Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Holleialøpet og PWT-cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Holleialøpet og PWT-cup
Arrangørorganisasjon: Modum OL
Dato: søndag 2 september 2018

Kongsberg OL

45 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Gro SandD 17-C (2)54.06
1Andreas Myrvold SkovlystH 13-14 (6)33.54
1Ragnhild Myrvold SkovlystD 40- (3)44.39
1Finn Åge ØsternH 80- (2)53.34
1Helene EgerD 17 AL (5)1.10.41
1Aurora MoholthD 17-A kort (6)46.39
1Simen Sommerstad RøsteH 11-12 (10)19.57
1Ingjerd SommerstadD 45- (9)40.14
1Vetle DrageH 15-16 (14)32.23
1Hilde StorløkkenD 55- (3)50.05
1Marte EgerD 11-12 (2)fullført
2Halvor LøkenH 13-14 (6)40.05+6.11
2Bjørn HaavengenH 17 AL (7)54.09+4.20
2Knut KjemhusH 80- (2)1.05.35+12.01
2Ingrid KvistadD 45- (9)44.15+4.01
2Vegard Østlid BagstevoldH 17-A kort (5)53.45+8.12
2Per Øivind EgerH 40- (2)50.51+3.11
2Atle Nikolai WølloH 15-16 (14)36.17+3.54
2Åsne HaavengenD 15-16 (12)40.10+2.09
3Synne Lien GrøtbergD 13-16C (3)2.03.17+1.10.08
3Harald BerganH 17-A kort (5)1.20.05+34.32
3Synne Sommerstad RøsteD 13-14 (7)49.19+14.50
3Selma HøivoldD 15-16 (12)42.01+4.00
4Hilde MoholthD 50- (6)2.16.52+1.33.47
4Endre SandH 13-14 (6)50.09+16.15
4Ingrid Lundin BerganD 17-A kort (6)1.05.15+18.36
4Ingvild GustafssonD 13-14 (7)51.15+16.46
5Kristin EgerD 45- (9)58.57+18.43
6Jan Olav BerganH 11-12 (10)35.34+15.37
6Asbjørn BræckH 75- (7)1.19.44+25.14
6Konstanse MoholthD 15-16 (12)48.02+10.01
7Hans Otto ØverbyH 50- (13)44.23+12.24
8Per GustafssonH 50- (13)46.03+14.04
8Rolf Trygve HaugH 15-16 (14)46.51+14.28
9Atle WølloH 50- (13)51.09+19.10
9Olav Kristian LundH 15-16 (14)48.09+15.46
11Johan EgerH 15-16 (14)53.47+21.24
Håkon ØverbyH 11-12 (10)diskvalifisert
Ellen GustafssonD 40- (3)diskvalifisert
Hanne BræckD 75- (3)diskvalifisert
Marte LarsenD 17 AL (5)diskvalifisert
Arild LarsenDirekte A (2)diskvalifisert
Mari ØverbyD 15-16 (12)diskvalifisert
Erik HøivoldH 55- (5)diskvalifisert
Kjersti MyhreD 17-A kort (6)diskvalifisert
Karoline TorøD 15-16 (12)ikke startet
Jarand GustafssonH 11-12 (10)ikke startet
Arne BerganH 13-14 (6)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor