+7.268.07
61Marte Hoff HagenD 21-E (69)24.51+7.508.15
63Ingvild WangD 21-E (69)25.40+8.398.31
64Lene Therese MyrlandD 21-E (69)25.49+8.488.34
69Gustav FiskumH 21-E (77)24.21+8.197.33
70Peter Martinus Freyborg UranH 21-E (77)27.44+11.428.36
Kristine AusenD 21-E (69)diskvalifisert
Åsne Skram TrømborgD 21-E (69)diskvalifisert
Audun HeimdalH 21-E (77)diskvalifisert
Anne Willkommen EikenD 19-20 E (38)ikke startet
Elias T. MølnvikH 21-E (77)ikke startet

Nydalens SK

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anne Johanne Lind NørbechD 21-E (69)17.015.39
2Eirik Langedal BreivikH 19-20E (46)14.07+0.144.39
2Jon Aukrust OsmoenH 21-E (77)16.14+0.125.02
6Lukas LilandH 19-20E (46)14.59+1.064.56
7Håvard HagaH 21-E (77)16.38+0.365.09
8Lars Young VikH 17-18E (71)15.43+0.405.17
9Siri UlvestadD 21-E (69)18.25+1.246.07
10Marie LilandD 17-18 E (68)16.32+0.536.24
14Bojan BlumensteinH 21-E (77)16.57+0.555.15
18Gjermund Tørnqvist HaldenH 19-20E (46)16.54+3.015.34
18Marion HuberD 21-E (69)19.23+2.226.26
20Eirik Kamstrup HovindH 21-E (77)17.15+1.135.21
26Anders VisterH 21-E (77)17.37+1.355.28
28Henrik EijsinkH 21-E (77)17.49+1.475.31
30Audun BerganH 17-18E (71)17.47+2.445.59
30Emilie WestinD 19-20 E (38)21.34+5.427.59
32Ada WulfsbergD 17-18 E (68)18.41+3.027.14
32Sverre Waaler KaasH 21-E (77)18.07+2.055.37
37Gunhild Rogne HallandD 21-E (69)20.55+3.546.56
37Anders NordbergH 21-E (77)18.24+2.225.42
42Per Melander OftenH 21-E (77)18.37+2.355.46
50Halvor Tørnqvist HaldenH 17-18E (71)19.18+4.156.29
57Ida TangenD 21-E (69)23.28+6.277.47
58Marianne DæhliD 21-E (69)24.08+7.078.01
59Frida Bakken UlsethD 17-18 E (68)20.56+5.178.06
63Sondre Ruud BråtenH 21-E (77)21.44+5.426.44
65Martha Kalvig SkoganD 21-E (69)26.14+9.138.42
Jostein TandbergH 19-20E (46)diskvalifisert
Jørgen WulfsbergH 19-20E (46)ikke startet
Øivind Thorvald Due TrierH 21-E (77)ikke startet
Anders BjergaardH 21-E (77)ikke startet

OAHK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
66Kin Kwan KwokH 21-E (77)22.37+6.357.01

Oddersjaa SSK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Einar EkelandH 19-20E (46)18.11+4.186.00
Sigrid EkelandD 17-18 E (68)diskvalifisert

OK Moss

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Johanne Bratland TjernshaugenD 19-20 E (38)20.16+4.247.30
29Karoline BjørnerødD 17-18 E (68)18.30+2.517.10
Aurora GjølsjøD 17-18 E (68)diskvalifisert

OK Pan Århus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Christian MichelsenH 19-20E (46)16.23+2.305.24

OK Roxen

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Tove PetterssonD 17-18 E (68)ikke startet

OK Silsand

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
61Håvard Krey HansenH 21-E (77)20.26+4.246.20
Sondre LorentsenH 21-E (77)ikke startet

OK Älgen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
56Erik ErikssonH 17-18E (71)20.35+5.326.55

OL Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Anders HaugskottH 19-20E (46)15.54+2.015.14

OL Tønsberg og omegn

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Trym B IslandH 17-18E (71)16.30+1.275.33
29Morten Krona HaflanH 17-18E (71)17.40+2.375.56
48Jakob HjelsethH 17-18E (71)18.56+3.536.22

OLK Wiggertal

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Nick GebertH 21-E (77)17.08+1.065.19

OLV Baselland

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Sofie BachmannD 21-E (69)18.07+1.066.01

Oppsal Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Ane Sofie KroghD 17-18 E (68)17.17+1.386.41
39Lavran ThorstensenH 19-20E (46)22.12+8.197.19
49Ludvig RødnesH 21-E (77)19.08+3.065.56
59Vigdis HobølD 21-E (69)24.13+7.128.02

Orienta Ski-O

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
64Danil SalimovH 21-E (77)22.00+5.586.49

Paimion Rasti

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Aleksandra HornikD 21-E (69)18.46+1.456.14
29Ida Marie Næss BjørgulD 21-E (69)20.18+3.176.44

Porsgrunn OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hanne VassendD 17-18 E (68)15.396.03
23Håkon KornmoH 19-20E (46)17.32+3.395.47
39Alexander Repstad StoremyrH 17-18E (71)18.30+3.276.13
40Elise AusenD 17-18 E (68)19.21+3.427.30
42Rasmus MathisenH 17-18E (71)18.40+3.376.17
62Håvard SkriubakkenH 17-18E (71)21.57+6.547.23
Anna MeenD 17-18 E (68)ikke startet

Raumar Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Hedda SkatvedtD 17-18 E (68)16.24+0.456.21
42Kristine Eide RappD 17-18 E (68)19.43+4.047.38
44Øistein Fagerli NæssH 17-18E (71)18.43+3.406.18
52Hanne Eide RappD 17-18 E (68)20.31+4.527.57
Anders HorveiH 17-18E (71)ikke startet
Kaisa SvergjaD 21-E (69)ikke startet
Vetle Ruud BråtenH 21-E (77)ikke startet

Ringerike OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Tuva Aas StræteD 17-18 E (68)17.09+1.306.38

Sandnes IL (Rogaland)

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Hannah MalmeiD 19-20 E (38)16.47+0.556.12
22Sunniva OmdalD 19-20 E (38)19.16+3.247.08
50Ingrid OmdalD 17-18 E (68)20.24+4.457.54

Sarpsborg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
63Marie Lindløv JensenD 17-18 E (68)22.12+6.338.36

SARUM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
56William WhiteH 21-E (77)19.34+3.326.04

Skien OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Skjalg NysæterH 17-18E (71)16.41+1.385.37

Stavanger Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Johan Christie ØrkeH 17-18E (71)17.16+2.135.48

Stjørdals-Blink Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
32Ole Wanvik HaugenH 19-20E (46)19.20+5.276.22
59Audun Wanvik HaugenH 17-18E (71)21.05+6.027.05

Stokke IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
38Even GravningenH 17-18E (71)18.28+3.256.13

Sturla, IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Johan Kristian UndelandH 17-18E (71)17.11+2.085.47
60Ingeborg KvarmeD 17-18 E (68)21.06+5.278.10

Södertälje-Nykvarn Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Kent OhlssonH 21-E (77)17.00+0.585.16

Tampereen Pyrintö

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Tobia PezzatiH 21-E (77)16.16+0.145.03

Trollhättans SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
57Eric BerlinH 17-18E (71)20.51+5.487.01

Turun Metsänkävijät

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
72Erling SommerfeldtH 21-E (77)52.02+36.0016.09
Edgars BertuksH 21-E (77)ikke startet

Tynset IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Anna Vangen LunåsmoD 17-18 E (68)18.21+2.427.06
33Gaute Kvittum NytrøenH 17-18E (71)18.04+3.016.04
48Ane Ingeborg KalbækkenD 17-18 E (68)20.17+4.387.51
53Asgeir EspelandH 17-18E (71)19.59+4.566.43

University College Dublin OC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Ruairi LongH 19-20E (46)diskvalifisert

Vang OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Eskil FrøislandH 17-18E (71)16.12+1.095.27
12Jostein Svaland DaleH 17-18E (71)16.31+1.285.33
32Njaal Ellegaard MelbyH 17-18E (71)17.57+2.546.02
Even LindaasH 17-18E (71)diskvalifisert

Varegg Fleridrett

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Kristin Löfgren JohansenD 21-E (69)18.00+0.595.58
4Håkon Jarvis WestergårdH 21-E (77)16.18+0.165.03
5Kristine FjellangerD 21-E (69)18.04+1.036.00
9Per Harald Löfgren JohansenH 21-E (77)16.50+0.485.13
10Kristian RykkjeH 17-18E (71)16.19+1.165.29
17Stian RykkjeH 17-18E (71)16.49+1.465.39
18Markus Kjærner-SembH 19-20E (46)16.54+3.015.34
19Tora Aasheim NymarkD 17-18 E (68)17.18+1.396.42
52Mathias RosenlundH 17-18E (71)19.45+4.426.38
53Ingunn MartinsenD 21-E (69)22.54+5.537.36
54Christiane TrösseD 21-E (69)23.07+6.067.40
56Mari Strømme LidD 17-18 E (68)20.37+4.587.59
Oskar RøenH 21-E (77)diskvalifisert
Magnus GjerstadH 17-18E (71)brutt
Mathias Kjærner-SembH 17-18E (71)ikke startet
Morten Jarvis WestergårdH 21-E (77)ikke startet

Vegårshei IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Anders VestølH 17-18E (71)17.19+2.165.49
Synnøve BråtenD 21-E (69)ikke startet

Verdal OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Fredrik Vehus SkjerveH 17-18E (71)16.53+1.505.41
23Sigrid Vehus SkjerveD 17-18 E (68)17.51+2.126.55

Wellington Orienteering Club

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Lara MolloyD 19-20 E (38)18.06+2.146.42

Østmarka OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
33Hans Kristian Stubban HygenH 19-20E (46)19.31+5.386.26
39Anna Cecilie LinløkkenD 17-18 E (68)19.19+3.407.29
Tor Magnus GrøstadH 17-18E (71)diskvalifisert

Åmåls OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Johanna Källvik-LeufvénD 17-18 E (68)15.41+0.026.04
13Erika Källvik-LeufvénD 17-18 E (68)16.36+0.576.26

Ås-NMBU Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
32Rannveig W. NordhagenD 19-20 E (38)22.05+6.138.10
47Kaja Winsnes NordhagenD 21-E (69)21.43+4.427.12
49Ingvild Maalen-JohansenD 21-E (69)22.12+5.117.22

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor