Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka Flex-o løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka Flex-o løp 3
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 22 mai 2018

N-åpen

1 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Stian LillegårdLillomarka OL11.528.28
Eldrid Odden OtterleiØstmarka OK16.2311.42

D -10

1 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Leah HanneborgØstmarka OK17.2012.22
Matea Meland KongslandØstmarka OK20.3014.38
Emma Wefald HaalandØstmarka OK20.3514.42

D 11-12

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK45.3216.51
2Martine Arntzen HaugØstmarka OK47.03+1.3117.25

D 11-12N

1 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK13.479.50
Martine Berg-OlsenØstmarka OK17.3512.33
Pernille Sundt LyngøyØstmarka OK17.0612.12

D 13-14

3 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gina BrevikØstmarka OKfullført
2Pernille Nor-WollØstmarka OK1.10.46+31.0020.13

D 13-16C

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lillian BooijØstmarka OK39.4614.43

D 15-16

3 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janna Sofie TellesbøØstmarka OK56.2915.15
2Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK1.25.45+29.1623.10

H -10

1 400 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Amund Kortner VogtØstmarka OKikke startet

H 11-12

2 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Storm Kristoffer VeitsleNittedal O-lag32.4612.08
2Jonas SteenNittedal O-lag40.27+7.4114.58
3Marius EsvallØstmarka OK42.07+9.2115.35
4Kristoffer NomelandØstmarka OK42.16+9.3015.39
5Herman SæthreNittedal O-lag44.46+12.0016.34
6Erlend OtterleiØstmarka OK45.14+12.2816.45
7Aksel NesNittedal O-lag51.42+18.5619.08
Aksel EideBækkelagetdiskvalifisert

H 11-12N

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Marcus Berg-OlsenØstmarka OK18.3013.12

H 13-14

3 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias LinløkkenØstmarka OK45.2612.58
2August AronsenNittedal O-lag53.27+8.0115.16
3Håvard RønningenØstmarka OK57.30+12.0416.25
4Alfred Eckmann AronsenNittedal O-lag1.10.09+24.4320.02
5Emil HuuseØstmarka OK1.39.03+53.3728.18
6Andreas SandernesØstmarka OK1.39.04+53.3828.18

H 13-16C

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Martin NomelandØstmarka OK42.2915.44

C-Åpen

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Line Hetle WasbergOppsal Orientering1.01.4122.50

B-Åpen

3 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas GrøstadØstmarka OK48.1213.46
2Kjell HobølØstmarka OK48.36+0.2413.53
3Ingar WollØstmarka OK53.29+5.1715.16
4Jens Magnus RønningenØstmarka OK57.31+9.1916.26
5Sverre SandernesØstmarka OK1.05.34+17.2218.44
6Helena GranbergØstmarka OK1.12.35+24.2320.44
7Siv Susanne JystadØstmarka OK1.26.30+38.1824.42

A-Kort

2 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde JarstadmarkenØstmarka OK34.1312.13
2Sigrid NermoenØstmarka OK34.51+0.3812.26

A-Åpen

3 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn ChristensenØstmarka OK38.4710.28
2Rune TeiglandØstmarka OK42.29+3.4211.28
3Heidi VogtØstmarka OK44.47+6.0012.06
4Linda HanssenØstmarka OK46.14+7.2712.29
5Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK47.05+8.1812.43
6Per Arne KarlsenØstmarka OK53.16+14.2914.23
7Kai Halvorsen ÅrekolSiemens54.18+15.3114.40
8Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK1.11.49+33.0219.24

A-Lang

4 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odin TellesbøØstmarka OK41.228.37
2Helge BakkehøiØstmarka OK50.37+9.1510.32
3Håvar BrevikØstmarka OK52.59+11.3711.02
Tor Magnus GrøstadØstmarka OKdiskvalifisert
Ragnhild EkerholtAsker skiklubbdiskvalifisert
Henriette MathisenAsker skiklubbdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor