Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Mellom
Arrangørorganisasjon: Emblem IL
Dato: søndag 6 mai 2018

C-åpen

1 570 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1May Britt DrønnesundEmblem IL18.3011.47
2Marianne SkusethBø OL19.44+1.1412.34
3Ruben Stave KlokkVelledalen IL19.49+1.1912.37
4Linda Ramsevik TeigeneEmblem IL23.17+4.4714.49
5Torild HoleVelledalen IL27.49+9.1917.43

D-12N

1 380 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Vilde Lervåg SeimVelledalen IL19.26+-1.4414.04
0Frida OrreVelledalen IL29.53+8.4321.39
0Emma DrønnesundEmblem IL21.1015.20
0Helene Heggheim JensenEmblem IL32.45+11.3523.43
0Silje Heggheim JensenEmblem IL32.57+11.4723.52
0Marie Ramsevik TeigeneEmblem IL21.04+-0.0615.15

D13-14

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Cornelia HoleneEmblem IL34.0818.57
2Julie DrønnesundEmblem IL34.13+0.0519.00

D17-20

2 460 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF33.1713.31
2Sofie SjåholmMolde og Omegn IF42.54+9.3717.26

D50

2 120 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne LykkeEmblem IL30.0814.12

H-12N

1 380 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Emil OrreVelledalen IL20.16+-16.2314.41
0Emil BalonVelledalen IL36.3926.33
0Mikkel Ibsen LervågVelledalen IL19.41+-16.5814.15
0Tobias Ibsen LervågVelledalen IL20.22+-16.1714.45
0Theodor TorgersenEmblem IL19.35+-17.0414.11
0Noah TryggestadEmblem IL22.01+-14.3815.57

H11-12

1 570 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Ramsevik TeigeneEmblem IL27.4117.37

H13-14

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus Skytterholm StandalEmblem IL51.2728.35

H15-16

2 460 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Abel Gangeskar HornelandMolde og Omegn IF40.1016.19

H17-20

3 210 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magne Angelhus MorstølMolde og Omegn IF37.5211.47

H40

3 210 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arunas SaunoriusMolde og Omegn IF36.4811.27
2Arunas RazickasEmblem IL44.03+7.1513.43
3Frank DrønnesundEmblem IL1.05.40+28.5220.27
4Bjarne SjåholmMolde og Omegn IF1.11.04+34.1622.08

H50

2 460 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eivind MorstølMolde og Omegn IF27.4811.18
2Stig BratsbergMolde og Omegn IF31.47+3.5912.55

H60

2 120 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne BirkelandEmblem IL23.5211.15
2Audun ÅrøenEmblem IL34.45+10.5316.23
3Bjørn JakobsenMolde og Omegn IF45.16+21.2421.21
Geir NilsenEmblem ILdiskvalifisert

H70

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Asbjørn HeggemHalsa IL23.3813.07 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Asbjørn BergMolde og Omegn IF38.06+14.2821.10

H80

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Einar EngesmoEmblem IL1.07.1637.22

D21

3 210 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pernille Ibsen LervågVelledalen IL34.3310.45
2Mari Støen GussiåsMolde og Omegn IF36.00+1.2711.12

H21

3 840 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK34.248.57
2Såmund BotnenBø OL34.44+0.209.02
3Åsmund SteenEmblem IL34.53+0.299.05
4Henning Osnes TeigeneEmblem IL36.14+1.509.26
5Markus GladEmblem IL37.56+3.329.52
Mateusz BalonVelledalen ILdiskvalifisert

D13-16N

1 380 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Line TryggestadEmblem IL23.2817.00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor