Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka Open - Løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka Open - Løp 3
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 4 september 2018

N-åpen

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Emil Hanssen LautenØstmarka OK1.06.28
Pernille Sundt LyngøyØstmarka OK42.26
Sophia Margrete SkaarliØstmarka OK45.05
Vegard Skaali MadsenØstmarka OK44.53
Gry SkaaliØstmarka OK45.03
Joachim MadsenØstmarka OK44.51
Katrina Jarstadmarken PriceØstmarka OK39.14
Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK36.24
Sigurd Olsen ValdeØstmarka OKdiskvalifisert

D -10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Leah HanneborgØstmarka OK1.17.53
Eline BergelandØstmarka OK59.20

D 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pernille Nor-WollØstmarka OK58.00
2Martine Berg-OlsenØstmarka OK1.17.52+19.52

D 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martine Arntzen HaugØstmarka OK1.03.14

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Janna Sofie TellesbøØstmarka OK1.01.43
2Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK1.12.18+10.35

Damer-AK

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK58.19
2Marita HernandezTotentroll1.04.52+6.33

Damer-B

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde JarstadmarkenØstmarka OK39.30
2Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK44.56+5.26
3Katrine HolenØstmarka OK1.05.39+26.09
4Eira Wessel LineØstmarka OK1.05.46+26.16
5Kristin Stubban HygenØstmarka OK1.11.20+31.50
6Jane NilsenØstmarka OK1.27.22+47.52
Helena GranbergØstmarka OKdiskvalifisert

Damer-C

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Beate EllingsenØstmarka OK38.40
2Trine Annette NomelandØstmarka OK47.55+9.15
3June HerredsvelaØstmarka OK53.40+15.00
4Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK1.02.40+24.00
5Gina BrevikØstmarka OK1.06.41+28.01
5Sigrid NermoenØstmarka OK1.06.41+28.01

H 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer NomelandØstmarka OK47.54
2Marius EsvallØstmarka OK51.09+3.15
3Anders BergelandØstmarka OK52.06+4.12

H 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erlend OtterleiØstmarka OK43.29
2Håvard RønningenØstmarka OK50.56+7.27
3Emil HuuseØstmarka OK1.08.35+25.06

H 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik GudimØstmarka OK52.13
John OtterleiØstmarka OKdiskvalifisert

Herrer-A

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Odin TellesbøØstmarka OK47.14
2Knut Edvard HellandØstmarka OK57.06+9.52
3Gaute FosstveitRaumar1.04.37+17.23
4Bjørn ChristensenØstmarka OK1.06.53+19.39
5Bent SkatvedtRaumar1.07.03+19.49
6Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.14.02+26.48

Herrer-AK

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørn SønsterudbråtenLillomarka OL43.01
2Øystein KildahlØstmarka OK45.56+2.55
3Rune TeiglandØstmarka OK50.16+7.15
4Tor Magnus GrøstadØstmarka OK58.56+15.55
5Sivert RønningenØstmarka OK1.03.50+20.49
6Vemund KongsnesØstmarka OK1.04.40+21.39
7Audun JørgensenØstmarka OK1.08.09+25.08
8Truls HangellLillomarka1.16.54+33.53

Herrer-B

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut Johan WinsvoldØstmarka OK40.49
2John Thomas PetersenNittedal O-lag44.35+3.46
3Øyvind HaugØstmarka OK1.03.39+22.50
4Nils Ivar HuuseØstmarka OK1.08.36+27.47
5Kim Berg OlsenØstmarka OK1.27.18+46.29

Herrer-C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas SandernesØstmarka OK40.40
2Jakob GilljamØstmarka OK47.54+7.14
3Brage FosstveitØstmarka OK1.00.52+20.12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor