Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM publikumsløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM publikumsløp
Arrangørorganisasjon: Vegårshei IL
Dato: fredag 14 september 2018

Publikum kort

2 590 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL22.538.50
2Jon Iver BakkenNydalen23.51+0.589.12
3Ida TiltnesIL Tyrving25.49+2.569.58
4Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK27.23+4.3010.34
5Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK29.28+6.3511.22
6Trygve LølandBirkenes IL29.40+6.4711.27
7Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn29.55+7.0211.33
8Hilde VassendPorsgrunn OL30.19+7.2611.42
9Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering31.28+8.3512.08
10Gøril Rønning SundFrol32.37+9.4412.35
11Roar MathisenOL Tønsberg og omegn32.58+10.0512.43
12Olav Martin IndgaardFrol IL33.03+10.1012.45
13Tove HeimdalKonnerud IL33.34+10.4112.57
14Jeppe HanssonFossum IF34.28+11.3513.18
15Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering35.00+12.0713.30
16Eli Marie WiigPorsgrunn OL35.04+12.1113.32
17Lars FremstadLarvik OK35.24+12.3113.40
18Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering35.38+12.4513.45
19Vibeke ØyeIL Gular35.54+13.0113.51
20Kristen DalandIL Imås36.33+13.4014.06
21Øyvin SimonsenIL Imås36.48+13.5514.12
22Jon KvisliBø OL38.14+15.2114.45
23Egil FossumIK Grane Arendal Orientering39.20+16.2715.11
24Anne Julsrud HaugenHalden SK40.34+17.4115.39
25Atle RemmePorsgrunn OL42.05+19.1216.14
26Ann Karin TjørhomGanddal IL45.02+22.0917.23
27Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse52.54+30.0120.25
28Live Joronn YtrehusRingerike OL59.27+36.3422.57
29Ellen Strøm HassumOL Tønsberg og omegn1.01.04+38.1123.34
Rolf MikkelsenIL Imåsdiskvalifisert
Anne Gro StyrvoldLarvik OKbrutt
Ranveig KvifteIK Grane Arendal Orienteringikke startet
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringikke startet
Erik Utne VieHaugesund IL Orienteringikke startet

Publikum lang

3 270 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK23.367.13
2Magne DæhliHalden SK25.32+1.567.48
3Eskil Sande GullordBækkelagets SK26.36+3.008.08
4Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK27.34+3.588.25
5Thore KornmoPorsgrunn OL27.56+4.208.32
6Geir AuslandOddersjaa SSK28.35+4.598.44
7Tommy JauhojärviAsker Skiklubb30.17+6.419.15
8Jack BjørnsenKristiansand OK31.47+8.119.43
9Brage TakleKristiansand OK33.01+9.2510.05
10Harald KvisliNotodden OL33.02+9.2610.06
11Mathias GløersenBækkelagets SK33.46+10.1010.19
12Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL34.11+10.3510.27
13Eirik NordbrødenHalden SK35.10+11.3410.45
14Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn36.25+12.4911.08
15Lasse ArnesenHeming Orientering37.24+13.4811.26
16Glenn Ager-WickKristiansand OK38.30+14.5411.46
17Karin EriksenOL Tønsberg og omegn38.35+14.5911.47
18Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn38.36+15.0011.48
19Kim Farnes HansenLierbygda OL43.23+19.4713.16
20Geir Holm GundersenSturla, IF44.19+20.4313.33
21Torbjørn NørbechRingerike OL47.42+24.0614.35
22Jon Terje EkelandOddersjaa SSK49.33+25.5715.09
23Kåre UlevaagTvedestrand51.48+28.1215.50
24Sten Åge NygårdseterVegårshei IL52.07+28.3115.56
25Ånon AuslandGjerstad IL52.22+28.4616.00
26Helge LyeIL Tyrving53.01+29.2516.12
Gunhild HennumLierbygda OLdiskvalifisert
Svein NygårdLillomarka OLdiskvalifisert
Christian JomaasFossum IFikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor