Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka Flex-o løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka Flex-o løp 4
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 29 mai 2018

N-åpen

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Stian LillegårdLillomarka OL11.16
Emma Wefald HaalandØstmarka OK18.50
Matea Meland KongslandØstmarka OK18.41

D 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Fanny Staff ValstadNittedal O-lag22.20
2Martine Arntzen HaugØstmarka OK34.22+12.02
3Eline SkaarNittedal O-lag42.04+19.44

D 11-12N

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martine Berg-OlsenØstmarka OK19.44
2Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK19.49+0.05
3Pernille Sundt LyngøyØstmarka OK25.58+6.14
4Katrina Jarstadmarken PriceØstmarka OK26.03+6.19

D 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigrid NermoenØstmarka OK49.19
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert
Pernille Nor-WollØstmarka OKdiskvalifisert

D 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie FinkenhavnNittedal Ol25.08

D 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK1.20.44
2Janna Sofie TellesbøØstmarka OK1.21.15+0.31
3Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK1.21.18+0.34

D 17-B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helena GranbergØstmarka OK1.12.11

D 40-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siv Susanne JystadØstmarka OK1.48.38

D 40-B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde JarstadmarkenØstmarka OK43.14
June HerredsvelaØstmarka OKdiskvalifisert
Eva Næss KarlsenØstmarka OKdiskvalifisert

D 40-C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mona ØstvangØstmarka OK35.14
2Eldrid Odden OtterleiØstmarka OK38.48+3.34

D 50-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linda HanssenØstmarka OK1.01.11

D 50-B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eva Beate AndresenNILUfullført

D 70-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kirsti M. BlomdalLØRENSKOG KOMMUNE45.06

H 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Storm Kristoffer VeitsleNittedal O-lag22.16
2Marius EsvallØstmarka OK45.59+23.43
3Jonas SteenNittedal O-lag47.22+25.06
Erlend OtterleiØstmarka OKdiskvalifisert

H 11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Espen Tinius Norli SørensenØstmarka OK20.32

H 13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alfred Eckmann AronsenNittedal O-lagfullført
2Ola SkaarNittedal O-lag1.05.18+44.46
3Håvard RønningenØstmarka OK1.10.21+49.49
Åsmund Bakke BerntzenNittedal O-lagdiskvalifisert

H 13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas SandernesØstmarka OK27.10
2Jakob GilljamØstmarka45.58+18.48

H 13-16B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik GudimØstmarka OK49.36

H 17-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas RambergØstmarka OK52.29
2Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK1.00.17+7.48

H 40-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Odin TellesbøØstmarka OK53.00
2Hans Olav HygenØstmarka OK1.35.02+42.02

H 40-B

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sverre SandernesØstmarka OK56.09
2Ingar WollØstmarka OK59.20+3.11
3Jens Magnus RønningenØstmarka OK1.10.48+14.39
4Yngve FinkenhavnNittedal O-lag1.16.22+20.13

H 50-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut Edvard HellandØstmarka OK57.36
2Carl Erik WasbergOppsal1.03.26+5.50
3Rune TeiglandØstmarka OK1.04.59+7.23
4Inge RambergØstmarka OK1.14.09+16.33
5Håvar BrevikØstmarka OK1.16.40+19.04
6Øyvind EriksenØstmarka OK1.21.24+23.48
7Thomas GrøstadØstmarka OK1.21.32+23.56
8Kjetil Sverdrup-ThygesonØstmarka OK1.29.59+32.23

H 60-B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karl GustavsenØstmarka OK1.32.00

H 60-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor SimonsenOK Øst51.01

H 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK1.18.40

H 70-C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans RandenPrivat27.20
2Erik HaugrosLØRENSKOG KOMMUNE34.54+7.34

A-Kort

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn ChristensenØstmarka OK59.12
2Per Arne KarlsenØstmarka OK1.06.32+7.20
3Kai Halvorsen ÅrekolSiemens1.14.19+15.07
4Tor Magnus GrøstadØstmarka OK1.18.05+18.53
Per StefferudØstmarkadiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor