Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka Flex-o løp 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka Flex-o løp 5
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 5 juni 2018

N-åpen

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Stian LillegårdLillomarka OL11.34

D 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martine Arntzen HaugØstmarka OK28.56
2Pernille Nor-WollØstmarka OK28.58+0.02
3Martine Berg-OlsenØstmarka OK34.20+5.24

D 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Fanny Staff ValstadNittedal O-lag47.12
2Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK48.39+1.27
3Lillian BooijØstmarka OK52.33+5.21

D 15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alexandra LinløkkenØstmarka OK46.07
2Ragnhild HelmersenFet O-lag55.38+9.31
3Sigrid NermoenØstmarka OK1.00.54+14.47
4Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK1.03.54+17.47

D 17-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK1.24.43

H 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigmund ØlstadFet OL28.00
2Kristoffer NomelandØstmarka OK38.36+10.36
3Marius EsvallØstmarka OK43.36+15.36

H 13-14

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas SandernesØstmarka OK47.17
2August AronsenNittedal O-lag48.47+1.30
3Emil HuuseØstmarka OK49.02+1.45
4Ola SkaarNittedal O-lag49.19+2.02
5Håvard RønningenØstmarka OK51.19+4.02
6Jonas SteenNittedal O-lag51.39+4.22
7Alfred Eckmann AronsenNittedal O-lag54.09+6.52
8Aksel NesNittedal O-lag1.06.20+19.03

H 13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole Martin NomelandØstmarka OK38.36
2Jakob GilljamØstmarka OK43.35+4.59

H 60-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor SimonsenOK Øst44.03

H 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK1.01.50

A-Lang

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut Edvard HellandØstmarka OK48.50
2Carl Erik WasbergOppsal50.03+1.13
3Bjørn ChristensenØstmarka OK52.20+3.30
4Inge RambergØstmarka OK53.10+4.20
5Rune TeiglandØstmarka OK54.53+6.03
6Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK56.01+7.11
7Per Arne KarlsenØstmarka OK1.00.00+11.10
8Rein O. JørgensenØstmarka OK1.00.38+11.48
9Jørn MjøsterØstmarka OK1.02.48+13.58
10Brita SauarIL Koll1.06.47+17.57
11Svein OtterleiØstmarka OK1.11.05+22.15
12Thomas GrøstadØstmarka OK1.17.40+28.50

A-Kort

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvar BrevikØstmarka OK43.19
2Tor Magnus GrøstadØstmarka OK43.42+0.23
3Thomas Lunde JensenFFI45.16+1.57
4Susan BøbelNo team48.43+5.24
5Hans Olav HygenØstmarka OK53.03+9.44
6Per StefferudØstmarka OK54.08+10.49
7Dag HauglandØstmarka OK56.56+13.37
8Kai Halvorsen ÅrekolSiemens57.24+14.05
9Sara StridNoteam1.27.39+44.20
9Sara StridNoteam1.27.39+44.20
11Audun JørgensenØstmarka OK1.35.36+52.17
12Ingrid NermoenØstmarka OK1.37.44+54.25
13Katrine HolenØstmarka OK1.37.45+54.26

B-Åpen

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helene SkaarNittedal O-lag43.14
2Nils Ivar HuuseØstmarka OK48.55+5.41
3Eva Næss KarlsenØstmarka OK49.53+6.39
4Matilde HolenØstmarka OK51.21+8.07
4Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK51.21+8.07
6Jens Magnus RønningenØstmarka OK51.35+8.21
7Helena GranbergØstmarka OK1.07.31+24.17
8Siv Susanne JystadØstmarka OK1.11.51+28.37

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor