Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Føyka-sprinten, Ski-o

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Føyka-sprinten, Ski-o
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: tirsdag 6 mars 2018

Herrer - kort løype

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn MartiniAsker Skiklubb21.54
2Svein GranerudAsker Skiklubb24.28+2.34
3Eskil KolsusOppsal Orientering24.29+2.35
4Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb27.14+5.20
5Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb29.02+7.08
6Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb32.50+10.56
7Sigurd HobølOppsal Orientering34.19+12.25
Vidar BerteigIL GeoFormbrutt
Halvor Egner GranerudAsker Skiklubbbrutt
Thor MellaOppsal Orienteringbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor