Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka-karusellen m/klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka-karusellen m/klubbmesterskap
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 12 juni 2018

D10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Matea Meland KongslandØstmarka OK21.50

D11-12N

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martine Berg-OlsenØstmarka OK19.00
2Emma Wefald HaalandØstmarka OK21.59+2.59
3Katrina Jarstadmarken PriceØstmarka OK28.17+9.17
3Pernille Sundt LyngøyØstmarka OK28.17+9.17
5Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK33.56+14.56

H11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erlend OtterleiØstmarka OK13.20
2Espen Tinius Norli SørensenØstmarka OK18.25+5.05

D11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK1.35.01

H11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer NomelandØstmarka OK1.16.18

H13-14

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathias LinløkkenØstmarka OK45.21
2Håvard RønningenØstmarka OK1.00.20+14.59
3Emil HuuseØstmarka OK1.23.56+38.35
4Andreas SandernesØstmarka OK1.24.57+39.36
5Jakob GilljamØstmarka OK1.26.21+41.00

D15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK44.25
2Janna Sofie TellesbøØstmarka OK53.29+9.04
3Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK57.28+13.03
4Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK1.00.00+15.35
Alexandra LinløkkenØstmarka OKikke startet

H15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1John OtterleiØstmarka OK1.06.38

C-Åpen

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan IlsethHamar OK58.52
2Trine Annette NomelandØstmarka OK1.16.20+17.28
Eldrid Odden OtterleiØstmarka OKdiskvalifisert

B-Åpen

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nils Ivar HuuseØstmarka OK1.02.36
2Helena GranbergØstmarka OK1.03.59+1.23
3Ping OuyangØstmarka OK1.46.45+44.09

A-Kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Matilde HolenØstmarka OK1.13.22
2Monica BrevikØstmarka OK1.15.20+1.58

D17-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK1.02.34
2Hilde JarstadmarkenØstmarka OK1.11.35+9.01

D45

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1June HerredsvelaØstmarka OK1.22.53
2Siv Susanne JystadØstmarka OK1.42.15+19.22
3Katrine HolenØstmarka OK2.01.11+38.18

D55

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunvor RuudØstmarka OK59.24

H17-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas RambergØstmarka OK51.15
2Rein O. JørgensenØstmarka OK55.06+3.51
Audun JørgensenØstmarka OKdiskvalifisert

H45

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Odin TellesbøØstmarka OK37.05
2Knut Edvard HellandØstmarka OK47.18+10.13
3Håvar BrevikØstmarka OK49.35+12.30
4Svein OtterleiØstmarka OK58.11+21.06
5Inge RambergØstmarka OK58.21+21.16
Hans Olav HygenØstmarka OKdiskvalifisert
Terje LinløkkenØstmarka OKbrutt

H55

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Arne KarlsenØstmarka OK42.34
2Rune TeiglandØstmarka OK43.15+0.41
3Morten KongsbergTyrving47.36+5.02
4Dag HauglandØstmarka OK1.04.17+21.43
Øystein KildahlØstmarka OKdiskvalifisert

H65

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjell HobølØstmarka OK47.29
2Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK49.47+2.18
3Karl GustavsenØstmarka OK1.12.18+24.49

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor