Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka Open - Løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka Open - Løp 2
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 28 august 2018

N-åpen

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Sophia Margrete SkaarliØstmarka OK57.37
Vegard Skaarli MadsenØstmarka OK57.42
Matea Meland KongslandØstmarka OK47.38
Emma Wefald HaalandØstmarka OK48.10
Emil Hanssen LautenØstmarka OK42.15
Andreas SandernesØstmarka OK43.57

D -10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Leah HanneborgØstmarka OK33.20
Eline BergelandØstmarka OK34.33

D 11-12

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martine Berg-OlsenØstmarka OK22.29
2Emma Marie BirkelundØstmarka OK34.25+11.56
3Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK44.00+21.31
4Katrina Jarstadmarken PriceØstmarka OK44.13+21.44
5Pernille Sundt LyngøyØstmarka OK44.40+22.11

D 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martine Arntzen HaugØstmarka OK43.09
1Pernille Nor-WollØstmarka OK43.09
3Lillian BooijØstmarka OK46.47+3.38

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigrid NermoenØstmarka OK42.23
2Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK1.09.05+26.42

Damer-AK

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK36.15
2Ingrid NermoenØstmarka OK55.18+19.03
Torild JørgensenØstmarka OKdiskvalifisert

Damer-B

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Veronica SvindsethKolbotn og Skimt OL51.51
2Matilde HolenØstmarka OK53.06+1.15
3Helena GranbergØstmarka OK1.03.06+11.15
4Malene Anouk BooijØstmarka OK1.05.03+13.12
Siv Susanne JystadØstmarka OKdiskvalifisert

Damer-C

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK15.12
2Kristin MortensenKoll IL20.57+5.45
3Trine Annette NomelandØstmarka OK25.30+10.18
4Ragnhild BrevikØstmarka OK30.13+15.01
5Beate EllingsenØstmarka OK44.54+29.42

H 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer NomelandØstmarka OK27.06
2Anders BergelandØstmarka OK31.19+4.13

H 13-14

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathias LinløkkenØstmarka OK38.00
2Erlend OtterleiØstmarka OK39.05+1.05
3Storm Kristoffer VeitsleNittedal O-lag39.23+1.23
4Håvard RønningenØstmarka OK43.28+5.28
5Emil HuuseØstmarka OK51.12+13.12
6Jakob GilljamØstmarka OK1.28.27+50.27
7Marius EsvallØstmarka OK1.28.55+50.55

H 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik GudimØstmarka OK46.05
2John OtterleiØstmarka OK46.31+0.26

Herrer-A

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Matthew SpeakeBækkelaget39.09
2Odin TellesbøØstmarka OK50.28+11.19
3Andreas RambergØstmarka OK59.12+20.03
4Carl Erik WasbergOppsal59.43+20.34
5Bjørn ChristensenØstmarka OK1.03.24+24.15
6Rune TeiglandØstmarka OK1.06.28+27.19
7Odd Arne LianKoll IL1.08.12+29.03
8Kjetil Sverdrup-ThygesonØstmarka OK1.15.10+36.01
9Joachim EideFlyfemkamp1.51.33+1.12.24
Frank SandbergFlyfemkampdiskvalifisert

Herrer-AK

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørn SønsterudbråtenLillomarka OL29.42
2Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering32.22+2.40
3Tor Magnus GrøstadØstmarka OK39.22+9.40
4Audun JørgensenØstmarka OK41.22+11.40
5Hans Olav HygenØstmarka OK43.40+13.58
6Per Arne KarlsenØstmarka OK44.34+14.52
7John YtternesKolbotn og Skimt OL51.57+22.15
8Thomas GrøstadØstmarka OK53.10+23.28
9Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK1.00.45+31.03

Herrer-B

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marius KongslandØstmarka OK31.42
2Martin GilljamØstmarka OK35.27+3.45
3Øyvind HaugØstmarka OK45.47+14.05
4Nils Ivar HuuseØstmarka OK51.13+19.31

Herrer-C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole Martin NomelandØstmarka OK26.35
2Jonas SteenNittedal O-lag32.45+6.10

Trim Nybegynner

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Heidrun AikioØstmarka OK1.23.01

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor