Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Føyka-sprinten, Ski-o

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Føyka-sprinten, Ski-o
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: tirsdag 6 mars 2018

Asker Skiklubb

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ina MartiniDamer - kort løype (4)22.21
1Bjørn MartiniHerrer - kort løype (7)21.54
1Henrik Fredriksen AasHerrer - mellomlang løype (21)22.23
2Hannele TonnaDamer - mellomlang løype (9)30.36+0.10
2Svein GranerudHerrer - kort løype (7)24.28+2.34
2Trygve MyhrHerrer - mellomlang løype (21)24.06+1.43
3Synne StrandDamer - mellomlang løype (9)32.04+1.38
4Maren Oline ThomDamer - kort løype (4)35.22+13.01
4Jorun RuudDamer - mellomlang løype (9)32.11+1.45
4Jørn Bue OlsenHerrer - kort løype (7)27.14+5.20
5Martin Johannessen LinneboHerrer - kort løype (7)29.02+7.08
5Per Clemet WisløffHerrer - mellomlang løype (21)26.27+4.04
6Lotte Jauhojärvi MarkussenDamer - mellomlang løype (9)33.08+2.42
6Emil Ruud FossheimHerrer - kort løype (7)32.50+10.56
7Anna Øfsthus GravirDamer - mellomlang løype (9)37.29+7.03
7Anders HaugeHerrer - mellomlang løype (21)27.16+4.53
8Silje Marie VågeDamer - mellomlang løype (9)41.42+11.16
10Sondre YtterbøHerrer - mellomlang løype (21)29.25+7.02
12Gjermund GravirHerrer - mellomlang løype (21)31.52+9.29
13Bjørnar LøvliHerrer - mellomlang løype (21)31.57+9.34
14Felix FinsrudHerrer - mellomlang løype (21)32.42+10.19
15Arne FossheimHerrer - mellomlang løype (21)33.08+10.45
16Jon Arvid FossumHerrer - mellomlang løype (21)33.27+11.04
19Mikael BirkelundHerrer - mellomlang løype (21)35.06+12.43
21Per Anders YtterbøHerrer - mellomlang løype (21)47.04+24.41
5Synne KjernsmoDamer - kort løype (4)brutt
Karoline Egner GranerudDamer - kort løype (4)brutt
Sara MartiniDamer - kort løype (4)brutt
Halvor Egner GranerudHerrer - kort løype (7)brutt
Jonas MyhrHerrer - mellomlang løype (21)brutt

Fossum IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Kathinka Zahl HagenDamer - mellomlang løype (9)brutt
Sondre Zahl HagenHerrer - mellomlang løype (21)brutt
Stein H. HagenHerrer - mellomlang løype (21)brutt

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Ove SætraHerrer - mellomlang løype (21)24.49+2.26

Heming Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Live ØstvoldDamer - kort løype (4)brutt

IL GeoForm

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Vidar BerteigHerrer - kort løype (7)brutt

IL Koll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Christian Fredrik BorgHerrer - mellomlang løype (21)27.02+4.39

IL Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Emma Meyer LarssonDamer - kort løype (4)24.00+1.39

Klubbløs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tuva HaugeN-løype (1)47.12

Koll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
20Erik BorgHerrer - mellomlang løype (21)42.27+20.04

Koll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
22Jonas Johansen HickenHerrer - mellomlang løype (21)brutt

Lierbygda OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Gunhild HennumDamer - mellomlang løype (9)30.26
9Kim Farnes HansenHerrer - mellomlang løype (21)28.28+6.05

Nydalens SK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Teodor Mo HjelsethHerrer - mellomlang løype (21)24.30+2.07
5Anne-Lene Bakken UlsethDamer - mellomlang løype (9)32.59+2.33
8Kasper Bakken UlsethHerrer - mellomlang løype (21)28.14+5.51
9Maiken Skirstad MoDamer - mellomlang løype (9)44.34+14.08
11Anders Håvard LarsenHerrer - mellomlang løype (21)30.08+7.45

Oppsal Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Ingrid Solheim UndebergetDamer - kort løype (4)32.06+9.45
3Eskil KolsusHerrer - kort løype (7)24.29+2.35
7Sigurd HobølHerrer - kort løype (7)34.19+12.25
17Sondre OlaussenHerrer - mellomlang løype (21)34.27+12.04
18Ask OlaussenHerrer - mellomlang løype (21)34.43+12.20
Thor MellaHerrer - kort løype (7)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor