Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprint
Arrangørorganisasjon: Velledalen IL
Dato: søndag 2 september 2018

N-åpen

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Idar Auflem ØyeØrsta IL48.31
Helene HjelbrekkeØrsta IL55.00

D -10

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Mariell NaustengVelledalen IL29.33
Elvira Kristine Idland Emblem IL26.25
Silje Heggheim JensenEmblem IL45.54
Helene Heggheim JensenEmblem IL40.54
Eline Kaldhusdal SolibakkeEmblem IL20.11
Marie Ramsevik TeigeneEmblem IL21.58
Mathea Hole BusengdalVelledalen IL36.23
Marie Skytterholm StandalEmblem IL41.58
Emma DrønnesundEmblem IL41.42
Vilde Lervåg SeimEmblem IL35.37
Eira TronstadVelledalen IL35.02
Tora Øye HjelbrekkeØrsta IL55.01
Frida OrreVelledalen ILdiskvalifisert
Johanne AndreassenVelledalen ILikke startet

D 11-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Alma TronstadVelledalen IL35.31
Lene HainkMolde og Omegn IF24.29
Lilly AndreassenVelledalen IL32.15
Ingrid Hole BjørnesethVelledalen ILdiskvalifisert
Lovise BøeVelledalen ILdiskvalifisert
Maria VelleVelledalen ILdiskvalifisert

D 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Cornelia HoleneEmblem IL24.57
2Julie DrønnesundEmblem IL26.41+1.44

D 13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tyra TronstadVelledalen IL31.04
2Line TryggestadEmblem IL35.33+4.29

D 17-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sofie SjåholmMolde og Omegn IF55.28

D 17-A kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Merete MasdalVelledalen IL46.24
Monica Hole BjørnesethVelledalen ILdiskvalifisert

D 17-B

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Monica OrreVelledalen IL26.47
2May Britt DrønnesundEmblem IL30.16+3.29
3Barbro HoleneEmblem IL30.25+3.38
4Wibeke SkytterholmEmblem IL31.24+4.37
5Ingeløv TronstadVelledalen IL34.52+8.05
6Cecilie TryggestadEmblem IL35.56+9.09
7Torild HoleVelledalen IL49.43+22.56
Cecilie NaustengVelledalen ILdiskvalifisert

D 17-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørghild LervikEmblem IL56.11

H -10

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Emil BalonVelledalen IL45.15
Mathias IndrebøEmblem IL30.48
Andreas NaustengVelledalen IL29.14
Emil SolibakkeEmblem IL28.24
Sturla August IdlandEmblem IL46.00
Børge IdlandEmblem IL38.32
Alfred MasdalVelledalen IL45.05
Tobias Ibsen LervågVelledalen IL19.27
Amund ØyeVelledalen IL35.40
Simon Grimstad StrandVelledalen IL48.10
Chris Daniel Paulsen EideVelledalen IL48.13
Magnus Øye HjelbrekkeØrsta IL48.08
Olai Hole BjørnesethVelledalen ILdiskvalifisert
Jon Sæle BakkeVelledalen ILdiskvalifisert
Nikolas NykremVelledalen ILdiskvalifisert
Mikkel Ibsen LervågVelledalen ILdiskvalifisert
Noralf MasdalVelledalen ILdiskvalifisert
Olve Hole BjørnesethVelledalen ILdiskvalifisert

H 11-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Johannes IndrebøEmblem IL26.34
Noah TryggestadEmblem IL34.17
Henrik Ramsevik TeigeneEmblem IL23.57
Daniel HoleneEmblem IL31.19
Arin AngvikEmblem IL56.05
Emil OrreVelledalen IL28.14
Theodor TorgersenEmblem ILikke startet

H 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Åmund EngvikKårvåg IL24.39
2Magnus Skytterholm StandalEmblem IL48.16+23.37

H 17-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henning Osnes TeigeneEmblem IL28.54
2Arunas SaunoriusMolde og Omegn IF32.47+3.53
3Christer JensenEmblem IL37.58+9.04
4Alastair BruntonWing OK40.22+11.28
5Per Magne DrotningehaugVelledalen IL40.54+12.00
6Arunas RazickasEmblem IL42.35+13.41
7Bjarne SjåholmMolde og Omegn IF47.21+18.27
8Harald HjellbrekkeFørde IL51.05+22.11
9Geir NilsenEmblem IL55.55+27.01
10Frank DrønnesundEmblem IL56.30+27.36
11Lars EngvikKårvåg IL59.07+30.13
Henrik ØyeVelledalen ILdiskvalifisert

H 17-A kort

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Fredrik IdlandEmblem IL28.05
2Bernt Are LervågVelledalen IL30.09+2.04
3Lars Even HatlemarkVelledalen IL31.41+3.36
4Gunnar IndrebøEmblem IL31.57+3.52
5Øystein BakkeVelledalen IL37.18+9.13
6Torje Hole BjørnesethVelledalen IL1.08.09+40.04

H 17-B

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan Magne SolibakkeEmblem IL19.14
2Mateusz BalonVelledalen IL27.16+8.02
3Knut OrreVelledalen IL29.21+10.07
4Atle TronstadVelledalen IL34.21+15.07

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor