Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Holleialøpet og PWT-cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Holleialøpet og PWT-cup
Arrangørorganisasjon: Modum OL
Dato: søndag 2 september 2018

N-åpen

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Frida HopeModum OL43.11
Julie Økern HågårdKonnerud IL30.20
Filip S. MolenaarModum OL27.43
Sofie S. MolenaarModum OL44.53
Martine RøkebergEiker OL41.34
Anders B. WerpViul Orienteringsklubb1.00.39
Bjørn B. WerpViul Orienteringsklubb1.00.39
Harald B. WerpViul Orienteringsklubb1.00.28
Sverre B. WerpViul Orienteringsklubb1.00.32
Marianne WerpViul Orienteringsklubbdiskvalifisert
Hans Kristian WigerModum OLikke startet
Jørgen WigerModum OLikke startet

D -10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Frida HopeModum OLdiskvalifisert
Mone Småge-HilsenKonnerud ILikke startet

D 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marte EgerKongsberg OLfullført
2Hanna SpangbergKonnerud IL38.18

D 13-14

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie KvarmeSturla, IF34.29
2Mina Akiko JohnsenSturla, IF46.46+12.17
3Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL49.19+14.50
4Ingvild GustafssonKongsberg OL51.15+16.46
5Martine G. PettersenKonnerud IL1.09.35+35.06
Gertrud Riis MadsenDanmarkdiskvalifisert
Ida Riis MadsenDanmarkdiskvalifisert
Kathinka Zahl HagenFossum IFikke startet
Annabell Aunmo KjellevoldModum OLikke startet

D 13-16C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marthe Graff-WiikSturla, IF53.09
2Hedda Kind KjellevoldModum OL55.44+2.35
3Synne Lien GrøtbergKongsberg OL2.03.17+1.10.08

D 15-16

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL38.01
2Åsne HaavengenKongsberg OL40.10+2.09
3Selma HøivoldKongsberg OL42.01+4.00
4Malene InstanesSturla, IF43.20+5.19
5Nora Småge HilsenKonnerud IL46.45+8.44
6Konstanse MoholthKongsberg OL48.02+10.01
7Oda Isnes TyseEiker OL54.38+16.37
8Iselin SørensenSturla, IF1.01.18+23.17
Petra HoveidAsker Skiklubbdiskvalifisert
Hedda SpangbergKonnerud ILdiskvalifisert
Ine InstanesSturla, IFdiskvalifisert
Mari ØverbyKongsberg OLdiskvalifisert
Johanna Sofie LongfjeldModum OLikke startet
Karoline TorøKongsberg OLikke startet

D 17-A kort

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aurora MoholthKongsberg OL46.39
2Anne Marthe PeveriEiker OL54.32+7.53
3Tomine Lysaker SandenEiker OL1.01.12+14.33
4Ingrid Lundin BerganKongsberg OL1.05.15+18.36
Hilde S. MolenaarModum OLdiskvalifisert
Kjersti MyhreKongsberg OLdiskvalifisert

D 17-C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gro SandKongsberg OL54.06
2Ellen Akiko Horni-JohnsenSturla, IF1.17.29+23.23

D 17 AL

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helene EgerKongsberg OL1.10.41
2Guri Sollien HulbakHemsedal IL1.13.29+2.48
3Ida Hope BarthRingerike OL1.13.46+3.05
4Solveig LetmolieEiker OL1.15.59+5.18
Marte LarsenKongsberg OLdiskvalifisert

D 40-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL44.39
Anne RiisDanmarkdiskvalifisert
Ellen GustafssonKongsberg OLdiskvalifisert

D 45-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingjerd SommerstadKongsberg OL40.14
2Ingrid KvistadKongsberg OL44.15+4.01
3Torunn Økern JensenRingerike OL45.39+5.25
4Birgit Økern JensenKonnerud IL46.31+6.17
5Kristin EgerKongsberg OL58.57+18.43
6Larysa MironavaModum OL1.04.48+24.34
7Mette SpangbergKonnerud IL1.07.30+27.16
8Tanja InstanesSturla, IF1.12.20+32.06
May Ingela HopeModum OLdiskvalifisert
Aud Ellen BrevikSturla, IFikke startet

D 50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne Løver ThonModum OL43.05
2Kjersti StræteRingerike OL1.09.06+26.01
3Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeSturla, IF1.13.18+30.13
4Hilde MoholthKongsberg OL2.16.52+1.33.47
Solveig KongsrudModum OLdiskvalifisert
Maria PerssonAsker Skiklubbdiskvalifisert
Kristin Sæthre SørensenSturla, IFikke startet

D 55-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde StorløkkenKongsberg OL50.05
2Unni RyeAsker Skiklubb1.12.54+22.49
Enikø BertalanAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 65-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aud KjemperudEiker OL55.54
2Aud I SpjelkavikIL Tyrving1.20.27+24.33

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL1.19.04

D 75-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Birgitte BekkelundRøyken OL1.07.33
2Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb1.08.55+1.22
Hanne BræckKongsberg OLdiskvalifisert

H -10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Kristian KaiserSturla, IF38.48

H 11-12

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL19.57
2Mats JohnsenSturla, IF22.51+2.54
3Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb27.31+7.34
4Henrik KaiserSturla, IF29.00+9.03
5Sebastian RøkebergEiker OL30.58+11.01
6Jan Olav BerganKongsberg OL35.34+15.37
7Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL38.37+18.40
8Oskar HopeModum OL1.00.55+40.58
Niklas M. NeufeldModum OLdiskvalifisert
Håkon ØverbyKongsberg OLdiskvalifisert
Jarand GustafssonKongsberg OLikke startet

H 13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL33.54
2Halvor LøkenKongsberg OL40.05+6.11
3Martin Nøkleby MellingRingerike OL49.03+15.09
4Endre SandKongsberg OL50.09+16.15
5Rasmus BerglundRingerike OL1.07.26+33.32
6Martin KaiserSturla, IF1.11.52+37.58
Arne BerganKongsberg OLikke startet

H 15-16

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vetle DrageKongsberg OL32.23
2Atle Nikolai WølloKongsberg OL36.17+3.54
3Stein Aas Stræte Ringerike OL36.19+3.56
4Halvor RudningenHemsedal IL37.41+5.18
5Sondre Zahl HagenFossum IF38.12+5.49
6Sindre UlsakerHemsedal IL39.12+6.49
7Mikkel BerglundRingerike OL39.47+7.24
8Rolf Trygve HaugKongsberg OL46.51+14.28
9Olav Kristian LundKongsberg OL48.09+15.46
10Even Amundsen BjørkliRingerike OL49.43+17.20
11Johan EgerKongsberg OL53.47+21.24
12Lukas KlausenSturla, IF56.34+24.11
13Sigurd SmemoSturla, IF58.59+26.36
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IFdiskvalifisert

H 17-A kort

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olav EkrheimBækkelagets SK45.33
2Vegard Østlid BagstevoldKongsberg OL53.45+8.12
3Harald BerganKongsberg OL1.20.05+34.32
4Peter CarlsenSturla, IF1.22.27+36.54
Magnus Hope BarthRingerike OLdiskvalifisert

H 17-C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Roger WiikSturla, IF32.20
2Gunnar SandenEiker OL52.34+20.14
3Anders JohnsenSturla, IF1.01.59+29.39

H 17-N

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Stian LillegårdLillomarka OLikke startet

H 17 AL

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sindre SandvenBækkelagets SK49.49
2Bjørn HaavengenKongsberg OL54.09+4.20
3Peter GisholtFossum IF1.07.34+17.45
4Wolfgang KampelBækkelagets SK1.07.46+17.57
5Einar GisholtFossum IF1.17.55+28.06
Johan Kristian UndelandSturla, IFdiskvalifisert
Håvard MyhreBækkelagets SKdiskvalifisert

H 40-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eivind TonnaAsker Skiklubb47.40
2Per Øivind EgerKongsberg OL50.51+3.11

H 45-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL42.47
2Stig MellingRingerike OL48.00+5.13
3Anders GustafssonSturla, IF49.03+6.16
4Endre UlsakerHemsedal IL51.31+8.44
5Kjell Petter SmågeKonnerud IL53.57+11.10
6Lars BerglundRingerike OL58.39+15.52
Jørn-Are LongfjeldModum OLdiskvalifisert

H 50-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan Richard EriksenAsker Skiklubb31.59
2Gunnar HopeModum OL39.17+7.18
3Lars EnerhaugenModum OL40.31+8.32
4Rolv Anders SystadLyn ski40.53+8.54
5Thomas KaiserSturla, IF42.07+10.08
6Knut Anders LøkenFossum IF43.52+11.53
7Hans Otto ØverbyKongsberg OL44.23+12.24
8Per GustafssonKongsberg OL46.03+14.04
9Atle WølloKongsberg OL51.09+19.10
10Stein H. HagenFossum IF54.41+22.42
11Terje NæssFossum IF55.12+23.13
12Rune SørensenSturla, IF55.17+23.18
13Jon Erik KvarmeSturla, IF59.25+27.26
Roar ByeModum OLikke startet

H 55-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen MårtenssonModum OL33.04
2Knut AasRingerike OL41.10+8.06
3Leif Kåre BessebergEiker OL42.15+9.11
4Njål NoreAsker Skiklubb52.16+19.12
Erik HøivoldKongsberg OLdiskvalifisert

H 60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon Arvid FossumAsker Skiklubb35.31
2Per SchancheAsker Skiklubb40.37+5.06
3Petter F. JohannessenSturla, IF54.11+18.40
4Ivar LindsethRingerike OL1.22.45+47.14

H 65-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind HoveidAsker Skiklubb59.10
2Bjørn BakkeNedre Sigdal IF1.03.38+4.28

H 70-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge RevhaugRingerike OL39.02
2Øyvind SteneAsker Skiklubb46.13+7.11
3Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering48.35+9.33
4Kjell GrønhovdModum OL48.53+9.51
5Erik Johan GrorudHaslum IL49.10+10.08
6Alf Johan HjelmtvedtEiker OL49.56+10.54
7John Ivar KjellevoldModum OL56.40+17.38
8Ragnar HillestadLardal OL57.41+18.39
9Dag Rønning JensenOL Trollo1.01.12+22.10
10Bjørn SpjelkavikIL Tyrving1.03.20+24.18

H 75-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon C. FougnerHeming Orientering54.30
2Øystein MadsenHaugerud IF1.02.55+8.25
3Bjørn W. LudvigsenSturla, IF1.03.32+9.02
4Ivar Louis BergSturla, IF1.06.16+11.46
5Arne ØfsthusAsker Skiklubb1.11.03+16.33
6Asbjørn BræckKongsberg OL1.19.44+25.14
7Bjørn GunnerødAsker Skiklubb1.21.46+27.16

H 80-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Finn Åge ØsternKongsberg OL53.34
2Knut KjemhusKongsberg OL1.05.35+12.01

Direkte A

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anton PlaianAsker Skiklubb1.24.00
Arild LarsenKongsberg OLdiskvalifisert

Direkte B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hannele TonnaAsker Skiklubb37.38
2Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL1.00.14+22.36

Direkte C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjetil SpangbergKonnerud IL1.06.18
2Bente VasshaugKonnerud IL2.05.56+59.38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor